Doporučení z první ruky

Štěpán Rybníček — UX designér a e-commerce konzultant s přesahem do byznysu


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Štěpán je velmi silný v hledání efektivních řešení. Umí se rychle zorientovat v komplexních problémech a přijít s řešením, které nebere v potaz jen splnění cílů, ale především rychlou návratnost investic. Do projektů dokáže přinést nadhled, strategické uvažování i inovativní nápady.

Tomáš Izák
jednatel, Proof & Reason

Se Štěpánem jsem měl možnost spolupracovat na rozvoji e-shopu a mobilní aplikace Notina. Vždy mne bavili diskuze nad danou problematikou, protože mi často dokázal ukázat další pohledy na jejich řešení. Štěpán má velký přehled v oboru, ze kterého dokáže čerpat do navrhovaných řešení a dokáže i přicházet se zajímavými inovacemi.

Zdeněk Zicha
Head Of Product Development, Notino

Se Štěpánem jsem několik let spolupracoval v Notinu a musím říct, že je to jeden z nejtalentovanějších UX designérů, které jsem potkal. Velmi dobře rozumí požadavkům na produkt a dokáže velmi efektivně pomáhat s jeho vylepšováním. Většina výstupů, které přicházely do mého produktového zásobníku od Štěpána, byly dobré na první dobrou, což spolupráci s ním učinilo velmi přímočarou a plodnou. Kdybych byl požádán o radu, kdo by měl být vaším UX designérem, doporučil bych ho každému!

Pavel Mikulenka
Senior IT product manager, Dr. Max

Jedna z mnoha věcí, kterých si na Štěpánovi vážím, je jeho zájem o technickou stránku. Díky tomu můžeme diskutovat více do hloubky a finální zadání pak není problém realizovat.

Radek Bednář
Software Architekt