Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Soňa Siepaková

Mgr. Soňa Siepaková

lektorka angličtiny přes Skype, spisovatelka a tvůrkyně radostného umění

Mgr. Soňa Siepaková
Mgr. Soňa Siepaková - logo

Čeká vás důležitý pohovor v anglickém jazyce a cítíte se nejistí? Chystáte se do zahraničí nebo jste se právě vrátili a chcete si udržet nebo dál zlepšovat jazykovou úroveň?

Povídejte si se mnou. Jsem lektorka angličtiny a nabízím individuální konverzační lekce přes Skype pro začátečníky i pokročilé. Pomůžu vám získat jistotu a sebevědomí při vyjadřování se k jakýmkoli tématům. Ta si studenti volí sami podle svých potřeb. Pokud nejste upovídaní, nebo se na lekci nestihnete připravit, v záloze mám učebnice (Life od National Geographics, Business Result, Time To Talk) a vlastní studijní materiály.

Baví mě rozšiřovat lidem obzory a mé lekce jsou velmi spontánní a svobodné. Zaměřuji se i na to, aby studenti o výuce smýšleli pozitivně a přeprogramovali se do módu, že učení může být snadné. Záleží mi na tom, aby se lidem plnily sny a dařilo se jim i v oblasti zdraví a vztahů. Své klienty proto podporuji k tvořivosti, profesnímu růstu a zkoumání nových možností.

Sama jsem objevila obrovskou radost a harmonii při vlastní tvorbě radostného umění. Píšu příběhy, básničky a písně, kreslím, skládám hudbu a tancuju. Napsala jsem zábavný, dvojjazyčný spirituální román Milovaná Sluncem o dceři faraona Achnatona a připravuji další podobné projekty.

Vystudovala jsem Slezskou univerzitu v Opavě, obory Angličtina a němčina pro překladatelství a tlumočnictví (Bc.) a Anglická filologie (Mgr.). Učit a překládat jsem začala už během studia v roce 2003. Pracovala jsem pro jazykové agentury (Slůně, Pygmalion, Skřivánek, Moudrý překlad, Spring a další), vedla skupinové lekce pro veřejnost i firmy, děti i dospělé a působila jsem v zahraničí – výuka angličtiny na jazykové škole v Bonnu (Německo).

Vlastním certifikáty nejvyšších Cambridgských zkoušek CPE a BEC Higher, přeložila jsem několik knih a svou úroveň angličtiny si udržuji denním kontaktem s anglicky mluvícím prostředím. Nejvíc o mé práci vypovídá spokojenost studentů a jejich vlastní úspěchy. Přečtěte si jejich názory v referencích.

Galerie:

Bakalář v oboru Angličtina a němčina pro překladatelství a tlumočnictví, 1999–2004, OpavaMagistr v oboru Anglická filologie, 2004–2007, Slezská univerzita v OpavěProblémové situace ve výuce a práce s autentickými materiály, 2009, Slůně, OstravaWays to real-life writing – IESOL, Real Life English Methodology on Writing, 2009Getting students to Talk, the Magic Ingredients, ELT in the Age of Accountability, 2009
Zobrazit všech 15 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ceník

Svou lekci můžete objednat prostřednictvím online rezervačního formuláře. Tu úplně první máte možnost vyzkoušet zdarma.

Další hodiny lze zakoupit jednotlivě, nebo v balíčku. Platit můžete kartou, rychlým bankovním převodem nebo přes PayPal.

Překlady knih

  • Christine Li – Ulja Krautwald: Cesta císařovny (Der Weg der Kaiserin), Anch Books 2013
  • Ursinus Lothar: Orgánové hodiny (Organuhr, leicht erklärt), Eugenika 2012
  • Marsha Lucas: Přepni svůj mozek pro lásku (Rewire Your Brain for Love), Eugenika 2012
  • Jasmuheen: Pránická výživa – Žití ze světla (Pranic Nourishment – Living on Light), Eugenika 2012

Kontaktní informace

Mgr. Soňa Siepaková
Válcovní 1430/30
Ostrava
703 00
Mobil:775 340 775
Email:sonasiepakova@gmail.com
Web:www.sonasiepakova.cz
Účet:2100681500 / 2010 (Fio)
:73297313

Doporučení z první ruky

Marek Sirkovský
Lekce se Soňou jsou velice zábavné a nabíjející energií. Co oceňuji je, že Soňa má velký záběr znalostí, takže se s ní lze bavit o spoustě různých témat od filozofie až po zážitky s podnikáním, angličtině opravdu rozumí. Po půl roce se Soňou se moje angličtina zlepšila tak, jak jsem upřímně ani nečekal. Můžu všem jen doporučit.
webový fullstack vývojář

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS