Doporučení z první ruky

Mgr. Soňa Šafářová — HR konzultantka, firemní psycholožka a expertka na výběr zaměstnanců


Zobrazuji všech 8 doporučení

Se Soňou Šafářovou jsem měl tu čest spolupracovat téměř 10 let, v průběhu kterých jsme já i náš tým využívali jejích služeb v oblasti HR konzultací a koučinku. Vždy splnila naše očekávání, ať už se jednalo o nezávislý pohled třetí strany, konzultaci při obsazování nových pozic či motivační pohovory s našimi kolegy. Její superschopností je umění kombinovat profesionální přístup s opravdu lidským pohledem na danou situaci, navíc doplněné zkušenostmi z oblasti psychologie. Toto vše dokáže podat způsobem, který je srozumitelný zaměstnancům na všech úrovních. Michael Pohl, jednatel společnosti AdvaScope.

Ing. Michael Pohl
jednatel a spoluzakladatel společnosti AdvaScope
advascope.cz

Pokud hledáte profesionála a správnou podporu pro vaše HR a celou společnost, myslím, že Soňa je správná volba. Bylo mi potěšením a inspirací pracovat na společných projektech a vytvářet přidanou hodnotu a hlavně firemní kulturu.

Karol Hrebeň
manažer kvality

Měl jsem tu možnost se Soňou spolupracovat několik let a díky svému přátelskému pozitivnímu a zároveň profesionálnímu přístupu vnáší lidskost a otevřenost do tak osobních rovin jakým téma koučinku a psychologie je. Je specialistkou ve svém oboru, kterou doporučují ať už v koučinku či psychologii anebo HR.

Robin Bröckl
konzultant a parner ve společnosti AIM PARTNERS
www.aimpartners.cz

Rozsáhlé znalosti z oblasti psychologie a HR, mnohaletá praxe, efektivita v řešení problémů, spolehlivost, profesionální a zároveň velmi lidský přístup - to vše Soňu charakterizuje.

Mgr. Marika Suchyňová
HR manager

Paní Soňa Šafářová nám pomohla vyřešit potřebu posílení našeho kolektivu o kolegu na manažerské pozici. Děkuji za pečlivý, zodpovědný a vysoce profesionální přístup včetně zpracování psychologické analýzy. Její služby mohu vřele doporučit.

Petr Antoš
jednatel
www.renomag.cz

Spolupráci se Soňou můžu jen doporučit. Kombinace dlouholetých zkušeností z HR, v kombinaci s jejím backgroundem z psychologie, je k nezaplacení. Má opravdový „čuch“ na lidi, umí je odhadnout, „diagnostikovat“ a tím pádem pak i přesně ví, jak s nimi pracovat - jak je motivovat, rozvíjet. Její rozhodování je vždy „fact based“, ale přitom je její přístup velmi lidský a chápavý. Soňa má také zkušenosti s implementací a zlepšováním HR procesů, podílela se zásadním způsobem například na implementacích HR systémů, je dobrá i v IT - rychle se učí nové systémy, hledá v nich zlepšení a zjednodušení. Zkrátka a jednoduše - pomůže s komplexním HR ve všech jeho aspektech a podobách :-)

Mgr. Tereza Svatková
Regional HR Manager Central & Eastern Europe

Dlouhodobá spolupráce a zpětná vazba od kolegů nás přesvědčila o profesionalitě Soni v oblasti HR. Navíc, pro ni samotným obsazením pozice tento proces nekončí, vždy se následně zajímá o zpětnou vazbu a spokojenost na dané pozici. Má velmi profesionální a empatický přístup. Našim cílem je nyní rozšířit spolupráci v oblasti psychologie a koučinku. Věříme, že nás tato zkušenost a spolupráce posune dál. Děkujeme.

Petr Vaníček
bussines director
www.toka.cz

Během posledních měsíců nám Soňa pomohla obsadit několik pracovních pozic - od kolegyní na back-office přes architekty až po projektové manažery. Spolupracujeme už dlouho, a proto vím, že se mohu spolehnout na to, že nový člověk bude pro firmu přínosem nejen po profesní stránce, ale také že zapadne do týmu a naší firemní kultury osobnostně. Cením si také toho, že Soňa firmě prostřednictvím spokojených kandidátů v rámci výběrových řízení zároveň buduje dobré jméno. Její služby externího recruitera mohu vřele doporučit.

Tomáš Kratochvíl
Managing Director, Toka a.s.