Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Šolcová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Šolcová — tlumočnice angličtiny a němčiny, lektorka anglického jazyka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 41 doporučení prezentace Mgr. Petra Šolcová:
Paní Mgr. Šolcovou jsem vyhledala díky jejím webovým stránkám. Pomáhá mi vytvářet a prohlubovat dovednost tlumočení anglického jazyka. Velice oceňuji její profesionalitu a znalost oboru. Sama učím, a proto vím, jak jsou důležité techniky výuky, ale i osobní přístup ke studentům. Mohu vřele doporučit!

Bc. Jana Lucasová

učitelka a překladatelka AJ
cozlova@hotmail.com
Petra je vždy dobře připravená a schopná přizpůsobit každou lekci. Je nadšená a pracuje se studenty jako týmem, ne jako učitelka, ale jako parťák. Petru opravdu doporučuji začátečníkům, jako jsem já, ale i pro pokročilejší studenty.

Diego Nicoletti

International Business Developer Manager, Nestlé
www.linkedin.com/in/diego-nicoletti/
Kurz angličtiny byl perfektní, skvěle připravené studijní materiály, hodně komunikace a spoustu nových informací bez přílišného učení mučení :) a samozřejmě výborná lektorka vždy nabitá pozitivní energií :) Petra je velice příjemný a milý člověk s pořádnou dávkou pozitivní energie, což si myslím, že je dost důležité při studiu. Člověk je klidný a nebojí se na cokoliv zeptat, což navazuji na další vlastnost a to je její trpělivost, tím dokáže být látka dobře vysvětlena a správně využita v praxi. :) Za svůj život jsem se setkala s různými lektory či učiteli a Petra je jedna z nich o kterých můžu říct s klidným srdcem, že je výborná. A svou práci odvádí na jedničku a ještě k tomu s úsměvem. :)

Lucie Horáčková

studentka skupinového kurzu AJ
horackova.lu@seznam.cz
Velice se mi líbí jiný styl výuky - hodně konverzace a poslechu. Je to nejlepší metoda učení, jakou znám. :-) Perfektní studijní podklady a materiály. Perfektní výklad, zábavné hodiny. Oceňuji způsob výuky, zaměření na konverzaci a malý počet osob ve skupině. Nic bych neměnila.

Veronika Popovičová

lektorka angličtiny
777 866 386
Neměli jsme jediný problém, vždy je to v termínu a překlady vyhovují koncovému zákazníkovi.

Alena Vítová

Studio PLUS – reklamní agentura, s.r.o.
www.studioplus.cz ~ vitova@studioplus.cz
Za naši společnost Dripcup hodnotíme velmi kladně a můžeme jen doporučit. Skvělý a profesionální přístup za příznivé ceny.

Naděžda Pražáková

Dripcup s.r.o.
www.dripcup.cz ~ dripcup@dripcup.cz
Tlumočnice a překladatelka Mgr. Petra Šolcová pracuje velice spolehlivě a odevzdává práci v nejlepší kvalitě. Spolupracuji s ní při větších zakázkách již delší dobu a veškerá spolupráce probíhá k mé absolutní spokojenosti, co se termínu odevzdání stejně jako kvality překladů a konzistence týká. Pracovaly jsme spolu na několika velkých projektech, kde jsme překládaly do českého, anglického a německého jazyka. Paní Mgr. Šolcová pro mě (na základě vzájemné výpomoci) v době mého tlumočení vyhotovila překlady ve vynikající kvalitě. Na základě svého vynikajícího všeobecného a odborného vzdělání je paní Mgr. Šolcová schopna vyhotovit profesionální překlady z mnohých oborů, případně se do nich rychle zapracovat a konzistentně převést do požadovaného jazyka.

Mgr. Eva Jansa M.A.

překladatelka, tlumočnice
www.translations.ejansa.com ~ mail@ejansa.com
Spolupracujeme již delší dobu a jsme velice spokojeni – s kvalitou, rychlostí zpracování a cenou za překlad.

Petra Martincová

DITES-VÁHY spol. s r.o.
www.dites-vahy.cz ~ 499 781 556
Kurs angličtiny je příjemný, přínosný, dobrá metoda výuky, dobrý systém, kvalitně zpracované texty pro výuku (i gramatiku). Dobré jsou další doplňující zdroje pro výuku - video, písničky, půjčování knížek pro četbu a poslech, dobré www stránky a rozšiřování slovní zásoby poslechem. Vyhovuje mi metoda učení. Nemusím hledat další čas pro přípravu na kurs. Začínám konečně rozumět některým slovům v televizi – dříve jsem v rychlé řeči nepostřehla (i když jsem je „znala“). Dobré – nenásilná forma učení.

Vendula Mertlíková

studentka kurzu angličtiny pro středně pokročilé
607 648 642
Již delší dobu využívám překladatelských služeb paní Šolcové a přes všechna úskalí v překladu se s nimi vždy dokáže skvěle vypořádat.

Lukáš Halounek

HZS Královéhradeckého kraje
773 507 007
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS