Doporučení z první ruky

Tomáš Soukup — copywriter a stratég webového obsahu


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 29 doporučení

Tomáše Soukupa považujeme za opravdu zkušeného a profesionálního copywritera, s kterým již několik měsíců spolupracujeme na tvorbě obsahu o kryptoměnách a obchodování. Díky své precizní rešerši a profesionalitě si Tomáš dokáže poradit se spoustou témat a vždy doručí kvalitní článek. Žádné téma, které jsme Tomášovi zadali, nebylo problém. Tomáš dokáže také skvěle přijmout zpětnou vazbu a zapracovat ji do další spolupráce, což je skvělé. Spolupráce nás prostě baví a plánujeme v ní i nadále pokračovat.

Matěj Bajer
Finex.cz – finanční magazín
finex.cz info@finex.cz

Spolupracovat s Tomášem na tvorbě webových stránek byla skvělá zkušenost. Jako webdesigner/kodér jsem ocenil převážně to, že jsem měl prostor se plně věnovat své práci a tvorbou obsahu jsem se nemusel zabývat. Rovnou jsem obdržel detailně připravenou strukturu stránek a kvalitně zpracovaný, odborný a čtivý obsah. V dodaných dokumentech bylo vyznačené formátování a vyobrazené tematické obrázky. Nejvíce se mi zamlouvala preciznost odvedené práce a Tomášova svižná odezva na připomínky a dotazy. V průběhu tvorby stránek Tomáš dokonce upozornil na nedostatky, které v testovací verzi odhalil. Pokud hledáte spolehlivého a tvůrčího copywritera, který překoná vaše očekávání, je Tomáš jasnou volbou, a proto jej rád doporučím dále.

Pavel Miřejovský
webdesignér a grafik
www.dusty.cz pavel.mirejovsky@gmail.com 607 166 763

Na Tomáše jsem se obrátil na doporučení známého ve chvíli, kdy jsme začínali pracovat na novém webu. Specializujeme se na průmyslové čištění suchým ledem. I přes úzkoprofilové zaměření naší společnosti si Tomáš s texty poradil a odevzdal vynikající výstup. Vytvořil i texty pro PPC reklamu. Po spuštění webu jsme za 10 dní obdrželi 10 poptávek, což v našem oboru není vůbec obvyklé. Tomáš také výborně dodržuje stanovené termíny. Rádi jej doporučujeme.

Martin Rozínek
výrobce a prodejce suchého ledu, průmyslové čištění a čištění VZT
eco-stations.eu rozinek@eco-stations.eu 721 588 568

Tomáš je profesionál na svém místě. Pro moji agenturu AffiliateAgency.cz připravoval odborné texty na blog. S jeho prací jsem byl maximálně spokojený. I proto jsem se dále rozhodl, aby napsal popisy mých profilů v různých katalozích freelancerů. Naše spolupráce na různých projektech trvá do dnes.

Milan Pichlík
affiliate manažer a online marketingový stratég
milanpichlik.cz jsem@milanpichlik.cz 774 206 092

S Tomášem jsme začali spolupracovat na základě kladné reference mého kolegy. Hned na začátku jsme mu svěřili zakázku pro našeho významného klienta z B2B segmentu a to v následujícím rozsahu: 1) Strategie copywritingu a obsahového marketingu (nový web) 2) Obsahový plán 3) Tvorba blogových postů 4) Copyediting stávajícího obsahu 5) Tvorba odborných článků 6) Vytvoření struktury a tvorba ebooku. Naše spolupráce začala v roce 2017 a vzhledem ke kvalitám Tomáše trvá dodnes. Je jeden z mála copywriterů, kteří vědí, že toto řemeslo není jen o psaní textů – přesně ví, co tomu předchází a že tvorba textů je až to poslední. Za tu dobu jsme rozšířili naši spolupráci i na další klienty, kteří podnikají v různých oblastech – vždy si s tématy skvěle poradil. Úžasné je, že jeho práce je měřitelná a výsledky, které předkládáme klientům, mluví za vše. Spolupráci s Tomášem rozhodně doporučuji.

Miroslav Ullman
Onlinemakers.cz
www.onlinemakers.cz miroslav.ullman@onlinemakers.cz 602 216 330

Na Tomáše jsem získal doporučení od známého, který s ním spolupracoval na několika projektech a vždy byl s odvedenou prací spokojený. Pro náš e-shop s odpadovými nádobami vytvořil Tomáš obsahovou strategii, připravil texty na web a sérii blogových příspěvků. Pomohl nám s migrací webu a spolupracuje s námi na optimalizaci nového e-shopu. Komunikace s Tomášem je bezproblémová, vždy vyšel vstříc našim požadavkům. Rádi jej ke spoluprací doporučíme i dalším lidem.

Jakub Soukup
Jednatel společnosti NAODPAD s.r.o.
www.cenyprizemi.cz 732 450 541

S Tomášem jsme se pracovně setkali v marketingové agentuře Včeliště, kde jsem mu zadávala práci a kontrolovala výstupy. Se spoluprací s ním jsem byla opravdu spokojená: dodané texty byly vždy nadprůměrně kvalitní, pojímané komplexně (s ohledem na cílovou skupinu i další marketingové aktivity klienta) a jeho tvorba měla přidanou hodnotu. Přicházel s novými nápady a často pracoval nad rámec zadaného úkolu. Situace, kdy mi kromě textů dodal i tipy na zkvalitnění webu klienta, upozornění na překlepy v jiných textech nebo přišel s novým nápadem, nebyly nijak výjimečné. Tomáš také vždy ocenil zpětnou vazbu ke své práci a komunikace s ním byla skvělá. Jsem moc ráda za naši roční spolupráci a těším se, až se znovu pracovně potkáme.

Dominika Bayerová
Content a e-mail specialist, marketingová agentura Včeliště
www.vceliste.cz

S Tomášem jsme se poprvé profesně setkali v redakci magazínu společnosti TWIXO Group. Jako šéfredaktorka jsem spolupracovala s mnoha externími redaktory a Tomáš patřil vždycky mezi ty nejspolehlivější a nejšikovnější. Když jsem po pár letech sháněla externího copywritera do agentury Lesensky.cz, ve které aktuálně působím jako marketingová specialistka, byl Tomáš Soukup první z mých dřívějších kontaktů, který jsem oslovila. Ne náhodou. Tomáš je profík. Dodržuje termíny, hltá zpětnou vazbu a úkoly plní nad rámec zadání. Oceňuju hlavně jeho proaktivní přístup, spolehlivost, samostatnost a příjemnou komunikaci. Pokud hledáte spolehlivého copywritera, s klidem se na Tomáše obraťte, určitě vás nezklame.

Michaela Kurtaničová
marketingová specialistka
www.lesensky.cz

Děkuji Tomášovi za vynikající práci při tvorbě textů pro náš nový web premiovevozy.eu. Kromě textace nám poradil i s rozložením prvků na stránkách a přidal několik tipů k celkovému pojetí webu. Spolupráci rozhodně doporučuji.

David Dvořáček
jednatel Premium Cars Servis
www.premiovevozy.eu david@leasingovymakler.cz

Tomáš nám jako externí copywriter pomáhá s psaním článků pro naše klienty. Pravidelně se podílí na obsahu pro online magazíny společnosti Borga, která se zabývá výrobou a stavbou montovaných hal. Současně píše i lifestyle články pro HR web společnosti KS-Europe. Technická témata Tomášovi sedí, je schopný napsat článek, do kterého pak my, jako garanti obsahu pro klienta, nemusíme mnohdy ani sáhnout. S jeho prací jsme byli za více než půl roku spolupráce vždycky spokojeni. Nejvíce si ceníme nadstandardní kvality výstupů, bezproblémové komunikace a dodržování termínů. Jako copywritera jej rádi doporučíme.

Veronika Duchoňová
Marketing Director
www.lesensky.cz v.duchonova@lesensky.cz