Doporučení z první ruky

Tomáš Hrabec — webový grafik a UX designér


Zobrazuji č. 31-34 z celkem 34 doporučení

Ing. Klára Recmanová

Při spolupráci s Tomášem pracujete s absolutním profíkem ve svém oboru. Nejenže má znalosti, které neustále sbírá, ale má je především podložené praxí a výsledky. Neponechává nic náhodě, seznámil mě detailně s kroky naší spolupráce a jejich významem a pak už se jen dostavovaly kýžené výsledky.

Ing. Klára Recmanová
produktová a lifestylová fotografka, tvůrkyně kreativního obsahu

Tomáš pro nás zpracovával UX návrhy několika našich projektů a s jeho prací jsme byli naprosto spokojeni. Od termínů přes komunikaci až po celkový výsledek bylo vše perfektní. Jeho služby mohu jen doporučit a když bude možnost, určitě s ním budeme dále spolupracovat.

Petr Skyva
Majitel SmartCode Controls
www.Smartcode.cz info@smartcode.cz
Ing. Dominik Švarc

Tvořím weby na WordPressu a Tomáš mi vždy poradí, jak je posunout na vyšší level. Web vždy objektivně zhodnotí a přijde s hromadou konkrétních nápadů a úprav, které pomůžou uživatelům nejen k lepší orientaci. Konzultace s ním jsou velmi přínosné a mnohdy se zabrousí i do širších témat podnikání, než je marketing.

Ing. Dominik Švarc
tvůrce kvalitních webů a e-shopů

Pana Tomáše Hrabce doporučuji coby experta na Adobe XD. Spolupracovali jsme spolu na tvorbě front-endu k API, které jsem vytvořil pro sázení on-line.

Václav Keil
JavaScript programátor webových aplikací
www.vaclavkeil.cz 776 306 186