Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Hrabec > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Tomáš Hrabec — webový grafik a UX designér

Zobrazuji č. 2129 z celkem 29 doporučení prezentace Tomáš Hrabec:
S Tomášem jsme prošli celý proces návrhu portálu od počáteční analýzy, kreslení wireframů a nakreslení designu pro desktop a mobilní verzi. Oceňujeme dodržování termínů a rychle zapracování všech našich připomínek. Děkujeme za spolupráci.

Jirka Andera

www.neocont.com ~ jiri.andera@neocont.com ~ 724 966 669
S Tomášem máme za sebou 3 webové projekty, kde nám vždy navrhoval design pro naše klienty. Libí se nám promyšlené návrhy designu a v případě potřeby úprav si ceníme bleskové reakce. Spolupráci můžeme doporučit a těšíme se na další společné projekty.

Pavel Krupička

oddělení vývoje
www.winternet.cz ~ pavel.krupicka@wintrnet.cz ~ 724 208 455
S p. Hrabcem spolupracujeme 2. rokem, kdy společně zvyšujeme konverzní poměr a musíme říci, že tato spolupráce nám dává smysl a výsledky. Vnímáme neustalý rozvoj u konkurence a my potřebujeme na ni reagovat. Děkujeme Tomáši.

Michal Šefer

provozovatel e-shopu s vlasy
www.goldhair.cz ~ sefer@goldhair.cz ~ 734 127 331
Pan Tomáš s námi spolupracuje na UX pár měsíců a vyhovuje nám jeho celkový nadhled a přehled na českém e-commerce trhu. Navrhuje nové a nové nápady na zlepšení a spolupráce nám vyhovuje.

Petr Navrátil

www.neofinance.cz ~ navratil@neofinance.cz ~ 742 842 742
Pro mě je vždy důležitý framework > že se web / microsite / blog bude dělat podle ověřeného postupu / briefu, který má předem stanovené fáze, obsah, klíčové milníky a kritéria úspěšného splnění. Tomáš pracuje úplně stejně. Oceňuji splnění dohodnutého rozpočtu, rozsahu a timingu. Tomáš je navíc vhodnou kombinací asertivity a přízpůsobivosti klientovi – vyhoví klientovi, netlačí své názory za každou cenu, ale zároveň nepřipustí nefunkčnost projektu způsobenou naivitou klienta. Jeho práci jednoznačně doporučuji.

Ladislav Krempa

www.folly.cz ~ ladislav.krempa@hawaia.com ~ 724 949 048
Tomáše mohu určitě doporučit. Náš web GourmetKava.cz vznikal poměrně rychle a v podstatě ihned ze začátku to byl velký posun dopředu a to hlavě v počtu konverzí – v řádu desítek procent. A to mluví za vše.

Dominik Škoda

www.gourmetkava.cz ~ info@gourmetkava.cz ~ 728 998 243
Na začátku jsem měl základní představu o portálu. Prošli jsme analýzou, p. Hrabec vytvořil myšlenkovou mapu projektu, wireframy a výsledně návrhy grafiky. Krásný design, profesionální přístup a veliká ochota, těším se v budoucnu na další spolupráci.

Michael Štiak

stiak@seznam.cz ~ 730 982 823
S Tomášem spolupracujeme v rámci 2. e-shopu už 6. rok a pomohl nám nejen s designem e-shopu, ale jeho technický přesah nám pomáhá pro každodenní provoz e-shopu. Nyní chystáme expanzi na Slovensko a těšíme se na další roky spolupráce.

Daniel Slanina

www.autodilna-naradi.cz ~ gmtools@seznam.cz ~ 608 100 309
Toma jako UXáka můžu určitě doporučit. Společně jsme pracovali na novém designu e-shopu od počátečních rozhovorů se zákazníky až po výstupy ve formě wireframů jednotlivých stránek. Tom dodal vždy vše včas a v požadované kvalitě. Navíc spolupráce s ním byla vždy zábava!

Martin Tkaczyk

www.petgroot.cz ~ tkaczykmartin@gmail.com ~ 777 873 438
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS