Doporučení z první ruky

Štefan Mazáň — grafik, kodér, webový vývojář a webdesignér


Zobrazuji č. 51-60 z celkem 121 doporučení

Jsme velmi spokojení s prací pana Mazáně. Dělal pro nás programátorské úpravy na platformě Shoptet. Všechno šlape jak má. Úpravy realizoval do pár hodin. Doporučujeme ho dále a rádi jeho služby do budoucna znovu využijeme.

Adam Koso
provozovatel eshopu

Potřebovala jsem smazat platební údaje v průběhu objednávání na Shoptetu. Vše vyřízeno během pár minut. Nyní to vypadá dle našich představ a jsme naprosto spokojeni. Cena=pakatel. Za mě naprostá spokojenost a určitě se na pana Mazáňa v budoucnu ještě obrátím.

Alexandra Čapková

Pan Mazáň nám pomáhal doladit web k dokonalosti na platformě Shoptet. S jeho službami jsme byli velmi spokojeni, byl pohotový a přicházel s nápady, jak úpravy provést. Také velmi oceňuji dodržení stanovených termínů a rychlou komunikaci.

Alena Žďárová

S panem Mazáněm máme perfektní zkušenost ve spolupráci na vytvoření webu pro naši firmu. Perfektní komunikace, profesionalita, vstřícnost a pohotovost. Vřele doporučují.

Vadim Krupnov
Europetrans s.r.o
www.lamberet.info krupnov@europetrans.cz 608 777 119

Vřele doporučuji pana Mazáňa. Vše na čem jsme se dohodli bylo urgentně udělané. Práci odvedl kvalitní, komunikace byla bezproblémová. Jsem nadmíru spokojen a určitě každému doporučuji spolupracovat s panem Štefanem Mazáněm.

Roman Fabišík
www.benedictus.sk

Pro nově vznikající e-shop jsem hledal někoho, kdo mi upraví barevné rozhraní, pomůže udělat pár scriptů pro zobrazení položek a implementuje logo. Přístup pana Štefana byl na profesionální úrovni od cenové nabídky až po dokončení realizace. Za mě určitě doporučuji a pevně doufám, že spolupráce nebyla poslední.

Radek B.

Potřebovala jsem od Štefana Mazáně drobnou úpravu na Shoptet šabloně. Od zadání úkolu po vyřešení neuběhla ani půl hodina a vše bylo přesně tak, jak jsem potřebovala.

Michaela Egli
www.flaki.cz misa@2fleky.cz 720 266 269

Pana Mazáně můžu vřele doporučit. Náš e-shop na platformě Shoptet potřeboval jisté úpravy, co se týče funkcionalit a grafiky. Po drobné úpravě coby testu dovedností jsme přešli k větším úpravám a vše funguje a vypadá jak má. Ačkoli má platforma Shoptet zřejmě jisté mantinely možných úprav, vše proběhlo a funguje jak má. A to jak v desktopové, tak i v mobilní verzi e-shopu, což kromě bleskové rychlosti práce považujeme za velmi důležité. Cenová politika potřebných úprav je velmi příjemná a výsledek odpovídá práci profesionála. Vřele doporučujeme, jde se dělat úprava i na dalším projektu.

Vladimír Tlustý
CEO
www.dadaplenky.cz office@dadaplenky.cz 721 171 488

Potřebovala jsem na e-shopu změnit jednu maličkost, ale jelikož nejsem programátor, byl to pro mě obrovský problém. Pan Mazáň mi pomohl a během chviličky bylo hotovo. Chválím rychlou komunikaci i v sobotu odpoledne.

Tereza Pinďáková
majitelka e-shopu s originálními kabelkami vyráběnými ručně v ČR
www.tasenka.cz info@tasenka.cz 739 238 032

Potřeboval jsem upravit na míru levé menu v e-shopu www.stavebnice4u.cz. Super domluva, úprava hotová do pár hodin za rozumné peníze. Maximální spokojenost, takže určitě doporučuji. Máme v plánu spolupracovat i na dalších úpravách e-shopu.

Radoslav Karas
www.stavebnice4u.cz info@stavebnice4u.cz 608 246 912