Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Štefan Mazáň > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Štefan Mazáň — grafik, kodér, webový vývojář a webdesignér

Zobrazuji č. 5160 z celkem 119 doporučení prezentace Štefan Mazáň:
Jsme velmi spokojení s prací pana Mazáně. Dělal pro nás programátorské úpravy na platformě Shoptet. Všechno šlape jak má. Úpravy realizoval do pár hodin. Doporučujeme ho dále a rádi jeho služby do budoucna znovu využijeme.

Adam Koso

provozovatel eshopu
Potřebovala jsem smazat platební údaje v průběhu objednávání na Shoptetu. Vše vyřízeno během pár minut. Nyní to vypadá dle našich představ a jsme naprosto spokojeni. Cena=pakatel. Za mě naprostá spokojenost a určitě se na pana Mazáňa v budoucnu ještě obrátím.

Alexandra Čapková

Pan Mazáň nám pomáhal doladit web k dokonalosti na platformě Shoptet. S jeho službami jsme byli velmi spokojeni, byl pohotový a přicházel s nápady, jak úpravy provést. Také velmi oceňuji dodržení stanovených termínů a rychlou komunikaci.

Alena Žďárová

S panem Mazáněm máme perfektní zkušenost ve spolupráci na vytvoření webu pro naši firmu. Perfektní komunikace, profesionalita, vstřícnost a pohotovost. Vřele doporučují.

Vadim Krupnov

Europetrans s.r.o
www.lamberet.info ~ krupnov@europetrans.cz ~ 608 777 119
Vřele doporučuji pana Mazáňa. Vše na čem jsme se dohodli bylo urgentně udělané. Práci odvedl kvalitní, komunikace byla bezproblémová. Jsem nadmíru spokojen a určitě každému doporučuji spolupracovat s panem Štefanem Mazáněm.

Roman Fabišík

www.benedictus.sk
Pro nově vznikající e-shop jsem hledal někoho, kdo mi upraví barevné rozhraní, pomůže udělat pár scriptů pro zobrazení položek a implementuje logo. Přístup pana Štefana byl na profesionální úrovni od cenové nabídky až po dokončení realizace. Za mě určitě doporučuji a pevně doufám, že spolupráce nebyla poslední.

Radek B.

Potřebovala jsem od Štefana Mazáně drobnou úpravu na Shoptet šabloně. Od zadání úkolu po vyřešení neuběhla ani půl hodina a vše bylo přesně tak, jak jsem potřebovala.

Michaela Egli

www.flaki.cz ~ misa@2fleky.cz ~ 720 266 269
Pana Mazáně můžu vřele doporučit. Náš e-shop na platformě Shoptet potřeboval jisté úpravy, co se týče funkcionalit a grafiky. Po drobné úpravě coby testu dovedností jsme přešli k větším úpravám a vše funguje a vypadá jak má. Ačkoli má platforma Shoptet zřejmě jisté mantinely možných úprav, vše proběhlo a funguje jak má. A to jak v desktopové, tak i v mobilní verzi e-shopu, což kromě bleskové rychlosti práce považujeme za velmi důležité. Cenová politika potřebných úprav je velmi příjemná a výsledek odpovídá práci profesionála. Vřele doporučujeme, jde se dělat úprava i na dalším projektu.

Vladimír Tlustý

CEO
www.dadaplenky.cz ~ office@dadaplenky.cz ~ 721 171 488
Potřebovala jsem na e-shopu změnit jednu maličkost, ale jelikož nejsem programátor, byl to pro mě obrovský problém. Pan Mazáň mi pomohl a během chviličky bylo hotovo. Chválím rychlou komunikaci i v sobotu odpoledne.

Tereza Pinďáková

majitelka e-shopu s originálními kabelkami vyráběnými ručně v ČR
www.tasenka.cz ~ info@tasenka.cz ~ 739 238 032
Potřeboval jsem upravit na míru levé menu v e-shopu www.stavebnice4u.cz. Super domluva, úprava hotová do pár hodin za rozumné peníze. Maximální spokojenost, takže určitě doporučuji. Máme v plánu spolupracovat i na dalších úpravách e-shopu.

Radoslav Karas

www.stavebnice4u.cz ~ info@stavebnice4u.cz ~ 608 246 912
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS