Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Šolcová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Šolcová — tlumočnice angličtiny, lektorka anglického jazyka a jazykový kouč

Zobrazuji č. 1120 z celkem 50 doporučení prezentace Mgr. Petra Šolcová:
Dlouho jsem hledala kurz angličtiny, který by mě nejen něco naučil, ale do kterého bych se i těšila. A jsem ráda, že v hodinách Péti jsem našla oboje. Jako učitel musím vyzdvihnout připravenost hodin, systematiku a didakticky vhodný materiál. Zkrátka během kurzu nemáte pojem o čase, protože jste zaměstnáni a ještě vás to baví a něco se naučíte :) Po lidské stránce je Péťa moc prima a vždy se na kurz a její hodiny těším! Takže za mě rozhodně jednička a těším se na jarní opáčko :-)

Adéla Šarmanová

učitelka hudby Univerzita Karlova
adela.sarmanova@seznam.cz ~ 737 724 309
Děkujeme za vaše služby a příjemnou spolupráci. Kolegové byli moc spokojení. Těšíme se na spolupráci při dalším tlumočení.

Lucie Drahošová

Company Management Assistant, Saar Gummi Czech
www.saargummi.com
Lekce s Petrou jsou vždy poučné a zábavné. Petra je profesionální a přátelská učitelka. Petra je také velmi trpělivá, heroicky trpělivá – říkám – s ohledem na typ studenta, kterým jsem. Ve skutečnosti je pravděpodobně jednou z mála lektorek schopných porozumět mé strašlivé angličtině. Rozhovory s ní jsou vždy velmi příjemné. Díky!

Riccardo Geminiani

italský spisovatel literatury pro děti
Péťo (mohu-li vůbec tykat), jsi fakt dobrá. Děkuji za online kurz Angličtina na cesty. Velmi se mi líbil. Jednotlivá témata velmi výstižně a srozumitelně vysvětlena a v daných situacích vše dostatečně použitelné. Učí se to samo.... Skvěle zpracované, dobře prezentované, v praxi určitě použitelné. Líbí se mi i tempo (stihnu si to v hlavě srovnat). Uvítal bych více témat zpracovaných tímto způsobem. Člověku se to zapíše dobře do mozku a na cestách se nemusí obávat.

Pavel Frodl

IMEX
Petro, právě jsem si zakoupila Váš online kurz Cizí jazyky v digitální době a jsem z něho nadšená! Máte ho skvěle udělaný. Všechno je vysvětlené jasně a přehledně. Není to ani zdlouhavé, ani moc stručné. Prostě akorát. Moc se mi to líbí! :-) Váš kurz Cizí jazyky v digitální době budu doporučovat svým studentům.

Hana Šimáčková

lektorka francouzštiny
profhanka.cz
Hodiny anglické konverzace s Petrou jsou skvělé, komunikace nám nikdy nevázne. Petra dokáže velmi dobře a s trpělivostí vysvětlit všechno co je třeba. Gramatiku, výslovnost, slovní zásobu… všechno si díky Petře stále zlepšuji. S Petrou jsem maximálně spokojená, v hodinách chci i nadále pokračovat.

Martina Bančejová

letuška rakouských aerolinií
Výborně vedené a dobře připravené hodiny s úžasnou technologickou podporou. Šlo o výuku na dálku – přínos je naprosto srovnatelný s osobním setkáním. Oceňuji také množství dodatečných materiálů, které slouží k další přípravě. Vyučující je velmi sympatická.

Markéta Dvořáčková

vysokoškolský pedagog
Tlumočnice a překladatelka Mgr. Petra Šolcová pracuje velice spolehlivě a odevzdává práci v nejlepší kvalitě. Spolupracuji s ní při větších zakázkách již delší dobu a veškerá spolupráce probíhá k mé absolutní spokojenosti, co se termínu odevzdání stejně jako kvality překladů a konzistence týká. Pracovaly jsme spolu na několika velkých projektech, kde jsme překládaly do českého, anglického a německého jazyka. Paní Mgr. Šolcová pro mě (na základě vzájemné výpomoci) v době mého tlumočení vyhotovila překlady ve vynikající kvalitě. Na základě svého vynikajícího všeobecného a odborného vzdělání je paní Mgr. Šolcová schopna vyhotovit profesionální překlady z mnohých oborů, případně se do nich rychle zapracovat a konzistentně převést do požadovaného jazyka.

Mgr. Eva Jansa M.A.

překladatelka, tlumočnice
www.translations.ejansa.com ~ mail@ejansa.com
Zakázka byla zpracována výborně. Jsem velmi spokojen. Doporučuji!

Martin Gillár

Nadace Partnerství
www.nadacepartnerstvi.cz ~ martin.gillar@nap.cz ~ 515 903 122
Perfektní komunikace, rychlost i kvalita služeb. Určitě doporučuji!!!

Pavel Stejskal

student VŠ
pavel.stejskal.cc@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS