Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tereza Suchanová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tereza Suchanová alias Holka pro všechno — virtuální asistentka

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Tereza Suchanová:
Eliška Vyhnánková
Na spolupráci s Terezou se mi líbí, že nejenže do puntíku zvládne vše, co je potřeba, ale vždy i něco navíc. Pokud budete potřebovat, aby se někdo postaral, Holka pro všechno je jednoznačná volba. Rozhodně se na ni v budoucnu ještě obrátím a s radostí doporučuji dál.

Eliška Vyhnánková

konzultantka, lektorka a krotitelka sociálních sítí
Ing. Richard Koza
S Terezou spolupracuji již skoro rok a mohu ji jenom chválit. Zadání plní spolehlivě a pečlivě. Neustále se vzdělává a rozšiřuje si své znalosti. Jsem rád, že je součástí mého týmu.

Ing. Richard Koza

webdesignér, kodér a PHP programátor
Chtěla jsem Vám poděkovat za motivační dopis a pochlubit se, že už mám práci. A myslím, že veliký podíl na tom byl právě ten dopis. Tak ještě jednou díky moc a mějte se hezky. Hodně úspěchů a moře splněných snů. Mě už jste jeden splnila. Děkuji moc.

Žaneta Bochníčková

Potřebovali jsme co nejrychleji web pro naše partnery a fanoušky. Holka pro všechno ho zvládla připravit během 24 hodin!!! Neváhejte se na ni obrátit s podobnou žádostí. Ceníme si vysoce profesionální práce, velké samostatnosti a intuice v tom, co je podstatné. Díky.

Irena Vanišová

Sport 4 Help z.s.
www.sport4help.cz
Spolupráci s virtuální asistentkou Terezou Horáčkovou mohu jen doporučit. Jasná a rychlá komunikace a v neposlední řadě i blesková platba při dohodě na zakázce je z pozice dodavatele služby vše, co je potřebné jako základ úspěšného dokončení obchodu. Vřele doporučuji.

Petr Stočes

Zabza
www.zabza.eu
Spolupráce s Terezou byla naprosto bezproblémová a byla radost s ní dělat. Zadaný úkol nejen že splnila ještě před termínem, který si sama stanovila, ale také v požadované kvalitě. K práci nemám žádné výhrady a spolupráci s Terezou rozhodně doporučuji, také se na ní ještě obrátím.

Pavel Galíček

Softlabs Czech s.r.o.
Dlouhou dobu jsem hledal virtuální asistentku a pracoval s mnoha lidmi, bohužel jsem měl špatné zkušenosti. Pak jsem objevil Terezku alias Holku pro všechno a bylo po starostech! Od té doby spolupracuji s Terezkou několik měsíců na celé řadě různých úkolů. Oprava textů, dohledávání spolupracovníků, pomoc s webovými stránkami, dohledávání informací, hotelů a také velmi abstraktních věcí do práce. Vše zvládla. Konečně jsem našel někoho s kvalitními výsledky, na koho je spolehnutí.

Viliam M.

lékař
Hledala jsem pomoc s webovými stránkami. Našla. Slečna Horáčková naprosto profesionálně, ochotně a s citlivou vnímavostí splnila moje požadavky, poradila s tím, co neznám a pomohla mi vylepšit web i tam, kde jako samotvůrce chyby ani nevidím. Děkuji za ochotu a spolupráci. Pokud budu dále potřebovat pomoc s webem, obrátím se zase na Holku pro všechno.

Hana Tosková

Cestou zdraví
Tereza vyniká při organizování složitých situací a událostí. Při práci na administrativních úkolech má silný smysl pro proces a snaží se najít řešení, která by přinesla společnosti to nejlepší. Je aktivní a nezávislá. Tereza má velmi silnou pracovní etiku, dobře plánuje a je důsledná v plnění svých úkolů.

Miklós Csémy

Pond5
Pro svůj projekt jsem hledal osobnost, na kterou se mohu plně spolehnout. Na osobnost, která ví, co dělá, rozumí svému řemeslu. Po zadání tématu projektu následovala pozvánka na osobní jednání z důvodu mé osobní prezentace a načtení mých myšlenkových představ mého projektu. Již tento profesionální přístup mně potvrdil správnost výběru osobnosti pro splnění mého projektu. Vše probíhalo rychle, přesně a dle zadání. Ze spolupráce jsem byl velmi nadšený a mohu vřele doporučit.

Kamil Komenda

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS