Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Soukup > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Tomáš Soukup — copywriter a stratég webového obsahu

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace Tomáš Soukup:
S Tomášem jsme se pracovně setkali v marketingové agentuře Včeliště, kde jsem mu zadávala práci a kontrolovala výstupy. Se spoluprací s ním jsem byla opravdu spokojená: dodané texty byly vždy nadprůměrně kvalitní, pojímané komplexně (s ohledem na cílovou skupinu i další marketingové aktivity klienta) a jeho tvorba měla přidanou hodnotu. Přicházel s novými nápady a často pracoval nad rámec zadaného úkolu. Situace, kdy mi kromě textů dodal i tipy na zkvalitnění webu klienta, upozornění na překlepy v jiných textech nebo přišel s novým nápadem, nebyly nijak výjimečné. Tomáš také vždy ocenil zpětnou vazbu ke své práci a komunikace s ním byla skvělá. Jsem moc ráda za naši roční spolupráci a těším se, až se znovu pracovně potkáme.

Dominika Bayerová

Content a e-mail specialist, marketingová agentura Včeliště
www.vceliste.cz
S Tomášem jsme se poprvé profesně setkali v redakci magazínu společnosti TWIXO Group. Jako šéfredaktorka jsem spolupracovala s mnoha externími redaktory a Tomáš patřil vždycky mezi ty nejspolehlivější a nejšikovnější. Když jsem po pár letech sháněla externího copywritera do agentury Lesensky.cz, ve které aktuálně působím jako marketingová specialistka, byl Tomáš Soukup první z mých dřívějších kontaktů, který jsem oslovila. Ne náhodou. Tomáš je profík. Dodržuje termíny, hltá zpětnou vazbu a úkoly plní nad rámec zadání. Oceňuju hlavně jeho proaktivní přístup, spolehlivost, samostatnost a příjemnou komunikaci. Pokud hledáte spolehlivého copywritera, s klidem se na Tomáše obraťte, určitě vás nezklame.

Michaela Kurtaničová

marketingová specialistka
www.lesensky.cz
Děkuji Tomášovi za vynikající práci při tvorbě textů pro náš nový web premiovevozy.eu. Kromě textace nám poradil i s rozložením prvků na stránkách a přidal několik tipů k celkovému pojetí webu. Spolupráci rozhodně doporučuji.

David Dvořáček

jednatel Premium Cars Servis
www.premiovevozy.eu ~ david@leasingovymakler.cz
Tomáš nám jako externí copywriter pomáhá s psaním článků pro naše klienty. Pravidelně se podílí na obsahu pro online magazíny společnosti Borga, která se zabývá výrobou a stavbou montovaných hal. Současně píše i lifestyle články pro HR web společnosti KS-Europe. Technická témata Tomášovi sedí, je schopný napsat článek, do kterého pak my, jako garanti obsahu pro klienta, nemusíme mnohdy ani sáhnout. S jeho prací jsme byli za více než půl roku spolupráce vždycky spokojeni. Nejvíce si ceníme nadstandardní kvality výstupů, bezproblémové komunikace a dodržování termínů. Jako copywritera jej rádi doporučíme.

Veronika Duchoňová

Marketing Director
www.lesensky.cz ~ v.duchonova@lesensky.cz
S Tomášem spolupracujeme již delší dobu. Oceňuji jeho rychlou komunikaci a přístup k práci. Texty jsou čtivé a rychle hotové. Je to pro nás důležité, protože často reagujeme na nové trendy. Za profesionální spolupráci děkujeme a budeme jeho služby využívat i nadále.

Ivo Matěj

Head of Marketing v projektech Srovname.cz, Balikobot.cz, Midesi.cz
Matěj Chodelka
Tomáš nám v rychlosti a velmi kvalitně zpracoval texty na naši landing page.

Matěj Chodelka

byznys konzultant pro e-commerce projekty
Tomáše jsem oslovila, když jsme hledali osobu, která by psala do našeho nového magazínu. A měla jsem štěstí. Tomáš je profesionál. Výborně se s ním komunikuje, dodržuje termíny a skvěle píše. Už se těším na další spolupráci v budoucnosti.

Jana Gasiorowska

Skivak s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS