Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Hrabec > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Hrabec — webový grafik a UX designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 27 doporučení prezentace Tomáš Hrabec:
Ing. Tomáš Kolouch
S Tomášem dlouhodobě spolupracuji jako front-end developer, kdy nejčastěji kóduji jeho designy. Na jeho práci oceňuji především čistý a uhlazený design, který se dál po kodérské a programátorské stránce velice dobře zpracovává. Zároveň je Tomáš velice komunikativní a vždy velmi ochotný se podílet na řešení různých mezníků, na které se při vývoji narazí. Osobně se těším na další zajímavé a příjemné spolupráce.

Ing. Tomáš Kolouch

kodér a JavaScript programátor
Perfektní komunikace a profesionální přístup. Nikdy nezklamal a dokázal i nemožné věci (například vyrobit a dodat reklamní banner v pátek odpoledne během dvou hodin). Mohu služby pana Hrabce jen doporučit. 100% spokojenost!

Kateřina Bojtošová

www.dortykarvina.cz ~ info@dortykarvina.cz ~ 773 208 400
Naše nároky na image, fungování i variabilitu byly vysoké, ale pan Hrabec se svým týmem si se vším poradili skvěle. Stránky byly vytvořeny rychle, přesně podle požadavků a k tomu jsme dostali spoustu rad, které může dát pouze odborník. Moc děkujeme a budeme všude doporučovat.

Ivana Mottlová

www.villapatriot.cz ~ info@villapatriot.cz ~ 354 673 143
Výborná komunikace a skvělý kolektiv, který je ve svém oboru nejlepší. Jsem vám vděčná za vyobrazení svých myšlenek, za kreativní návrhy, skvělou editaci slohových prací a nekonečnou pozitivní energii.

Veronika Kubišová

www.pilatespro.cz ~ v.kubisova1@seznam.cz ~ 733 557 715
Pan Tomáš Hrabec spolupracoval s firmou Educio s.r.o. na několika projektech. Oceňujeme jeho vstřícnost, bezproblémovou komunikaci a ochotu spolupracovat. Do svých grafických návrhů se snaží vkládat myšlenku. Děkujeme za spolupráci, také v letošním roce plánujeme její další pokračování.

Ing. Marie Nedomová

www.educio.cz ~ nedomova@educio.cz ~ 792 207 177
Komunikace probíhala perfektně a velmi rychle. Byli jsme nadšeni již z prvního návrhu, který byl přesně dle našich představ. Pokud máte zájem o moderní grafiku, pak mohu jen doporučit. My sami určitě Tomášovy služby využijeme i při další příležitosti.

Tereza Řezníčková

www.quickshirt.cz ~ tereza@quickshirt.cz ~ 736 724 558
S Tomášem Hrabcem a jeho týmem jsme spokojeni, mají vždy profesionální přístup a jsou ve svém oboru dobře informování. Jejich návrhy řešení i konečné realizace jsou pro nás rychlé a přínosné. Spolupráce je opravdu výborná.

Zuzana Ciencialová

www.finidr.cz ~ zciencialova@finidr.cz ~ 558 772 216
Časově splněná zakázka v předstihu, což nám velice pomohlo. Připomínky a úpravy ihned doladěny a podle naší představy. Doporučuji a určitě budu spoléhat jen na něj.

Jakub Sikora

pospisil.sikora@gmail.com ~ 604 328 575
Tomáš Hrabec nemá přehled pouze co se týče grafického designu, ale dokázal reagovat na potřeby našich zákazníků a podle toho navrhnul wireframy nového webu. Oceňuji spolehlivost a vysokou kvalitu odvedené práce. Služby pana Hrabce doporučuji!

Martin Carbol

www.dekcar.cz ~ carbol@dekcar.cz ~ 733 122 771
Skvělá komunikace a vstřícnost. Hned od začátku jsme věděli, že jsme naše požadavky vložili do správných rukou. Na první schůzce jsme prokonzultovali náš návrh, zpětná vazba byla výborná a společně jsme došli k návrhu podle našich představ.

Honza Jeništa

jan.jenista@gmail.com ~ 775 915 512
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS