Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tereza Suchanová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tereza Suchanová — virtuální asistentka

Zobrazuji č. 110 z celkem 20 doporučení prezentace Tereza Suchanová:
Mgr. Judita Matyášová
Řadu let pracuji v oblasti médií, kultury a školství. Mám spoustu nejrůznějších aktivit jako novinářka, lektorka a badatelka. Často musím řešit nejrůznější vyplňování formulářů, vyhledávání informací na úřadech nebo tvorbu prezentací. Všechno tohle mě odvádí od tvůrčí práce, takže jsem potřebovala někoho, kdo mi od těchto nezáživných činností odlehčí. Jsem moc ráda, že mám virtuální asistentku Terezu Suchanovou, kterou mohu vřele doporučit. Má zkušenosti z byznysu i ze státní správy, takže rozumí úřednické hatmatilce. Možná ještě virtuální asistentky neznáte, ale není to nic složitého: zkrátka záchrana na telefonu nebo na mailu, která rychle a dobře zpracuje, co potřebujete. Zpočátku to byl trošku nezvyk delegovat otravné činnosti na někoho jiného, ale brzy jsem viděla, že Tereze můžu s klidem svěřit rešerše na úřadech i výrobu prezentací. Já bych se s tím babrala několik hodin, ale ona to zvládne rychlostí blesku a vím, že je na ni spoleh. Před pár měsíci jsem jela do lázní, ale počítač byl se mnou, protože práce… ale nemusela jsem u něj sedět mezi jednou a druhou masáží, protože jsem měla jistotu, že Tereza zmákne prezentaci na příští týden a já se mohla s klidem zanořit do bazénu.

Mgr. Judita Matyášová

novinářka a publicistka
Eliška Vyhnánková
Na spolupráci s Terezou se mi líbí, že nejenže do puntíku zvládne vše, co je potřeba, ale vždy i něco navíc. Pokud budete potřebovat, aby se někdo postaral, Holka pro všechno je jednoznačná volba. Rozhodně se na ni v budoucnu ještě obrátím a s radostí doporučuji dál.

Eliška Vyhnánková

lektorka a konzultantka sociálních médií
Na Terezu jsem se poprvé obrátila, když jsem byla zavalená prací až nad hlavu a urgentně jsem sháněla někoho, kdo mi uleví od administrativy. Šlo o moji první spolupráci s virtuální asistentkou, Tereza mi ale pomohla proces nastavit a vše proběhlo jako po másle. Navíc zadaný úkol zpracovala skvěle - myslela i na drobnosti, které mě při zadávání nenapadly, a rychle identifikovala, čím dalším by mi mohla uvolnit ruce. Tereziny služby od té doby využívám opakovaně a pokaždé jsem nadmíru spokojená - můžu se totiž věnovat jiným úkolům a vím, že až hotová práce dorazí, bude perfektně zpracovaná. Mrzí mě jediné: že jsem Terezu neobjevila dřív.

Mgr. Eva Volenová

překladatelka marketingových textů z angličtiny a švédštiny
www.evavolenova.cz ~ eva@volenova.cz ~ 727 807 921
Karolína Vyskočilová
S Terezou jsem se seznámila při organizaci konference WordCamp Praha 2019. Měla jsem to štěstí, že zůstala součástí týmu i o rok později, když jsem se kormidla chopila já. Akce se účastnilo na 500 návštěvníků a budget byl téměř milion korun. Tereza měla na starosti kompletní komunikaci se sponzory i návštěvníky a dohled nad interními záležitostmi. Vše běželo jako na drátkách a já jsem pochopila, jak skvěle může spolupráce s virtuální asistentkou fungovat. Tereza je spolehlivá, neuvěřitelně systematická a mistrovsky ovládá všechny nástroje, které používá. Po této zkušenosti jsem Terezu požádala, jestli by mi nepomohla i s úkoly, které musím řešit jako programátor a konzultant na volné noze. Jde např. o rešerše, přípravu materiálů na schůzky, drobné rutinní úpravy na webu, aktualizace obsahu apod. Díky předchozí zkušenosti vím, že když Tereze úkol svěřím, můžu ho pustit z hlavy – mám totiž jistotu, že ho Tereza perfektně zpracuje. Pokud chcete spolupracovat s opravdovými profesionály, kteří drží slovo i termín, tak se s Terezou Suchanovou rozhodně nespálíte.

Karolína Vyskočilová

tvůrce webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce
Ing. Richard Koza
S Terezou spolupracuji již skoro rok a mohu ji jenom chválit. Zadání plní spolehlivě a pečlivě. Neustále se vzdělává a rozšiřuje si své znalosti. Jsem rád, že je součástí mého týmu.

Ing. Richard Koza

webdesignér, kodér a PHP programátor
Chtěla jsem Vám poděkovat za motivační dopis a pochlubit se, že už mám práci. A myslím, že veliký podíl na tom byl právě ten dopis. Tak ještě jednou díky moc a mějte se hezky. Hodně úspěchů a moře splněných snů. Mě už jste jeden splnila. Děkuji moc.

Žaneta Bochníčková

Potřebovali jsme co nejrychleji web pro naše partnery a fanoušky. Holka pro všechno ho zvládla připravit během 24 hodin!!! Neváhejte se na ni obrátit s podobnou žádostí. Ceníme si vysoce profesionální práce, velké samostatnosti a intuice v tom, co je podstatné. Díky.

Irena Vanišová

Sport 4 Help z.s.
www.sport4help.cz
Spolupráci s virtuální asistentkou Terezou Horáčkovou mohu jen doporučit. Jasná a rychlá komunikace a v neposlední řadě i blesková platba při dohodě na zakázce je z pozice dodavatele služby vše, co je potřebné jako základ úspěšného dokončení obchodu. Vřele doporučuji.

Petr Stočes

Zabza
www.zabza.eu
Spolupráce s Terezou byla naprosto bezproblémová a byla radost s ní dělat. Zadaný úkol nejen že splnila ještě před termínem, který si sama stanovila, ale také v požadované kvalitě. K práci nemám žádné výhrady a spolupráci s Terezou rozhodně doporučuji, také se na ní ještě obrátím.

Pavel Galíček

Softlabs Czech s.r.o.
Dlouhou dobu jsem hledal virtuální asistentku a pracoval s mnoha lidmi, bohužel jsem měl špatné zkušenosti. Pak jsem objevil Terezku alias Holku pro všechno a bylo po starostech! Od té doby spolupracuji s Terezkou několik měsíců na celé řadě různých úkolů. Oprava textů, dohledávání spolupracovníků, pomoc s webovými stránkami, dohledávání informací, hotelů a také velmi abstraktních věcí do práce. Vše zvládla. Konečně jsem našel někoho s kvalitními výsledky, na koho je spolehnutí.

Viliam M.

lékař
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS