Doporučení z první ruky

Tomáš Hrabec — webový grafik a UX designér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 37 doporučení

S Tomášem dlouhodobě spolupracuji jako front-end developer, kdy nejčastěji kóduji jeho designy. Na jeho práci oceňuji především čistý a uhlazený design, který se dál po kodérské a programátorské stránce velice dobře zpracovává. Zároveň je Tomáš velice komunikativní a vždy velmi ochotný se podílet na řešení různých mezníků, na které se při vývoji narazí. Osobně se těším na další zajímavé a příjemné spolupráce.

Ing. Tomáš Kolouch
kodér a JavaScript programátor
www.tomaskolouch.cz kolouch.tomas@email.cz 776 796 989

Perfektní komunikace a profesionální přístup. Nikdy nezklamal a dokázal i nemožné věci (například vyrobit a dodat reklamní banner v pátek odpoledne během dvou hodin). Mohu služby pana Hrabce jen doporučit. 100% spokojenost!

Kateřina Bojtošová
Majitelka kaváren SlivKafe
www.dortykarvina.cz info@dortykarvina.cz 773 208 400

Naše nároky na image, fungování i variabilitu byly vysoké, ale pan Hrabec se svým týmem si se vším poradili skvěle. Stránky byly vytvořeny rychle, přesně podle požadavků a k tomu jsme dostali spoustu rad, které může dát pouze odborník. Moc děkujeme a budeme všude doporučovat.

Ivana Mottlová
Hotel manager
www.villapatriot.cz info@villapatriot.cz 354 673 143

Výborná komunikace a skvělý kolektiv, který je ve svém oboru nejlepší. Jsem vám vděčná za vyobrazení svých myšlenek, za kreativní návrhy, skvělou editaci slohových prací a nekonečnou pozitivní energii.

Veronika Kubišová
Majitelka a lektorka PilatesPRO
www.pilatespro.cz v.kubisova1@seznam.cz 733 557 715

Pan Tomáš Hrabec spolupracoval s firmou Educio s.r.o. na několika projektech. Oceňujeme jeho vstřícnost, bezproblémovou komunikaci a ochotu spolupracovat. Do svých grafických návrhů se snaží vkládat myšlenku. Děkujeme za spolupráci, také v letošním roce plánujeme její další pokračování.

Ing. Marie Nedomová
Marketing manager
www.educio.cz nedomova@educio.cz 792 207 177

Komunikace probíhala perfektně a velmi rychle. Byli jsme nadšeni již z prvního návrhu, který byl přesně dle našich představ. Pokud máte zájem o moderní grafiku, pak mohu jen doporučit. My sami určitě Tomášovy služby využijeme i při další příležitosti.

Tereza Řezníčková
Marketing
www.quickshirt.cz tereza@quickshirt.cz 736 724 558

S Tomášem Hrabcem a jeho týmem jsme spokojeni, mají vždy profesionální přístup a jsou ve svém oboru dobře informování. Jejich návrhy řešení i konečné realizace jsou pro nás rychlé a přínosné. Spolupráce je opravdu výborná.

Zuzana Ciencialová
Marketing
www.finidr.cz zciencialova@finidr.cz 558 772 216

Časově splněná zakázka v předstihu, což nám velice pomohlo. Připomínky a úpravy ihned doladěny a podle naší představy. Doporučuji a určitě budu spoléhat jen na něj.

Jakub Sikora
Majitel projektu
pospisil.sikora@gmail.com 604 328 575

Tomáš Hrabec nemá přehled pouze co se týče grafického designu, ale dokázal reagovat na potřeby našich zákazníků a podle toho navrhnul wireframy nového webu. Oceňuji spolehlivost a vysokou kvalitu odvedené práce. Služby pana Hrabce doporučuji!

Martin Carbol
Marketing salonu
www.dekcar.cz carbol@dekcar.cz 733 122 771

Skvělá komunikace a vstřícnost. Hned od začátku jsme věděli, že jsme naše požadavky vložili do správných rukou. Na první schůzce jsme prokonzultovali náš návrh, zpětná vazba byla výborná a společně jsme došli k návrhu podle našich představ.

Honza Jeništa
Majitel firmy
jan.jenista@gmail.com 775 915 512