Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Mohr — manažer pro krizové a projektové řízení v IT, podnikatelský poradce


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 30 doporučení

S Tomášem jsem pracovala ve společnosti Inventi, kde Tomáš nejprve vedl největší firemní projekt – dodávku software řešení pro Vodafone – a poté měl na starost tým mobilního vývoje společně s týmem VR a AR aplikací. Tomáše vnímám jako seniorního projektového manažera, který dokáže i v krizových situacích v klidu vyhodnotit situaci, rizika i přínosy a poté s jasnou argumentací zaujmout postoj a vést tým k řešení. A nejen to, je to i pohodový parťák, se kterým máte chuť vyrazit po práci na pivo :-).

Zuzana Matajová (Faltusová)
Sales and HR manager, Consulting and IT Technology Services
www.linkedin.com/in/zuzana-matajová-falt…

Pracovala jsem s Tomášem na několika projektech a vřele ho doporučuji. Tomáš je velmi chytrý, má skvělé nápady, vždy dodá víc než čekáte a to vše zcela profesionálně a s úsměvem. Mít Tomáše v týmu je prostě paráda.

Jana Galvis Rivera
Head Of Digital, Blue Style
www.linkedin.com/in/jana-galvis-rivera-9…

Pracoval jsem s Tomášem na projektu BidSimplifier ve Vodafone CZ, který Tomáš převzal z pozice projektového manažera na straně dodavatele Inventi v době, kdy byl projekt ve výrazném časovém skluzu a nad původní rozpočet. Situaci nám komplikovala i ne zcela ideální kvalita dodávky. V Tomášovi jsem získal dobrého parťáka a po jeho příchodu a organizačních změnách v dodavatelském týmu se povedlo nejen projekt dodat, ale i korektně předat zakázku třetí straně k dalšímu vývoji. S Tomášem jsem si rozuměl i lidsky, vyhovovala mi jeho spolehlivost a snaha hledat řešení v každé situaci. I proto Tomáše vřele doporučuji.

Petr Smutný
Delivery & Bundle Manager, Vodafone CZ
https://www.linkedin.com/in/petrsmutny/

Tomáš přišel do Restu jako externí projektový manažer a řídil integraci Restu s mateřskou firmou Hospitality Digital, která patří pod německé Metro AG. Po čase se stal i jednatelem a provozním ředitelem Restu, čímž se stal i mým nadřízeným. Spolupráce s Tomášem byla pro mě velmi přínosná, pomohl mi rozvíjet mé silné stránky, zlepšit schopnost prioritizace a zaměření se na výsledek, ale současně mi dal i dostatek prostoru k tomu dělat svou práci dobře a volnost si řídit svůj čas při dosahování dohodnutých výsledků. Jediné čeho lituji, že už je projekt u konce a naše spolupráce skončila. Ráda budu s Tomášem v budoucnu zase pracovat a vřele ho doporučuji.

Klara Singh
Office Manager

S Tomášem jsem pracoval v Inventi v roli Java vývojáře a Tomáš vedl několik projektů jako projektový manažer. Oceňoval jsem Tomášovo vedení a jasné formulování cílů, očekávání a požadavků, kterých jsme měli dosáhnout. Mohl jsem díky tomu pracovat nejen jak nejlépe dokážu, ale měl jsem také svobodu a zodpovědnost dělat vlastní rozhodnutí. V neposlední řadě se s ním skvěle tráví čas i po pracovní době a rád s ním budu v budoucnu opět spolupracovat!

Vít Herain
Full Stack Developer, Investown.cz

S Tomášem jsem spolupracoval na fintech projektu Lymet pro Home Credit, který jsme s celým týmem později převáděli a rebrandovali na Mall Pay pro Mall Group. Tomáš byl parťákem, na kterého jsem se mohl spolehnout, že pořeší projektovou, provozní i finanční agendu a já se budu moci plně věnovat produktovému potažmo technickému řešení projektu. Na Tomášovi jsem si velmi cenil jeho organizovanosti a pečlivosti.

Jakub Wagner
CTO, Skip Pay

Během mojí kariéry jsem měl možnost spolupracovat se spoustou projektových manažerů, ale musím říct, že Tomáš patří zdaleka k těm nejlepším, jaké jsem kdy poznal. Je velmi organizovaný, precizní a nebojí se zašpinit si ruce, když nastanou problémy. Jeho trpělivost a odhodlání věci dotáhnout nám pomohly dosáhnout projektových termínů a nakonec i úspěšné dokončení projektu. Doufám, že s ním budu moci brzy zase na nějakém projektu dělat.

Silviu Cosma
DevOps Engineer, Trustsoft

Tomáš je velmi zkušený projektový a programový manažer. Najmuli jsme ho na kritickou fázi jednoho velkého migračního projektu a dokázal nám své schopnosti i profesionalitu. Rychle poznal, kde se nacházejí úskalí a dotáhl projekt do úspěšného konce. Rád s ním budu brzy zase spolupracovat.

Jan Kortus
CEO, Trustsoft

Najali jsme Tomáše do Trustsoft, aby nám pomohl v kritickém momentu jednoho náročného projektu, který bylo potřeba dokončit. Na obou stranách dodávky byla celá řada potíží a my jsme potřebovali někoho, kdo rychle pochopí aktuální stav, jaké jsou naše možnosti a jak posílit náš tým, abychom se co nejrychleji dostali k výsledku. A to je přesně to, co Tomáš udělal. Nyní, když byl již projekt úspěšně dokončen a přesunul se do fáze podpory, pokračujeme s Tomášem ve spolupráci ve snaze využít jeho unikátního souboru dovedností, kterými nám může pomoci dále rozvíjet naši společnost.

Otakar Šeda
COO, Trustsoft

Díky moc za tvé mimořádné vedení během našeho šestiměsíčního projektu. Tvá podpora, směrování týmu a zaměření se na detail byly neocenitelné pro úspěch projektu. Tvůj pozitivní přístup a otevřená komunikace umožnily vznik tvůrčímu a produktivnímu pracovnímu prostředí. Tomáše moc doporučuji komukoliv, kdo hledá schopného a zkušeného projektového manažera.

Dominik Musielski
Front-end React Team Lead, Inventi