Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Ševčík > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Tomáš Ševčík — webdesignér a technický dozor při tvorbě webu

Zobrazuji č. 1120 z celkem 27 doporučení prezentace Tomáš Ševčík:
Je nám neskutečným potěšením, že můžeme spolupracovat s Tomášem, který pro nás vytvořil nový web, ale také díky dlouholeté spolupráci při focení vystoupení nebo promo fotek. Nové stránky Tomáš vytvořil přesně podle našeho přání a jako zkušený profesionál poradil. Díky němu mají naše stránky vzhled, který připomíná folklorní tradice, ale také takový, který nás spojuje s novou dobou, díky níž jsme v kontaktu s folklorními přáteli a širokou veřejností. Proto bychom chtěli ještě jednou Tomášovi poděkovat za podporu dobré věci, které se věnuje bezmála 80 dětí z okolí Vizovic, a tak se udržuje tradice Valašska. Dyť aj ten Tomáš je Valach jak poleno!

Tereza Macková

Vizovjánek – soubor valašských písní a tanců, z.s.
Pat­řím mezi velmi zane­prázd­něné lidi, kteří půl roku tráví mezi lety, zahra­nič­ními cestami a psa­ním textů do novin a časo­pisů. O to mi bylo pří­jem­nější, že jsem při tvorbě nového vzhledu mých webo­vých strá­nek pře­dal jen základní před­stavu, která byla do reálné podoby pře­tvá­řena s pro­fe­si­o­nál­ním pří­stu­pem a nápa­di­tostí. Čas je vymo­že­nost, kte­rou nemů­žeme plýtvat, a proto oce­ňuji rych­lou výrobu.

Richard Jaroněk

cestovatel a fotograf
Pana Tomáše Ševčíka jsem oslovila ve chvíli, kdy jsme měli napůl hotový web, ale spoustu technických problémů a špatný redakční systém. Společně jsme dokončili naše webové stránky ve velmi krátkém čase. Moc oceňuji ochotu, rychlost a perfektní komunikaci s Tomášem. A vždycky ho každému jen doporučím.

Veronika Teplá

obchodní manažerka LED-LUMIN s.r.o.
Tomáš beze zbytku splnil naši představu o grafice pro novou verzi našeho firemního webu. Kromě kvalitních a graficky vyvážených návrhů oceňuji také krátkou dobu realizace při průběžném přehledu o nákladech. Naše dobré zkušenosti předurčily tohoto poskytovatele web-designu ke spolupráci na našich budoucích projektech.

Rostislav Jež

jednatel společnosti Valcon systems, s.r.o.
S prací pana Ševčíka jsme velice spokojeni. Při tvorbě naší webové prezentace nám vyhovoval jeho přístup, kdy jsme sdělili hrubou představu a on sám navrhl grafickou podobu stránek. Tento postup se osvědčil, protože máme od partnerů jen kladné ohlasy na úroveň nové webové prezentace.

Ing. Pavel Spisar

projektový manažer společnosti VAKADING spol. s r. o.
Pan Tomáš Ševčík pro nás zhotovil webové stránky seznamky Love4Life a spolupráce dopadla na výbornou. Jsme maximálně spokojeni s jeho prací a profesionálním přístupem. Byl to náš první projekt a určitě ne poslední. Těšíme se na další spolupráci.

Martina Mokrášová

majitelka seznamky Love4Life
Tomáše Ševčíka jsem si vybrala pro tvorbu webových stránek www.vyziva-joga.cz. Hledala jsem někoho, kdo mi nevytvoří jen stránky, které by „plnily účel“, ale které by měly styl, ladily i s mým vnitřním nastavením… Prostě tak, abych i s tím jak mě stránky prezentují, byla v souladu :-) To se Tomášovi podařilo naprosto bezchybně. S Tomášem Ševčíkem se mi spolupracovalo bez problémů, je vstřícný, ochotný, dodržuje termíny a svou práci dělá velmi profesionálně. Vyzdvihla bych jeho schopnost naladit se na člověka a jeho požadavky. Postupně mě napadá jak webovky dále rozvíjet, takže budu potěšena, když spolu budeme nadále spolupracovat i v budoucnu.

Monika Figelová

výživová poradkyně a lektorka jógy
www.vyziva-joga.cz
Chtěla bych vyzdvihnout ochotu, rychlost, zkušenost ve zpracování nových www stránek a spolupráci v souvislostech. Aby vzniklo něco kvalitního, je nutné vidět, cítit a umět vnímat.

Jaroslava Divílková

poradna Petrklíč
Jak zhodnotit spolupráci se studiem Vyzj Art? Je to firma, která ví, co dělá. To, co nabídne zákazníkovi, taky splní. Dokonce i věci, které by si člověk myslel, že nejsou ani možné udělat, Tomáš prostě udělá. Vše na míru zákazníkovi. Pomůže i s výběrem webhostingu a jeho nastavením. Komunikace s Tomem je příjemná a rychlá. Když potřebuje člověk něco upravit, přidat, tak realizace je provedena v nejkratším možném čase, pokud ji neudělá okamžitě. Jsme rádi, že jsme si pro tvorbu našeho webu zvolili Toma a jeho firmu Vyzj Art.

Tomáš Střítecký

Městská knihovna Valašské Meziříčí
Studio Vyzj Art (Tomáš Ševčík) jsme vybírali z několika firem. Bez problémů se dostali do užšího výběru díky rozumné ceně a splnění našich požadavků na funkčnost našich stránek. Další požadavky na vzhled stránek, termín realizace a převod původního webu byly realizovány dle dohody i přesto, že se požadavky průběžně upřesňovaly. Byli jsme mile překvapeni rychlostí a kvalitou práce. Součástí poskytnutých služeb bylo rovněž zaškolení administrátorů webu. Studio Vyzj Art rozhodně doporučujeme.

Jaroslav Kunčík

Technické služby Zlín, s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS