Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Paulík

Mgr. Tomáš Paulík

webdesignér a internetový marketér

Mgr. Tomáš Paulík
Mgr. Tomáš Paulík - logo

Profesionální tvorba www stránek a e-shopů, související internetový marketing a SEO optimalizace pro zvyšování prodeje. Zejména pak:

  • Webdesign – komplexní tvorba úspěšných webů a e-shopů na platformě Joomla!/VirtueMart s důrazem na použitelnost. Poradenství s dalším směrováním webu (tvorba obsahu a marketing).
  • PPC kampaně – návrh, správa a audity PPC kampaní na platformách AdWords a Sklik.
  • SEO a optimalizace – poradenství v oblasti zvyšování dohledatelnosti webu ve vyhledávačích, obsahové strategie, linkbuilding, analýza klíčových slov, copywriting.
  • Projektové řízení – včetně supervize vývoje. Zprostředkování komunikace na vysoké odborné úrovni mezi klientem a webdesignérem. Dozor na splnění všech požadavků.
  • Školení – individuální školení pro redakční systém Joomla! a jeho e-shopovou nadstavbu VirtueMart.

Vlastní blog o webdesignu a internetovém marketingu. Odborná certifikace Google Adwords a absolvent školení PPC reklamy pro pokročilé od H1.cz. Dobré reference: Fofr Food, Chcilavazzu.cz, AC24.cz aj.

Reference:

Kadeřnictví Edit Simon České BudějoviceInternetový obchod s antiviry a antispamySvatební studio a agentura Amélie s.r.o.Systém na objednávání rozvozů jídel FOFR FoodStanley´s restaurace a bar v hokejovém centru Pouzar
Zobrazit všech 15 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Tomáš Paulík
AVEXA
V. Rabase 402/10
České Budějovice
370 10
Mobil:777 216 060
Email:tomas.paulik@avexa.cz
Web:www.avexa.cz
Skype:Skype Antimalware.cz
ICQ:ICQ status 153912381
Facebook:Facebook avexa.cz
Twitter:Twitter avexa_cz
Účet:2200510231 / 2010 (Fio)
:72134381 (plátce DPH)
DIČ:CZ8006061217

Doporučení z první ruky

S Tomášem Paulíkem spolupracujeme dlouhodobě na několika projektech. Vedle vysoké kvality odvedené práce oceňuji množství zajímavých podnětů a řešení z jeho strany, které přispěly k rozvoji našich projektů.
Václav Soukup

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS