Tomáš Hudolin

webdesignér, grafický designér a fotograf

Status: k vašim službám Místo: Přeštice (Plzeňský kraj) Působnost: celá ČR

Bude to mít úroveň.

Zabalím vaši práci do grafiky, která přitáhne pozornost. A pokud máte pochopení pro perfekcionismus, nemusím vám vykládat, že na výsledek se vyplatí počkat. Když tvořím, ladím jednotlivé komponenty do posledního detailu a s prací musím být sám spokojený. Raději vše ještě desetkrát projdu – ať vám odevzdám jen to, za čím si můžu stát. Každopádně domluvený termín je samozřejmostí – to se zase spolehněte.

Tvořím weby na WordPressu – bez šablon a vždy originál. Navrhuju vizitky, letáky, potisky na auta a všechno, co má lidi oslovit. Fotím už víc než 10 let – pro firmy, rodiny (viz můj projekt DoAlba.cz) nebo jen tak pro radost. To všechno pak ve finále můžeme skloubit do vaší prezentace.

Spolupracuju spíše s menšími firmami a z první zakázky často vzniká partnerství na několik let. A protože grafika a fotky představují jenom část prezentace, spolupracujeme na webech a dalších reklamních materiálech s kolegou copywriterem.

Moje práce:

  • Akzahrady.cz – stávající web jsme omladili a zacílili na milovníky jednoduchých zahrad (fotografie, webdesign, realizace)
  • Horolidi.cz – webový magazín pro všechny milovníky outdoorových aktivit (webdesign, realizace)
  • Jsmerab.cz – web pro zlepšení povědomí o outdoorové značce Rab (webdesign, realizace)
  • Doalba.cz – můj osobní projekt rodinného focení (fotografie, webdesign, realizace)
  • Sagitaoutdoor.cz – modernizace webu outdoorového nadšence a majitele obchodu v jedné osobě (webdesign, realizace novějších podstránek)
  • Cenakreativnichhrdinu.cz – návrh a příprava tiskovin pro první ročník ocenění kreativních hrdinů v ČR
  • Nlchamber.cz – spolupráce na tvorbě tiskovin
Tomáš Hudolin

Kontakty

Mobil:732 231 176
Email:tomas@hudolintom.com
Facebook:hudolin.tomas
Instagram:tomashudolin
IČ:74989961

Doporučení
z první ruky

Na redesign webu jsem hledal někoho více než 2 roky a nebyl jsem schopen sehnat nikoho, kdo by vyhovoval mým náročným požadavkům. S Tomášem spolupracujeme více než rok, má přesah do UX/UI i do programování, takže jeho designy jsou nejen hezké, ale i funkční. Je velmi pečlivý, náročný na svůj výstup a vždy splní to, co slíbí. Komunikace probíhá naprosto bez problémů. Za BU1 rozhodně doporučujeme a jsem velmi rád, že můžeme spolupracovat.

Petr Hlaváček

CEO BU1 sport s.r.o.