Doporučení z první ruky

Ing. Veronika Jánská Těšická — mentorka a konzultantka pro monitorky klinických hodnocení


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Po zhlédnutí příspěvků na Linkedln jsem se dostala k webu Veroniky, který povzbuzuje profesionály z klinického hodnocení, což velmi oceňuji. Monitoři zde najdou i podpůrné materiály ke stažení. Kontaktovala jsem Veroniku zejména kvůli pracovní poradě a dostala jsem mnoho profesních tipů z pohledu zkušené manažerky. Profesní poradenství velmi doporučuji, pokud potřebujete objektivní náhled na věc.

Romana Mikulicová

Díky Veronice jsem našla plno odvahy a motivace nejen kariérně růst. Spojení s Veronikou přišlo v době, kdy jsem už procházela jistou změnou, a i tak to Veronika dokázala podchytit, dobře zhodnotit a ještě mě dále nasměrovat. Už naše první virtuální setkání odhalilo, jak je Veronika vzdělaná, má všeobecný rozhled, ale hlavně je lidská, starostlivá a nápomocná. Vyzdvihuji její snahu a ochotu monitorky skutečně a bez únavy průběžně informovat a motivovat. Každá další konzultace s Veronikou byla jedna velká úleva a dávka porozumění. Velmi doporučuji všem.

Jana Vašková
Clinical Project Lead ve společnosti Sanofi

Na Veroniku jsem se obrátila, když jsem se chystala na pohovor na trial managera s tím, že bych potřebovala přemýšlet nad projektem více na globální úrovni. Během jednoho video hovoru mne Veronika namotivovala a hlavně navedla, jak správně prezentovat a zužitkovat každou dosavadní zkušenost. Jak jsem sama poznala, je to u pohovoru velké plus. Určitě doporučuji každému, kdo se připravuje na pohovory, protože Veronika je zkušená profesionálka s velkým rozhledem a jistě vás dokáže skvěle připravit.

Lucie Žídková

Veroniku jsem kontaktovala v době, kdy jsem začala vážně uvažovat o posunu ve své kariéře z monitorky klinických studií na projektovou manažerku. Již po prvním společném setkání jsem věděla, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v poslední době udělala. Veronika je neskutečně milý, ochotný a komunikativní člověk, obrovský profesionál ve svém oboru. Veronika Vás dokáže velice dobře namotivovat, dodat Vám potřebné sebevědomí, zásobí Vás celou řadou tipů, jak zvýšit svou atraktivitu pro potencionálního zaměstnavatele, a především Vás perfektně připraví na záludné otázky, které můžete při pohovoru od HR manažera zajisté očekávat. Spolupráce s Veronikou pro mě byla obrovským přínosem a velice cennou životní zkušeností. Pokud je Vaším cílem posunout se v kariéře dále, je Veronika ideálním koučem pro to, aby se Vaše sny staly skutečností! Už teď se těším na naši další spolupráci!

Julie Šanta