Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Hrabec > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Tomáš Hrabec — webový grafik a UX designér

Zobrazuji č. 1120 z celkem 27 doporučení prezentace Tomáš Hrabec:
Tomáš pro nás připravil workshop týkající se webdesignu. Jeho obsahem byly nejen informace o celém procesu tvorby webové stránky, ale také mnohé praktické tipy na aplikace a finty, které může využít každý, kdo se na cestu tvorby webu vydal. Hlavní přidanou hodnotou byly jeho praktické zkušenosti a případové studie, na kterých se svým týmem pracoval. Jeho vystupování je přirozené a příjemné na poslech. Rádi ho mezi nás znovu pozveme.

Ing. Martin Klepek

www.businessgate.cz ~ klepek@opf.slu.cz ~ 737 370 034
Dělat s Tomášem na projektu je peklo. Tento člověk si dovoluje dokončovat projekty včas, uvažovat nad nimi samostatně a to všechno tak, abychom byli v týmu Gratulado spokojeni. Už nyní se těšíme na pokračování spolupráce a na dalším rozvoji portálu :-)

Petra Růžičková

www.gratulado.cz ~ ruzickova@gratulado.cz ~ 725 139 797
Od Tomáše jsem měl profesionální přístup. Různé návrhy v mém projektu s kávou se staly trefou do černého. Mohu jen vřele doporučit a těším se na další spolupráci!

Roman Cankov

r.cankov@seznam.cz ~ 721 359 544
S Tomášem jsme spolupracovali na novém designu pro náš web. Vše probíhalo hladce, Tomáš rychle odpovídal na maily, rychlejší komunikace po telefonu také nebyla problém. Průběžně jsme dostávali grafické návrhy k odsouhlasení, bylo třeba jen drobných korekcí, ale po grafické stránce vše parádní. Spolupráci doporučuji.

Ondřej Horák

www.triant.cz ~ ondrej.horak@triant.cz ~ 607 747 356
S panem Hrabcem jsem byl velice spokojený. Líbila se mi u něj hlavně rychlost a dlouhodobé zkušenosti s webdesignem. Komunikace po emailu i po telefonu byla vždy rychlá. Svou práci pan Hrabec podle mého názoru provádí kvalitně a v předstihu. S jeho prací jsem byl velmi spokojený a mohu ho všem jen doporučit!

Michal Rajnoha

mississak@gmail.com ~ 731 261 094
Na spolupráci s Tomášem se nám líbí, že nejdříve chce projekt detailně poznat a až pak začne cokoliv navrhovat či kreslit. To nám hodně vyhovuje a jde to poznat pak i na zaslaných výstupech. Tomáš se nesnaží jít pouze po kráse, ale hlavně, aby to fungovalo, což je pro nás zásadní. Nyní nás čeká další kolo uživatelských testů a web budeme optimalizovat.

Lukáš Pazdera

lukas.pazdera1@gmail.com ~ 727 917 536
Tomáš je šikovný UX designér s přesahem k dalším důležitým činnostem. Má přehled, je spolehlivý a plní termíny.

Dimitrios Vlasakudis

brandová agentura CREATED
vlasakudis@gmail.com ~ 777 126 271
Tomáš pro nás připravil školení na míru, jak dneska řešit analýzu, jaké jsou její možnosti a jak ji vyhodnocovat. Celé školení bylo proloženo praktickými ukázkami a mělo pro nás velkou přínosnou hodnotu. Děkujeme a doporučujeme.

Jan Dittrich

dittja@gmail.com ~ 603 348 800
Potřebovali jsme pro naše dvě dceřiné firmy loga a základní korporátní design. S návrhy jsme byli spokojeni hned v 1. kole a pro obě naše společnosti jsme vybrali vhodný logotyp a barevné schéma. Mohu práci pana Hrabce doporučit.

Vendula Dvořáková

vendula.dvorak@gmail.com ~ 732 212 958
Pana Hrabce jsme využili pro redesign našeho e-shopu. Absolvovali jsme jeho workshop, kde jsme detailně rozebrali rozhodovací proces zákazníků, potřeby, persony, nejprodávanější produkty a další desíky parametrů. Až poté jsme se pustili do myšlenkové mapy a prvních wireframů. Nyní máme od něj kompletní grafický design a po kódování se těšíme na spolupráci v optimalizaci. Služby pana Hrabce mohu doporučit!

Michal Šeffer

info@goldhair.cz ~ 606 794 159
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS