Doporučení z první ruky

Tomáš Hrabec — webový grafik a UX designér


Zobrazuji č. 31-39 z celkem 39 doporučení

Ing. Klára Recmanová

Při spolupráci s Tomášem pracujete s absolutním profíkem ve svém oboru. Nejenže má znalosti, které neustále sbírá, ale má je především podložené praxí a výsledky. Neponechává nic náhodě, seznámil mě detailně s kroky naší spolupráce a jejich významem a pak už se jen dostavovaly kýžené výsledky.

Ing. Klára Recmanová
produktová a lifestylová fotografka, tvůrkyně kreativního obsahu

Tomáš pro nás zpracovával UX návrhy několika našich projektů a s jeho prací jsme byli naprosto spokojeni. Od termínů přes komunikaci až po celkový výsledek bylo vše perfektní. Jeho služby mohu jen doporučit a když bude možnost, určitě s ním budeme dále spolupracovat.

Petr Skyva
Majitel SmartCode Controls
www.Smartcode.cz info@smartcode.cz
Ing. Dominik Švarc

Tvořím weby na WordPressu a Tomáš mi vždy poradí, jak je posunout na vyšší level. Web vždy objektivně zhodnotí a přijde s hromadou konkrétních nápadů a úprav, které pomůžou uživatelům nejen k lepší orientaci. Konzultace s ním jsou velmi přínosné a mnohdy se zabrousí i do širších témat podnikání, než je marketing.

Ing. Dominik Švarc
tvůrce kvalitních webů a e-shopů

Pana Tomáše Hrabce doporučuji coby experta na Adobe XD. Spolupracovali jsme spolu na tvorbě front-endu k API, které jsem vytvořil pro sázení on-line.

Václav Keil
JavaScript programátor webových aplikací
www.vaclavkeil.cz 776 306 186

Rádi bychom tímto vyjádřili velkou spokojenost se spoluprací s panem Bc. Tomášem Hrabcem, se kterým od května 2022 spolupracujeme v rámci UX/UI designu a grafických prací na webových stránkách.

Ing. Lukáš Palík
majitel
www.triplan.cz palik@triplan.cz 601 506 507

Komunikativní a vstřícný, tak bych popsal Tomáše Hrabce. Jeho UX návrh je mnohem lepší, než jsme očekávali. Není to pouze nějaký wireframe, ale komplexní promyšlené řešení, které jde do detailu a dělá náš web mnohem přístupnější.

Ing. Kryštof Šigut
krystofsigut@santiago-lab.com 227 203 670

S Tomášem jsme navázali spolupráci s cílem kompletně redesignovat náš web. Spolupráce zahrnovala audit stávajícího designu, tvorbu wireframů a finální grafické návrhy. Velmi si vážíme Tomášova hlubokého pochopení problematiky, které mu umožnilo navrhnout řešení splňující jak uživatelské, tak i designové požadavky. Oceňujeme jeho cit pro design, rychlou reakční dobu a profesionální přístup k práci.

Ondřej Mynář
ondra@ferovykonzultant.cz 737 227 992

Spolupráce s panem Hrabcem probíhala velice profesionálně. Byly dodrženy všechny termíny a návrhy byly dodány ve výborné kvalitě. Určitě budeme spolupracovat na dalších projektech a mohu jen doporučit.

Michal Baumel
www.spahouse.cz baumel@spahouse.cz 776 556 633

Tomáš je zkušený designér, který navíc výborně komunikuje, drží termíny a projekt si umí správně zavlastnit. Díky a s radostně doporučuji.

Martin Bazala
www.raynet.cz m.bazala@raynet.cz 775 954 114