Doporučení z první ruky

Tomáš Navrátil, MA (Hons) — projektový manažer a digitální stratég


Zobrazuji všech 6 doporučení

Pracoval jsem s vývojovým týmem, který Tomáš vedl, na dvou projektech. Zjistil jsem, že on i celý tým jsou schopni přinést do vývoje vzácnou kombinaci rychlosti, kvality a efektivity. Velmi doporučuji.

Brian Weisfeld
www.brianweisfeld.com

S Tomášem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy dbá na dodání toho nejvýhodnějšího řešení pro své klienty. Jeho silnou stránkou je nejen strategické myšlení, ale i celkové řízení projektů. V obou případech zvládá uplatňovat své soft skills a zkušeně nastavuje úkolům jejich priority. Má široké portfolio dovedností ve všech oblastech digitálního marketingu. Tomáš vždy využívá strategický pohled na věc a nebojí se do projektů implementovat nové trendy. Díky Tomášovi a jeho soustředěnému vedení se projekty stále posouvají kupředu.

Tomáš Schwarz
schwarztomas.com

Měla jsem to potěšení pracovat s Tomášem v digitální agentuře El TORO, kde působil jako projektový manažer. Společně jsme se podíleli na vývoji mnoha projektů. Tomášovy klíčové dovednosti jsou nejen řízení projektů, ale také spoluvytváření kreativních řešení, due diligence anebo analýza rizik. Díky jeho pečlivosti a zaměření na detail jsme dokázali úspěšně dotáhnout velkou spoustu projektů. Klienti i kolegové často oceňovali jak jeho profesionalitu, tak i lidský přístup.

Petra Fojtíková

Někteří lidé vynikají skvělými vlastnostmi a Tomáš je jedním z nich. Jako projektový manažer úspěšně vedl náš tým a byl vždy jeho cennou součástí. Je schopen soustředit se na stanovené cíle a prioritizovat úkoly tak, aby dosáhl požadovaných výsledků. Jeho efektivita, pečlivost, technické znalosti a know-how se vhodně doplňují. Jde o kombinaci, která dělá životní cyklus projektů plynulým a bezproblémovým. Tomášův výkon v kritických dobách také dokazuje, že má nezbytnou dovednost zůstat klidným i během obtížných situací. Neváhal bych Tomáše doporučit. Každý digitální a IT projekt je u něj v bezpečí.

Adam Drda

Tomáš je velmi zkušený projektový manažer, se kterým jsem měl možnost spolupracovat na několika projektech pro významné české klienty. Mezi jeho klíčové schopnosti patří profesionální přístup k týmové práci, ochota, odhodlání a také lidský přístup ke klientům, partnerům a kolegům. Těším se na naši další spolupráci při navrhování a realizaci webových projektů.

Milan Kubík
www.webnia.cz

Svoji spolupráci s Tomášem Navrátilem mohu označit za opravdu pozitivní. A to zejména díky jeho ochotě pomáhat a jasné, srozumitelné komunikaci. Pravidelně mi poskytoval kvalitní specifikace, které uměl podpořit kreativními nápady. Dokáže vhodným způsobem sdělit výsledky klientům a vždy dával konstruktivní zpětnou vazbu i k mé práci. Naše partnerství bylo úspěšné, efektivní a těším se na další projekty v budoucnu!

Michal Maleňák
www.michalmalenak.cz