Tomáš Navrátil, MA (Hons)

projektový manažer a digitální stratég

Více než 6 let pomáhám firmám na jejich cestě k digitalizaci, s digitálními potřebami, projektovým řízením apod. Najímají si mě hlavně anglicky mluvící klienti z Evropy, Spojených států a Austrálie.

Váš online byznys posunu kupředu na základě těchto hodnot: úspěšný životní cyklus projektu, digitální transformace, udržitelný růst a snižování nákladů. Vždy beru v potaz vaši oblast podnikání, velikost projektu, již nastavené procesy, aktuální situaci na trhu apod.

 • Kompletní projektový management digitálních projektů – od webových a mobilních aplikací přes webové stránky a e-commerce řešení až po zakázkové interní systémy, middleware anebo marketingové kampaně (PPC, SEO, tvorba obsahu). Rozsahem se jedná o projekty od několika dní až po projekty v horizontu 6+ měsíců. Projekty řídím pro digitální a marketingové agentury. Zastupuji také společnosti různých velikostí, které digitální agentury a IT specialisty samy hledají.
 • Konzultace digitálních aktivit – pro jednotlivce i společnosti. Jedná se např. o nové projekty, u kterých se řeší technologický směr, výběr dodavatelů, sepsání projektové dokumentace, analýza zaběhlých řešení a aktivit.
 • Tvorba dlouhodobě udržitelných digitálních strategií – pro splnění krátkodobých, středně dlouhých i dlouhodobých cílů společností, pomoc s výběrem vhodných nástrojů pro jejich implementaci, sledování a zpětný reporting. Digitální strategie je vždy tvořena s ohledem na ostatní procesy ve společnosti.
 • Řízení IT dodavatelů – vyhledávám a řídím pro firmy odborníky na offline i online marketing, SEO, PPC tvorbu obsahu aj.

Vybrané pracovní zkušenosti:

 • 2017–současnost, projektový manažer, digitální stratég a konzultant na volné noze pro klienty z ČR, USA, EU, UK a Austrálie
 • 2015–2017, projektový manažer firmy El TORO.cz s.r.o.
 • 2014–2015, cestování a marketingové konzultace v ČR, Německu a jihovýchodní Asii
 • 2014, Marketing Coordinator v Aberdeenu ve Skotsku

Vzdělání a kurzy:

 • 2021, získal jsem certifikaci PRINCE2® Foundation
 • 2019, získal jsem certifikaci AWS Cloud Practitioner Essentials (Second Edition)
 • 2016, absolvoval jsem kurz od Google Fundamentals of Digital Marketing
 • 2011–2013, studium oboru Management Studies na University of Aberdeen, titul MA (Hons)
 • 2009–2011, studium oboru Administration and IT na North East Scotland College, Aberdeen, kvalifikace HND
Tomáš Navrátil, MA (Hons)

Kontakty

Tomáš Navrátil, MA (Hons)
Těšetice 236 (Olomoucký kraj)
783 46
Mobil:603 727 988
Email:tomas@tomasnavratil.cz
Web:tomasnavratil.cz
LinkedIn:tnavratil
Datovka:cc2mzfm
IČ:06223672 (plátce DPH)
DIČ:CZ9005035721

Doporučení
z první ruky

S Tomášem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy dbá na dodání toho nejvýhodnějšího řešení pro své klienty. Jeho silnou stránkou je nejen strategické myšlení, ale i celkové řízení projektů. V obou případech zvládá uplatňovat své soft skills a zkušeně nastavuje úkolům jejich priority. Má široké portfolio dovedností ve všech oblastech digitálního marketingu. Tomáš vždy využívá strategický pohled na věc a nebojí se do projektů implementovat nové trendy. Díky Tomášovi a jeho soustředěnému vedení se projekty stále posouvají kupředu.

Tomáš Schwarz