Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Hrabec > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Tomáš Hrabec — webový grafik a UX designér

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Tomáš Hrabec:
Dělat s Tomášem na projektu je peklo. Tento člověk si dovoluje dokončovat projekty včas, uvažovat nad nimi samostatně a to všechno tak, abychom byli v týmu Gratulado spokojeni. Už nyní se těšíme na pokračování spolupráce a na dalším rozvoji portálu :-)

Petra Růžičková

www.gratulado.cz ~ ruzickova@gratulado.cz ~ 725 139 797
Od Tomáše jsem měl profesionální přístup. Různé návrhy v mém projektu s kávou se staly trefou do černého. Mohu jen vřele doporučit a těším se na další spolupráci!

Roman Cankov

r.cankov@seznam.cz ~ 721 359 544
S Tomášem jsme spolupracovali na novém designu pro náš web. Vše probíhalo hladce, Tomáš rychle odpovídal na maily, rychlejší komunikace po telefonu také nebyla problém. Průběžně jsme dostávali grafické návrhy k odsouhlasení, bylo třeba jen drobných korekcí, ale po grafické stránce vše parádní. Spolupráci doporučuji.

Ondřej Horák

www.triant.cz ~ ondrej.horak@triant.cz ~ 607 747 356
S panem Hrabcem jsem byl velice spokojený. Líbila se mi u něj hlavně rychlost a dlouhodobé zkušenosti s webdesignem. Komunikace po emailu i po telefonu byla vždy rychlá. Svou práci pan Hrabec podle mého názoru provádí kvalitně a v předstihu. S jeho prací jsem byl velmi spokojený a mohu ho všem jen doporučit!

Michal Rajnoha

mississak@gmail.com ~ 731 261 094
Na spolupráci s Tomášem se nám líbí, že nejdříve chce projekt detailně poznat a až pak začne cokoliv navrhovat či kreslit. To nám hodně vyhovuje a jde to poznat pak i na zaslaných výstupech. Tomáš se nesnaží jít pouze po kráse, ale hlavně, aby to fungovalo, což je pro nás zásadní. Nyní nás čeká další kolo uživatelských testů a web budeme optimalizovat.

Lukáš Pazdera

lukas.pazdera1@gmail.com ~ 727 917 536
Tomáš je šikovný UX designér s přesahem k dalším důležitým činnostem. Má přehled, je spolehlivý a plní termíny.

Dimitrios Vlasakudis

brandová agentura CREATED
vlasakudis@gmail.com ~ 777 126 271
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS