Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Martinec > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Martinec — grafický designér, DTP specialista a vektorový ilustrátor

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mgr. Tomáš Martinec:
S Tomášem spolupracujeme už více než čtyři roky. Vytvořil nám krásné logo! Velmi moderní a čisté grafické provedení nám odstartovalo další éru naší školy. Nový web s novým logem ocenili nejen učitelé a všichni pracovníci školy, ale i rodiče dětí.

Zuzana Jungmanová

Co–Director & Senior Teacher (Baby group) & Founder
www.czechschool.org.uk ~ info@czechschool.org.uk
Na spolupráci s Tomášem oceňuji jeho nasazení, se kterým přistupuje k práci. Když mu zadávám zakázku, vím jasně, co nechci, ale zároveň nevím přesně, co chci. I s tímto minimem informací dokáže Tomáš vykouzlit snovou kreativu nebo infografiku na špičkové úrovni.

Tomáš Perman

Relative PR & Consultancy, s.r.o.
www.relativepr.cz ~ tomas.perman@relativepr.cz ~ 733 738 810
S Tomášem je radost spolupracovat. I přes složitá zadání byly výsledné ilustrace velmi pěkné. Oceňuji také výbornou komunikaci a celkově pozitivní přístup k práci.

Mgr. Lucie Pěnkavová

Nakladatelství Taktik
Pan Martinec se ujal sazby mé knížky z velkým nasazením a výsledek stojí za to. Ačkoliv byla práce nakonec poměrně složitá, spolupráci jsme zdárně dokončili a s výsledkem jsem víc než spokojený.

Pavel Bambásek

autor knihy Jak investovat sám a bez bank
www.bluetrader.cz
Byl jsem vždy mimořádně spokojen s grafickými službami pana Martince, a to jak ohledně kvality, tak neobvyklé rychlosti zpracování zadání. Pan Martinec vykazuje vysokou profesionalitu ve své práci, je velmi tvořivý, má velmi dobrý vkus a zpravidla navrhuje více variant. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Pavel Kohout

Algorithmic Investment Management
www.algorithmic.cz
Spolupráce byla v pořádku. Vycházel jste nám maximálně vstříc, což velice oceňuji. Půlroční spolupráce s vámi byla fajn a s výstupem jsme velice spokojeni. Díky moc.

Ing. Roman Brzoň, Ph.D.

odborný asistent se zaměřením na stavební tepelnou techniku a energetickou náročnost budov
evb.fce.vutbr.cz
Živím se jako hudebník a ke svému podnikání jsem potřeboval vytvořit logo. Požádal jsem Tomáše o spolupráci. Na základě odsouhlaseného návrhu mi vytvořil elegantní logo ve křivkách, které je jednoduché a zapamatovatelné. Skvělá komunikace.

Ludvík Kulich

absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka, muzikálový herec
Tomáše jsem poprvé oslovila s nelehkým úkolem – převzít rozpracovanou knihu. Problém sazby, který se zdál být neřešitelný a kvůli němuž práce na českém vydání (kvůli požadavkům zahraniční autorky) dlouho stála, Tomáš vyřešil během několika dnů. Spolupráci s ním můžu s klidným svědomím doporučit – pracuje efektivně, je rychlý, ale přitom nadstandardně pečlivý a spolehlivý.

Veronika Benešová Hudečková

nakladatelka
www.verzone.cz ~ verzone@verzone.cz ~ 733 717 394
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS