Doporučení z první ruky

Štefan Mazáň — grafik, kodér, webový vývojář a webdesignér


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 121 doporučení

Se Štefanem spolupracuji již několik let. Přivedl k životu vybranou WordPress šablonu, kterou následně dle zadání upravil a dodnes pravidelně udržuje v chodu. Díky tomu se mohu spolehnout na technické řešení webu a věnovat se svému podnikání.

Josef Drobílek
freelancer – marketing a tvorba marketingových i business strategií
www.lepebydlet.cz

Pan Mazáň pro nás zabezpečuje PPC reklamu na náš eshop jeepparts24.com. Z jeho strany jsme se setkali s maximálně profesionálním přístupem, iniciativou a kreativitou. Nejvíce si vážíme ochoty poradit s prací, jsme velice spokojeni a můžeme doporučit.

Spolupráci s panem Mazáněm doporučuji. Vytvořil nám webovou prezentaci podle předchozí dohody, cena i kvalita byla dodržena. V současné chvíli spolupracujeme na dalším projektu. Děkuji.

Pavel Průša

Mohu pana Štefana Mazáně jedině doporučit, jako kodéra, i jako grafika. Oceňuji u něj i výbornou komunikaci, rychlost a spolehlivost při zpracování zakázky. Pro mne dělal kódování a tvorbu newsletteru, rychle kvalitně, za přijatelnou cenu. Mohu s plnou odpovědností doporučit.

Ing. Pavel Hála
ředitel odštěpného závodu ETM LONDON LTD
www.etm.cz hala@etm.cz 778 008 250

Trpělivost, ochota a proaktivní přístup. Štefan převzal internetový projekt po nespolehlivém vývojáři, velmi rychle se zorientoval a následně opravil i to, co nebylo předmětem dohody. Proč? Protože si to web zasloužil. Díky.

Pavel Martinovský
Online Marketing Consultant & UX Designer

Se Štefanem je výborná spolupráce, okamžitě reaguje na každý požadavek a pouští se do realizace dle přání. S panem Mazáněm aktualizujeme webové stránky Sherlock a jsme opravdu spokojeni za celkovou přidanou hodnotu a pomoc s každým požadavkem. Pokud si nejsme jisti, poradíme se s ním a díky němu se úroveň našich webových stránek zvedá. Děkujeme!

Barbora Červinková
Marketing specialist ASSA ABLOY

Štefan nám nabídl možná řešení firemního marketingu ušitého speciálně pro náš segment na trhu. Protože již za sebou máme úspěšnou spolupráci z minulých let, obrátili jsme se na něj s důvěrou a s jistotou, že navržené možnosti budou pro firmu maximálně přínosné.

Linda Benmammar
Director
Www.vanadoo.cz 603 468 547

Štefan Mazáň je rychlý, výkonný, drží dohodnuté termíny a rozsah prací včetně ceny. Štefan je spíše výkonný člověk. Avšak on sám včetně skupiny dalších kooperujících osob kolem něj dovede vytvořit souznějící tým v rozsahu kvalitní kreativy a výkonu. Se Štefanem je rovné a transparentní jednání. V kontextu jiných dodavatelů, je co do rychlosti dohodnutých změn opravdu raketa. Nezřídka i na telefonickém kontaktu/konzultaci provádí změny na webu s obdivuhodnou rychlostí. Doporučuji Štefana a jeho skupinu pro jejich výkonnost.

Profesionální přístup, vysoká flexibilita, plnění termínů, výsledný produkt je přehledný, moderní a atraktivní. Celková spokojenost.

Marek Dědina

Děkujeme za profesionálně odvedenou práci s aktivním přístupem a navrhováním nových řešení. Spolupráce fungovala, mohu určitě doporučit i dalším zájemcům o vytvoření moderních webových stránek. Nakonec výsledek hovoří sám za sebe. Ještě jednou díky.

Martin Pišťák
majitel ViaMarpi, s.r.o.
www.dovolenanorsko.cz