Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tomáš Mohr > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Mohr — podnikatelský poradce a manažer pro vývoj produktů, projektové a krizové řízení v IT

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Ing. Tomáš Mohr:
S Tomášem se skvěle spolupracuje jak v roli kolegy, například při práci na nových projektech, tak v externí spolupráci ze zkušenosti z mého minulého působení Euphony s GTS Novera.

Martin Giba

manažer pro speciální projekty ve společnosti Seznam.cz, a.s.
S Tomášem jsem pracovala ve společném produktovém obchodním týmu a mohu ho vřele doporučit. Je skvělým odborníkem s týmovým duchem, na pracovišti byla vždy cítit jeho pozitivní pracovní nálada a chuť věci zlepšovat a inovovat. Jeho time management dovednosti byly inspirací nejenom pro mě. Tomáš má bystrý úsudek, je efektivní, pohotový a originální. Vážím si ho. Škoda, že už v GTS nepracuje!

Lenka Šindelířová

Wholesale Account Manager, TMCZ
S Tomášem se znám 2,5 roku a posledních 18 měsíců bylo mým potěšením s ním pracovat v roli COO společnosti Restu. Během tohoto období Tomáš působil společně se mnou jako jednatel společnosti. Tomáš je mimořádně dedikovaný a svědomitý ředitel schopný spolupracovat jak na top manažerské úrovni (C×O) tak dodávat výsledky na úrovni týmu v dohodnutém čase a budgetu. Nejvíc jsem si cenil jeho schopnosti nezaleknout se neustále se měnících tržních podmínek našeho odvětví a jeho ochotu řešit složité situace i lidské vztahy. Oba máme podobné strategické, provozní i praktické uvažování, což velmi pomohlo formovat a vést náš tým. Tomáš je velmi férový a racionálně založený, což nám umožnilo vytvářet prostředí důvěry i během složitého období v Covidu a dosáhli jsme vynikajícího NPS hodnocení od našich zaměstnanců. Podle mě je Tomáš připraven na ještě větší věci a plně bych ho podpořil na top manažerskou pozici v provozu, financích nebo i v roli výkonného ředitele. Velmi rád s ním budu v budoucnu opět spolupracovat.

Malcolm Starr

CEO Restu
Tomáš je velmi schopný seniorní manažer, který se vždy postará nejenom o hladké dodání jemu svěřených projektů, ale dokáže udržet i jejich velmi vysokou kvalitu. V době, kdy jsem s Tomášem pracoval, jsem byl velmi spokojený s naší komunikací a spoluprací a jeho schopností řešit problémy. Oceňoval jsem jeho zaměření se na výsledek a nápady na zlepšení výsledku projektů pro zákazníka. Tomáše mohu doporučit na 100 % a bylo mi potěšením s ním pracovat.

Piotr Penar

expert na digitální zábavu, Unity / VR / AR
S Tomášem jsem spolupracoval na několika projektech zaměřených na internetové a hlasové služby. Výsledek naší spolupráce byl vždy úspěšný, Tomáš se dokázal zapojit jak technickými znalostmi, tak byznysovou orientací na zákazníka. Dařilo se nám dosahovat úspěchů i díky jeho dovednosti a ochotě hledat vhodná řešení a vyhnout se těm zbytečně složitým, která nemají adekvátní přínos. Neváhám proto ani na okamžik Tomáše doporučit.

David Wudy

Application Manager, DWH
S Tomášem se skvěle spolupracuje. Kromě jeho silných produktových zkušeností a znalostí je také spolehlivým týmovým hráčem a pohodovým kolegou.

Petr Kacafírek

Content Wizard ve společnosti Vodafone
Tomáš dodává výsledky a těží ze své odbornosti v oblastech produktového managementu a projektového řízení, přičemž nikdy nezapomíná na zákazníka v centru všeho dění. Dokázal vždy udržet jasnou vizi při dodávce nových produktů i mezinárodních projektů a to při splnění všech požadovaných cílů. Vřele doporučuji Tomáše pro hloubku jeho znalostí a schopnost věci vždy dodat!

Jason King

Chief Executive Officer, Yettel Bulgaria
Tomáš je pro mě velmi zajímavá osobnost. Byl jsem fascinovaný, když jsem poprvé slyšel o tom, jak založil startup Lingvus. Oceňuju mimo jiné jeho racionalitu a smysl pro humor, které jsou v podnikání také potřeba. Tomáš pro mě představuje určitou metu či benchmark, vůči které hodnotím sám sebe. Tomáš je člověk, který věci radši zrealizuje, než by o nich jenom mluvil a pokud se nevydaří v souladu s očekáváním, získá z nich zkušenosti, které využije k větším úspěchům v budoucnu. Bude mi potěšením s ním spolupracovat i v budoucnu.

Aleš Chládek

zkušený prodejce a manažer
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS