Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Navrátil, MA (Hons)

Tomáš Navrátil, MA (Hons)

projektový manažer a digitální stratég

Tomáš Navrátil, MA (Hons)

Více než 6 let pomáhám firmám na jejich cestě k digitalizaci, s digitálními potřebami, projektovým řízením apod. Najímají si mě hlavně anglicky mluvící klienti z Evropy, Spojených států a Austrálie.

Váš online byznys posunu kupředu na základě těchto hodnot: úspěšný životní cyklus projektu, digitální transformace, udržitelný růst a snižování nákladů. Vždy beru v potaz vaši oblast podnikání, velikost projektu, již nastavené procesy, aktuální situaci na trhu apod.

 • Kompletní projektový management digitálních projektů – od webových a mobilních aplikací přes webové stránky a e-commerce řešení až po zakázkové interní systémy, middleware anebo marketingové kampaně (PPC, SEO, tvorba obsahu). Rozsahem se jedná o projekty od několika dní až po projekty v horizontu 6+ měsíců. Projekty řídím pro digitální a marketingové agentury. Zastupuji také společnosti různých velikostí, které digitální agentury a IT specialisty samy hledají.
 • Konzultace digitálních aktivit – pro jednotlivce i společnosti. Jedná se např. o nové projekty, u kterých se řeší technologický směr, výběr dodavatelů, sepsání projektové dokumentace, analýza zaběhlých řešení a aktivit.
 • Tvorba dlouhodobě udržitelných digitálních strategií – pro splnění krátkodobých, středně dlouhých i dlouhodobých cílů společností, pomoc s výběrem vhodných nástrojů pro jejich implementaci, sledování a zpětný reporting. Digitální strategie je vždy tvořena s ohledem na ostatní procesy ve společnosti.
 • Řízení IT dodavatelů – vyhledávám a řídím pro firmy odborníky na offline i online marketing, SEO, PPC tvorbu obsahu aj.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Vybrané pracovní zkušenosti:

 • 2017–současnost, projektový manažer, digitální stratég a konzultant na volné noze pro klienty z ČR, USA, EU, UK a Austrálie
 • 2015–2017, projektový manažer firmy El TORO.cz s.r.o.
 • 2014–2015, cestování a marketingové konzultace v ČR, Německu a jihovýchodní Asii
 • 2014, Marketing Coordinator v Aberdeenu ve Skotsku

Vzdělání a kurzy:

 • 2021, získal jsem certifikaci PRINCE2® Foundation
 • 2019, získal jsem certifikaci AWS Cloud Practitioner Essentials (Second Edition)
 • 2016, absolvoval jsem kurz od Google Fundamentals of Digital Marketing
 • 2011–2013, studium oboru Management Studies na University of Aberdeen, titul MA (Hons)
 • 2009–2011, studium oboru Administration and IT na North East Scotland College, Aberdeen, kvalifikace HND

Kontaktní informace

Tomáš Navrátil, MA (Hons)
Třebízského 663/2
Litovel (Olomoucký kraj)
784 01
Mobil:603 727 988
Email:tomas@tomasnavratil.cz
Web:tomasnavratil.cz
Facebook:Facebook tomas.navratil
Instagram:Instagram tnavratil
LinkedIn:LinkedIn tnavratil
Twitter:Twitter tom_navratil
Účet:1355370021 / 3030
:06223672 (plátce DPH)
DIČ:CZ9005035721

Doporučení z první ruky

Měla jsem to potěšení pracovat s Tomášem v digitální agentuře El TORO, kde působil jako projektový manažer. Společně jsme se podíleli na vývoji mnoha projektů. Tomášovy klíčové dovednosti jsou nejen řízení projektů, ale také spoluvytváření kreativních řešení, due diligence anebo analýza rizik. Díky jeho pečlivosti a zaměření na detail jsme dokázali úspěšně dotáhnout velkou spoustu projektů. Klienti i kolegové často oceňovali jak jeho profesionalitu, tak i lidský přístup.
Petra Fojtíková

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS