Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Haimann > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Haimann — copywriter a obsahový stratég

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Tomáš Haimann:
Tomáš vždy perfektně splní zadání, stejně tak i deadline zakázky. Dokáže zpracovat i velmi specializovaná a odborná témata, jelikož se na vše vždy pečlivě připravuje. Skvělou zkušenost s Tomášem máme i co se týče rozhovorů s odborníky po telefonu, ale také na osobních schůzkách. Tomáš je vždy velmi profesionální, za což mluví výsledky jeho práce, kterou velmi oceňujeme.

Markéta Hrnčířová

Content & Production Manager
www.mediaplanet.com ~ marketa.hrncirova@mediaplanet.com
Spolupráce s panem Tomášem Haimannem byla velice profesionální. Tomáš dokáže jako copywriter vystihnout podstatu a účel textu. V tak specifickém oboru, jako jsou hry, je velmi těžké vybalancovat jazykovou korektnost a styl, který odpovídá nátuře hry. V našem případě, kdy tvoříme hru, kde je humor a nadsázka, a to vše ve fantasy prostředí, je to obzvláště náročné. Tomáš se stylu přizpůsobil a příběhové texty i pravidla nám výborně zredigoval.

Jiří Mikoláš

CEO Notre Game s.r.o.
www.scratchwars.com ~ jiri@notre-game.com
Tomáš Haimann vypracovával pro Rádio Junior texty pro rubriku „Zapiš si to za uši“. Přicházel s originálními nápady a forma zpracování odpovídala potřebám našeho vysílání, které je v mnoha ohledech specifické, protože cílí na děti do 12 let. Tomáš vždy dodržel termín odevzdání textů a byl ochotný na základě našich požadavků provést případné další korektury. Tomáš chodil také jako host do vysílání, na které se vždy pečlivě připravil.

Ing. Šárka Fenyková

šéfredaktorka a moderátorka ČRo Junior
www.rozhlas.cz ~ sarka.fenykova@rozhlas.cz
Tomáš je přesně ten typ člověka, se kterým je radost spolupracovat. Když mu dáte zadání, tak se do něj tak ponoří, že vám doručí výsledek nad vaše očekávání. Výstupy od Tomáše jsou něco, co by mělo být standardem u všech autorů textu. Jenže takových tu moc není, proto budu vždycky volit jeho.

Jan Marcinek

copywriter
www.kryspin.net ~ honza.marcinek@gmail.com
Spolupráce a komunikace je bezproblémová. Pan Haimann dobře reflektuje naše představy o výsledném příspěvku. Stejně tak se velice dobře přizpůsobil jazykové stránce sdělení, kterou jsme potřebovali. Texty jsou čtivé, zajímavé a splňují požadavky pro naši cílovou skupinu čtenářů.

Mgr. Markéta Gajdošová

vedoucí e-learningu sítě Dr. Max lékárna
www.drmax.cz ~ gajdosova@drmax.cz
S Tomášem Haimannem spolupracuje naše firma více než půl roku. Ve svém týmu chceme mít spolehlivé, vstřícné a pracovité lidi, a to Tomáš přesně je. Nikdy nemá problém se zpracováním jakýchkoliv témat, i pokud jsou odborná. Na naše zadání vždy dodá čtivé články.

Petra Vymlátilová

člen představenstva MENZO, a.s.
menzo.cz ~ petra.vymlatilova@menzo.cz
S panem Tomášem je radost spolupracovat. První jednání po telefonu s tím, že si prostuduje naše webové stránky, aby zjistil, čím se zabýváme. Poté domluvena osobní schůzka, na kterou přišel připraven a dvě hodiny vstřebával informace jak naše firma funguje a co požadujeme. Jeho návrhy a připomínky jsou vždy přínosem pro nás i pro společnost. Oproti jiným lidem se hned nezajímal o finance, ale naopak ho zajímalo co potřebujeme. Tomáše doporučujeme i známým a spolupracujícím firmám.

Ondřej Dlabaja

ředitel společnosti Solarhome s.r.o.
www.solarhome.cz ~ dlabaja@solarhome.cz
Pan Haimann je profesionál a spolehlivý člověk se skvělými nápady. Radost spolupracovat. Mohu maximálně doporučit v oblasti copywritingu i obsahových strategií.

Marek Košulič

Majitel společnosti AZCD
www.azcd-shop.cz ~ info@azcd.cz ~ 530 343 375
Chtěl bych poděkovat Tomášovi za jeho osobní přístup, ochotu a informace o sociálních sítích.

Petr Dvořák

Majitel společnosti a realitní makléř
www.realitydvorak.cz ~ dvorak@realitydvorak.cz ~ 732 903 030
S panem Haimannem spolupracujeme od roku 2017. Vybrali jsme si ho kvůli jeho příjemnému a rychlému jednání, ale hlavně kvůli klientskému přístupu. Maximálně se nám snaží vyjít vstříc, není problém se domluvit na termínu i na dalších úpravách. Jsme s ním spokojení a doporučujeme ho.

Hana Kyrianová

společník Tres consulting s.r.o.
www.tresconsulting.cz ~ kyrianova@tresconsulting.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS