Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Mohr — podnikatelský poradce a manažer pro vývoj produktů, projektové a krizové řízení v IT


Zobrazuji č. 21-24 z celkem 24 doporučení

S Tomášem jsem pracovala ve společnosti Inventi, kde Tomáš nejprve vedl největší firemní projekt – dodávku software řešení pro Vodafone – a poté měl na starost tým mobilního vývoje společně s týmem VR a AR aplikací. Tomáše vnímám jako seniorního projektového manažera, který dokáže i v krizových situacích v klidu vyhodnotit situaci, rizika i přínosy a poté s jasnou argumentací zaujmout postoj a vést tým k řešení. A nejen to, je to i pohodový parťák, se kterým máte chuť vyrazit po práci na pivo :-).

Zuzana Matajová (Faltusová)
Sales and HR manager, Consulting and IT Technology Services
www.linkedin.com/in/zuzana-matajová-falt…

Pracovala jsem s Tomášem na několika projektech a vřele ho doporučuji. Tomáš je velmi chytrý, má skvělé nápady, vždy dodá víc než čekáte a to vše zcela profesionálně a s úsměvem. Mít Tomáše v týmu je prostě paráda.

Jana Galvis Rivera
Head Of Digital, Blue Style
www.linkedin.com/in/jana-galvis-rivera-9…

Pracoval jsem s Tomášem na projektu BidSimplifier ve Vodafone CZ, který Tomáš převzal z pozice projektového manažera na straně dodavatele Inventi v době, kdy byl projekt ve výrazném časovém skluzu a nad původní rozpočet. Situaci nám komplikovala i ne zcela ideální kvalita dodávky. V Tomášovi jsem získal dobrého parťáka a po jeho příchodu a organizačních změnách v dodavatelském týmu se povedlo nejen projekt dodat, ale i korektně předat zakázku třetí straně k dalšímu vývoji. S Tomášem jsem si rozuměl i lidsky, vyhovovala mi jeho spolehlivost a snaha hledat řešení v každé situaci. I proto Tomáše vřele doporučuji.

Petr Smutný
Delivery & Bundle Manager, Vodafone CZ
https://www.linkedin.com/in/petrsmutny/

Tomáš přišel do Restu jako externí projektový manažer a řídil integraci Restu s mateřskou firmou Hospitality Digital, která patří pod německé Metro AG. Po čase se stal i jednatelem a provozním ředitelem Restu, čímž se stal i mým nadřízeným. Spolupráce s Tomášem byla pro mě velmi přínosná, pomohl mi rozvíjet mé silné stránky, zlepšit schopnost prioritizace a zaměření se na výsledek, ale současně mi dal i dostatek prostoru k tomu dělat svou práci dobře a volnost si řídit svůj čas při dosahování dohodnutých výsledků. Jediné čeho lituji, že už je projekt u konce a naše spolupráce skončila. Ráda budu s Tomášem v budoucnu zase pracovat a vřele ho doporučuji.

Klara Singh
Office Manager