Doporučení z první ruky

Tomáš Hrabec — webový grafik a UX designér


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 39 doporučení

S Tomášem jsme prošli celý proces návrhu portálu od počáteční analýzy, kreslení wireframů a nakreslení designu pro desktop a mobilní verzi. Oceňujeme dodržování termínů a rychle zapracování všech našich připomínek. Děkujeme za spolupráci.

Jirka Andera
Majitel projektu
www.neocont.com jiri.andera@neocont.com 724 966 669

S Tomášem máme za sebou 3 webové projekty, kde nám vždy navrhoval design pro naše klienty. Libí se nám promyšlené návrhy designu a v případě potřeby úprav si ceníme bleskové reakce. Spolupráci můžeme doporučit a těšíme se na další společné projekty.

Pavel Krupička
oddělení vývoje
www.winternet.cz pavel.krupicka@wintrnet.cz 724 208 455

S p. Hrabcem spolupracujeme 2. rokem, kdy společně zvyšujeme konverzní poměr a musíme říci, že tato spolupráce nám dává smysl a výsledky. Vnímáme neustalý rozvoj u konkurence a my potřebujeme na ni reagovat. Děkujeme Tomáši.

Michal Šefer
provozovatel e-shopu s vlasy
www.goldhair.cz sefer@goldhair.cz 734 127 331

Pan Tomáš s námi spolupracuje na UX pár měsíců a vyhovuje nám jeho celkový nadhled a přehled na českém e-commerce trhu. Navrhuje nové a nové nápady na zlepšení a spolupráce nám vyhovuje.

Petr Navrátil
Marketing
www.neofinance.cz navratil@neofinance.cz 742 842 742

Pro mě je vždy důležitý framework > že se web / microsite / blog bude dělat podle ověřeného postupu / briefu, který má předem stanovené fáze, obsah, klíčové milníky a kritéria úspěšného splnění. Tomáš pracuje úplně stejně. Oceňuji splnění dohodnutého rozpočtu, rozsahu a timingu. Tomáš je navíc vhodnou kombinací asertivity a přizpůsobivosti klientovi – vyhoví klientovi, netlačí své názory za každou cenu, ale zároveň nepřipustí nefunkčnost projektu způsobenou naivitou klienta. Jeho práci jednoznačně doporučuji.

Ladislav Krempa
majitel e-shopu
www.folly.cz ladislav.krempa@hawaia.com 724 949 048

Tomáše mohu určitě doporučit. Náš web GourmetKava.cz vznikal poměrně rychle a v podstatě ihned ze začátku to byl velký posun dopředu a to hlavě v počtu konverzí – v řádu desítek procent. A to mluví za vše.

Dominik Škoda
Majitel e-shopu
www.gourmetkava.cz info@gourmetkava.cz 728 998 243

Na začátku jsem měl základní představu o portálu. Prošli jsme analýzou, p. Hrabec vytvořil myšlenkovou mapu projektu, wireframy a výsledně návrhy grafiky. Krásný design, profesionální přístup a veliká ochota, těším se v budoucnu na další spolupráci.

Michael Štiak
Majitel projektu
stiak@seznam.cz 730 982 823

S Tomášem spolupracujeme v rámci 2. e-shopu už 6. rok a pomohl nám nejen s designem e-shopu, ale jeho technický přesah nám pomáhá pro každodenní provoz e-shopu. Nyní chystáme expanzi na Slovensko a těšíme se na další roky spolupráce.

Daniel Slanina
Majitel e-shopu
www.autodilna-naradi.cz gmtools@seznam.cz 608 100 309

Toma jako UXáka můžu určitě doporučit. Společně jsme pracovali na novém designu e-shopu od počátečních rozhovorů se zákazníky až po výstupy ve formě wireframů jednotlivých stránek. Tom dodal vždy vše včas a v požadované kvalitě. Navíc spolupráce s ním byla vždy zábava!

Martin Tkaczyk
Marketing e-shopu
www.petgroot.cz tkaczykmartin@gmail.com 777 873 438

Tomáše Hrabce jsem si vybral jako webdesignéra pro výtvarné zpracování jeho předešlých projektů, které jsem viděl. Až během další spolupráce jsem ocenil, že není jen výtvarník, ale i přemýšlivý architekt. Myslí i na funkčnost stránek, záleží mu na tom, jak dopadne výsledný webový projekt. Přicházel proto s řadou podnětných komentářů a doporučení i cenných kritických upozornění, čemu se při tvorbě stránek vyhnout. Je obklopen týmem kolegů, kteří opravdu spolupracují a navrhují řešení na míru. S důvěrou se na něj obracím i s dalším vývojem webu. Přes své časové vytížení se snaží vyjít vstříc a najít rychlé řešení.

PhDr. Michael Václavík
web o psychologii a psychoterapii
uterapeuta.cz michael.vaclavik@seznam.cz 605 484 922