Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Šolcová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Šolcová — tlumočnice angličtiny a němčiny, lektorka anglického jazyka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 39 doporučení prezentace Mgr. Petra Šolcová:
Paní Mgr. Šolcovou jsem vyhledala díky jejím webovým stránkám. Pomáhá mi vytvářet a prohlubovat dovednost tlumočení anglického jazyka. Velice oceňuji její profesionalitu a znalost oboru. Sama učím, a proto vím, jak jsou důležité techniky výuky, ale i osobní přístup ke studentům. Mohu vřele doporučit!

Bc. Jana Lucasová

učitelka a překladatelka AJ
cozlova@hotmail.com
Velice se mi líbí jiný styl výuky - hodně konverzace a poslechu. Je to nejlepší metoda učení, jakou znám. :-) Perfektní studijní podklady a materiály. Perfektní výklad, zábavné hodiny. Oceňuji způsob výuky, zaměření na konverzaci a malý počet osob ve skupině. Nic bych neměnila.

Veronika Popovičová

lektorka angličtiny
777 866 386
Neměli jsme jediný problém, vždy je to v termínu a překlady vyhovují koncovému zákazníkovi.

Alena Vítová

Studio PLUS – reklamní agentura, s.r.o.
www.studioplus.cz ~ vitova@studioplus.cz
Za naši společnost Dripcup hodnotíme velmi kladně a můžeme jen doporučit. Skvělý a profesionální přístup za příznivé ceny.

Naděžda Pražáková

Dripcup s.r.o.
www.dripcup.cz ~ dripcup@dripcup.cz
Tlumočnice a překladatelka Mgr. Petra Šolcová pracuje velice spolehlivě a odevzdává práci v nejlepší kvalitě. Spolupracuji s ní při větších zakázkách již delší dobu a veškerá spolupráce probíhá k mé absolutní spokojenosti, co se termínu odevzdání stejně jako kvality překladů a konzistence týká. Pracovaly jsme spolu na několika velkých projektech, kde jsme překládaly do českého, anglického a německého jazyka. Paní Mgr. Šolcová pro mě (na základě vzájemné výpomoci) v době mého tlumočení vyhotovila překlady ve vynikající kvalitě. Na základě svého vynikajícího všeobecného a odborného vzdělání je paní Mgr. Šolcová schopna vyhotovit profesionální překlady z mnohých oborů, případně se do nich rychle zapracovat a konzistentně převést do požadovaného jazyka.

Mgr. Eva Jansa M.A.

překladatelka, tlumočnice
www.translations.ejansa.com ~ mail@ejansa.com
Spolupracujeme již delší dobu a jsme velice spokojeni – s kvalitou, rychlostí zpracování a cenou za překlad.

Petra Martincová

DITES-VÁHY spol. s r.o.
www.dites-vahy.cz ~ 499 781 556
Kurs angličtiny je příjemný, přínosný, dobrá metoda výuky, dobrý systém, kvalitně zpracované texty pro výuku (i gramatiku). Dobré jsou další doplňující zdroje pro výuku - video, písničky, půjčování knížek pro četbu a poslech, dobré www stránky a rozšiřování slovní zásoby poslechem. Vyhovuje mi metoda učení. Nemusím hledat další čas pro přípravu na kurs. Začínám konečně rozumět některým slovům v televizi – dříve jsem v rychlé řeči nepostřehla (i když jsem je „znala“). Dobré – nenásilná forma učení.

Vendula Mertlíková

studentka kurzu angličtiny pro středně pokročilé
607 648 642
Již delší dobu využívám překladatelských služeb paní Šolcové a přes všechna úskalí v překladu se s nimi vždy dokáže skvěle vypořádat.

Lukáš Halounek

HZS Královéhradeckého kraje
773 507 007
Ať již se jednalo o zakázku pracovní či soukromou, paní Šolcová mi vždy poskytla rychlý a profesionální servis.

Irena Nováková

produkční, programový a kulturně výchovný pracovník, Městské kulturní středisko Červený Kostelec
www.cervenykostelec.cz ~ 606 122 644
Vážená paní Šolcová, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý metodický seminář k výuce cizích jazyků, v mém případě angličtiny. Seminář byl pro mě velice přínosný. Samotný průběh byl vlastně krásnou ukázkou, jak jazyky vyučovat. Byl výborně připravený a vedený, obsahoval spoustu konkrétních příkladů a ukázek a v neposlední řadě i praktických cvičení pro účastníky. Postupně jsem získala představu, jak si dobře připravit a zorganizovat hodinu, jak maximálně využít čas pro studenty v hodině, aby byli opravdu aktivní, jak stručně a hlavně jasně vysvětlovat nové jevy a při procvičování postupně přidávat složitější úkoly, až nakonec jsou studenti schopni mluvit zcela samostatně. Učitel je vzorem, který vše před samotnou aktivitou předvede. Také postupné drilování nových jevů zcela na začátku hraje důležitou roli pro správné zafixování a výslovnost. Jednoduchost a opakování jsou klíčová slova. Zároveň musíme mít na paměti, aby v hodině byly střídány různé aktivity, netrvaly zbytečně dlouho a látka byla prakticky využitelná v praxi. Samozřejmě musí být hodina pro studenty i zábavná. Já sama se výuce jazyků věnuji řadu let a seminář mi pomohl otevřít se novým metodám a zamyslet se nad výukou z jiného pohledu. Po nějaké době se každý člověk zajede v určitých kolejích, ale je nutné v nich nezůstávat natrvalo a nastavit si zrcadlo se zpětnou vazbou. Metodický seminář vedený paní Mgr. Petrou Šolcovou mohu vřele doporučit jak začínajícím učitelům cizích jazyků, tak i zkušenějším lektorům. Děkuji moc za přínosný seminář, byl to mile a účelně strávený čas. Přeji mnoho dalších spokojených učitelů.

Mgr. Jana Fersterová

lektorka angličtiny
737 518 708
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS