Doporučení z první ruky

Tomáš Soukup — copywriter a stratég webového obsahu


Zobrazuji č. 21-29 z celkem 29 doporučení

S Tomášem spolupracujeme již delší dobu. Oceňuji jeho rychlou komunikaci a přístup k práci. Texty jsou čtivé a rychle hotové. Je to pro nás důležité, protože často reagujeme na nové trendy. Za profesionální spolupráci děkujeme a budeme jeho služby využívat i nadále.

Ivo Matěj
Head of Marketing v projektech Srovname.cz, Balikobot.cz, Midesi.cz

Tomáš nám v rychlosti a velmi kvalitně zpracoval texty na naši landing page.

Matěj Chodelka
matej.chodelka@gmail.com 724 386 758

Tomáše jsem oslovila, když jsme hledali osobu, která by psala do našeho nového magazínu. A měla jsem štěstí. Tomáš je profesionál. Výborně se s ním komunikuje, dodržuje termíny a skvěle píše. Už se těším na další spolupráci v budoucnosti.

Jana Gasiorowska
Skivak s.r.o.

Pan Tomáš je velmi milý, spolehlivý a vstřícný profesionál, kterému to píše :). Mj. pro agenturu CzechInvest připravil sérii článků o moderní mobilitě. Jednoznačně mohu doporučit!

Kristýna Turečková
Specialista komunikace, CzechInvest
www.czechinvest.org

S Tomášem velmi úspěšně spolupracujeme již několik let. Nejdříve jsme začali s konzultací naší obsahové strategie, kdy Tomáš skvěle zmapoval trh a potřeby našich zákazníků, na základě které začal tvořit obsah – srozumitelné články na blogu, newslettery, popisy produktů, které prodávají samy a mnoho dalšího. Tomáš svou prací posouvá komunikaci značky na další úroveň. Na spolupráci oceňuji jeho snahu svou práci neustále zlepšovat a aktivně reagovat na potřeby zákazníků. Výsledky jeho práce jsou měřitelné a vždy se nám spolupráce mnohonásobně vyplatila.

Vojtěch Pukanecz
Hemps.cz
Hemps.cz

S Panem Soukupem jsme realizovali již několik projektů a vždy se mu povedlo jednoduchým atraktivním způsobem vykomunikovat i složité produkty. Vždy věnuje dostatek času, aby produkt navnímal, což se odráží na přesností textů. Umí dobře připravit i celkovou strukturu webu a komunikace. Mohu doporučit.

Tadeáš Marek
Boost.space founder
Boost.space teadeas.marek@boost.space

Spolupráci s Tomášem hodnotím velice kladně, vše proběhlo dle domluvy, texty byly skvěle napsané, zkontrolované a co hlavně chválím, je jeho přístup k práci. Samozřejmostí je u něj dodržet domluvený termín, což se dnes už tak nestává. Pokud hledáte tvůrčího a spolehlivého copywritera, pak je Tomáš jasnou volbou.

Milan Hrnčál
kodér pro platformu Shoptet
www.shopcode.cz info@shopcode.cz 721 271 605

Ještě jednou rád touto cestou děkuji panu Soukupovi za skvělou spolupráci s vytvořením struktury a textů na náš web. Zkoušeli jsme sami několik měsíců dát web dohromady, ale nedařilo se nám to. Pan Soukup během krátkého času vdechl novou chuť a sílu web dodělat. Jeho texty byly jasné, stručné a hlavně výstižné. A hlavně přesné. V budoucnu nebudeme váhat a určitě se na něj obrátíme s další pomocí. Ušetřil nám opravdu spoustu času. Komunikace byla také výborná. Doporučuji, budete příjemně překvapeni.

František Babčický
realitní makléř
www.fbreality.eu frantisek.babcicky@re-max.cz 733 679 995
Mgr. Vojtěch Hulinský

Tomáš má perfektní cit pro jazyk. Pravidelně ho využívám v rámci interní copywriterské oponentury, protože vždycky odhalí nějaké nedokonalosti, které já nevidím a pomůže mi je odstranit. Spolupracovali jsme i na několika projektech, takže vím z první ruky, jak je dobrý. Skoro tak jako já!

Mgr. Vojtěch Hulinský
© Koktající copywriter