Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Štěpánka Podlešáková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Štěpánka Podlešáková — překladatelka z němčiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Štěpánka Podlešáková:
Výborná překladatelka, skvělá copywirterka, kreativní hlavička. Mohu jen doporučit! Určitě skvělá volba, pokud potřebujete texty, překlady nebo nápady v různých odvětvích. Rádi s ní spolupracujeme a budeme i nadále. :)

Karel Hájek

grafické studio a reklamní agentura Designhhstudio s.r.o.
www.designhhstudio.com ~ designhhstudio@gmail.com ~ 724 530 358
Paní Podlešáková pro nás zpracovává překlady z němčiny do češtiny a naopak, vytvářela dokumentace z akcí (obsahově i formálně) v češtině a němčině, koordinovala tvorbu několika publikací. Práce s paní Podlešákovou je příjemná a bezproblémová, dokáže rychle reagovat a přizpůsobit se zadaným kritériím. Komunikace probíhala vždy bez problémů.

Lucie Tarabová

Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem
www.tandem-org.cz ~ tarabova@tandem-org.cz
Štěpánka je výbornou překladatelkou v rámci česko-německé práce s mládeží a všeobecně má dobré zkušenosti v rámci práce s dětmi a mládeží (zejména v předškolní oblasti). Její překlady jsou kvalitní a odpovídají zkušenostem a praxi, kterou má za sebou. Mohu jen doporučit.

Jan Lontschar

ředitel Koordinačního centra česko-německých výměn mládeže Tandem v Plzni
www.tandem-org.cz ~ lontschar@tandem-org.cz ~ 606 608 172
Spolupráce se Štěpánkou Podlešákovou je moc příjemná. Překládá velmi kvalitně, rychle a za rozumnou cenu. Spolupracovali jsme s ní na překladech odborných technických textů pro česko-bavorský projekt, které jsou velmi specifické, a byli jsme velmi spokojeni. Štěpánka Podlešáková je velmi flexibilní a na překladech bylo znát, že má zkušenosti s projekty, přesně to jsme potřebovali. Velmi si vážím jejího vstřícného přístupu a ráda se Štěpánkou P. budu spolupracovat i v budoucnu.

Kateřina Podaná

COMTES FHT a.s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS