Doporučení z první ruky

Tomáš Ševčík — webdesignér a technický dozor při tvorbě webu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 27 doporučení

Pavel Ungr

S Tomá­šem spo­lu­pra­cuji již delší dobu. Vytváří na základě mých poža­davků gra­fické návrhy webů nebo HTML/CSS či Wor­d­Press šab­lony. Zau­jala mě jeho práce na jed­nom komu­nit­ním pro­jektu a od té doby jsem věděl, že práci tohoto člo­věka chci mít na svých pro­jek­tech. A to zejména proto, že pro své kli­enty chci to nej­lepší. Tomáš kli­en­tovi naslou­chá a snaží se poznat to, co kli­ent opravdu potřebuje. Jako gra­fik je velmi kre­a­tivní, má cit pro myš­lenku webu a roz­hodně je to člo­věk, s kte­rým spo­lu­pra­cuji rád, a roz­hodně bych jeho práci rád doporučil.

Pavel Ungr
konzultant SEO a online marketingu

Se studiem Vyzj Art (Tomáš Ševčík) jsme realizovali již několik projektů a vždy se na spolupráci velmi těšíme. Základem úspěchu je, že nad zadáními skutečně přemýšlejí, přicházejí s užitečnými nápady a nebojí se o nich otevřeně diskutovat. Navíc milujeme rychlost, spolehlivost a profesionalitu, s jakou práci odvádějí. Na všech jejich webech je vidět, že myslí v první řadě na klienta a jeho potřeby, což je pro nás naprosto zásadní. Rozhodně s nimi počítáme i do budoucna a můžeme jejich služby jen doporučit.

Hana Švábová
H1.cz – největší CZ/SK internetová agentura

Realizace univerzitních IT projektů vyžadují téměř vždy nadstandardní nasazení, časovou flexibilitu, zodpovědný přístup i vlastní tvůrčí iniciativu jednotlivých účastníků. S Tomášem Ševčíkem se nám v těchto ohledech spolupracovalo na výbornou. Mimo vlastní web designerské práce byly jeho velkým přínosem i mnohé rady a konzultace, pomocí nichž naše původně hrubší představy nabraly mnohem jasnějších kontur, a celá práce tak plynule spěla k úspěšnému konci. V budoucnu určitě nebudeme váhat oslovit jej znovu.

Michal Hlavica
archeolog Ústavu archeologie a muzeologie Masarykovy univerzity v Brně

Po vlastních zkušenostech s velkými firmami zabývajících se výrobou internetových stránek jsem potřeboval změnu. Hledal jsem někoho s osobním a profesionálním přístupem. Na internetu jsem našel Tomáše Ševčíka, domluvili jsme se nejprve na jednom projektu. O Tomášově skvělé práci a jeho přístupu bych toho mohl napsat hodně. Nejdůležitější však je, že již nyní pracujeme na dalších webových stránkách (projektech). Vždy, když jedu na naše společné jednání, velmi se těším. Děkuji Tomášovi za skvělou spolupráci.

Mgr. Pavel Rosman
JELÍNEK-TRADING spol. s r. o.

Pan Ševčík vždy jednal rychle a vstřícně, reagoval konstruktivními připomínkami a je vidět, že je opravdu odborník. S výsledkem práce jsme velice spokojeni a dle ohlasů se našim klientům web také velmi líbí. Za firmu Zemánek dáváme palec nahoru.

Ing. David Zemánek
zprostředkovatel financí a realit

Když jsem poprvé navštívila Tomáše s prosbou o vytvoření webových stránek, netušila jsem, jak moc mám zkreslenou představu o téhle práci, a o tom, jak náročný proces to je. Nejde jen o samotný návrh, ale především o zodpovědný řetězec analýz a průzkumů. Tomáš vše provedl na perfektní úrovni, zodpovědně a srdcem. Tady je opravdu vidět, že Tomášovi je práce koníčkem. Rovněž oceňuji i to, že vytvořením stránek spolupráce nekončí, ale je i nadále postaráno o to, aby byl web neustále aktuální. Líbí se mi i to, že Tomáš spolu s Dianou věnují spoustu času i grafickým návrhům, čímž jsou samozřejmě dobrými spolupracovníky pro tvorbu reklamy v jakékoliv podobě.

Edita Geržová
Edipet s. r. o.

Spolupráce s Tomášem probíhala bez sebemenších problémů. Naši představu o novém webu zpracoval tak, že předčila všechna očekávání. Je vidět, že ho tato práce baví. Oceňujeme zejména rychlé jednání, skvělou komunikaci a profesionální přístup. Určitě se na něj obrátíme i s dalšími projekty.

Ing. Pavel Elšík
projektový manažer MAS VaS, o.p.s.

S Tomášem Ševčíkem jsem spolupracovala na několika projektech. Velice si vážím jeho vysoce profesionálního přístupu, flexibility, skvělých nápadů a mimořádné vstřícnosti při řešení následných úprav, které bylo třeba provést po spuštění webu. Určitě se na něj v budoucnu znovu obrátím.

Jana Balušíková
homeopat

Tomáš Ševčík vytvořil základní podobu webových stránek naší firmy Saga Studio s tím, že dotvářet detaily a plnit obsahem si je budeme již sami. S technickou a estetickou stránkou práce jsme naprosto spokojeni. Jako další plus chci uvést Tomášovu spolupráci s Dianou – výtvarnicí, která dokázala na základě naší hrubé představy vytvořit krásné logo, které přesně vystihuje podstatu Saga Studia. I ve chvíli, kdy jsme požadovali změny odchylující se od původního zadání, se Tomáš projevil jako profesionál ochotný a schopný vyřešit situaci ke spokojenosti obou stran.

Mgr. Kamila Velkoborská, Ph.D.
Saga Studio

S panem Ševčíkem jsem spolupracoval na projektu mých nových webových stránek, zaměřených převážně na krajinářskou a cestovatelskou fotografii. Měl jsem od začátku svou představu, kterou jsme pak společně dovedli do finální podoby. Velice oceňuji přístup pana Ševčíka, trpělivě naslouchal a přepracovával moje představy a vytvořil tak krásný vzhled stránek. Jsem velice rád, že jsem si pro spolupráci vybral právě jeho a velice si pochvaluji kvalitu práce, celkový přístup, rychlost a profesionalitu. Myslím, že pan Ševčík pomohl vysoko nad rámec naší domluvy, a to je pro mě další a velice důležitý prvek, se kterým se dnes moc často nesetkávám. Osobně budu s panem Ševčíkem velice rád spolupracovat na dalších projektech, které mě v budoucnu čekají, ať už to bude internetový obchod či firemní web, a jsem si jistý, že spolupráce bude opět perfektní. Ještě jednou děkuji za skvělou práci.

Jiří Klement
fotograf