Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Veronika Macháčová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Veronika Macháčová — překladatelka a lektorka angličtiny, němčiny a španělštiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 29 doporučení prezentace Mgr. Veronika Macháčová:
MgA. Aleš Výmola
Veronika mi překládala dva texty pro animované video. Anglicky i německy. Všechno proběhlo v pořádku, dle domluvy, v termínech, spolehlivě a profesionálně. Ještě jednou Veronice děkuji a rád se na ni zase příště obrátím.

MgA. Aleš Výmola

video producent, režisér, výtvarník, video-grafik, animátor, performer, improvizátor, hudebník
Ing. Lenka Říhová
Veronika pro mě zpracovala právní překlad z angličtiny. S jejím profesionálním přístupem i výsledným překladem jsem byla velmi spokojená, rozhodně se na ni v případě potřeby opět obrátím!

Ing. Lenka Říhová

překladatelka, korektorka a lektorka italštiny
S paní Macháčovou se výborně komunikuje, což podstatně urychluje celý překlad. Dodržuje domluvené termíny a odvádí velmi kvalitní práci. Především pro rychlost a skvělou komunikaci ji jako překladatelku rozhodně doporučujeme.

Kateřina Mašková

projektová manažerka, Gaudeo CB
S překlady od paní Mgr. Macháčové je naše firma spokojena. Kdykoliv zašleme jakýkoliv dokument, který potřebujeme přeložit, je nám paní Mgr. Macháčová mileráda k dispozici. Překlady od ní jsou vykonané svědomitě, jsou smysluplné a posílané včas.

Mgr. Kateřina Štěrbová

asistentka vedení, překladatelka a tlumočnice, Berger Bohemia a.s.
Jsme s prací paní Macháčové, kterou odvedla pro naši společnost, doposud velmi spokojeni. Je opravdu vnímavá, profesionální a spolehlivá.

Tjaša Kos

project manager, Prevajalska agencija Julija d.o.o.
Paní Macháčová pro nás vypracovala překlad technického textu z německého do anglického jazyka. Veškerá komunikace ohledně překladu až po finální odevzdání probíhala ze strany paní Macháčové velice profesionálně, překlad byl odevzdán včas a splňoval přísná měřítka naší agentury. Paní Macháčovou tedy můžeme vřele doporučit a sami budeme její služby využívat i nadále.

Michaela Štanclová

Právní překlady s.r.o.
S paní Macháčovou je vždy příjemná komunikace. Reaguje rychle a snaží se vyjít vstříc našim potřebám. Zadané překlady zatím proběhly bez problémů a byly vždy dodrženy dohodnuté lhůty. Paní Macháčová má velmi profesionální přístup. Vřele doporučujeme a i my s ní budeme ve spolupráci pokračovat.

Romana Statníková

Alkemist s.r.o.
Zakázka byla zpracována výborně, jsem velmi spokojena.

Pavlína Široká

Industrial Engineering s.r.o.
Velmi pěkně zpracované překlady, bez jakýchkoliv výhrad. S prací jsme maximálně spokojení, můžeme jen doporučit!

Lenka Vlasáková

projektový manažer
www.translata.sk ~ office@translata.sk ~ 00421232603130
S prací paní Macháčové jsme spokojení. Pracovala na odborném překladu naší webové aplikace do španělštiny (oblast stavebnictví) a oceňuji zejména to, že se nebála s námi konzultovat některé výrazy, aby jejich překlad byl co nejpřesnější. Dále mě mile potěšilo, že se nebránila překladu ve webové aplikaci Globsite, se kterou neměla předtím žádné zkušenosti. Překlad byl vyhotovený včas. Mohu doporučit.

A. T.

FemCAD solutions s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS