Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Veronika Macháčová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Veronika Macháčová — překladatelka a lektorka angličtiny, němčiny a španělštiny

Zobrazuji č. 2129 z celkem 29 doporučení prezentace Mgr. Veronika Macháčová:
Měla jsem to štěstí, že jsem si pro překlad smlouvy do angličtiny vybrala paní Mgr. Macháčovou. Veškerá komunikace byla velmi příjemná, jednání rychlé a profesionální. Smlouvu dokonce zkontroloval její právník a upozornil na chybu, které bych si sama nevšimla. To vše za běžnou cenu. Pokud budu v budoucnu potřebovat překlad, určitě se na ni opět obrátím.

Dana Lebedová

Agentura Pro rodinu
prorodinu@centrum.cz ~ 607 767 543
Veroniku moc doporučuji, je pečlivá, profesionální, milá a dobře se s ní komunikuje. Překlad mi nechala zkontrolovat právníkem. Určitě bych s ní spolupracovala i příště.

Iva S.

Michigan U.S.A.
0012693500661
Paní Veronika Macháčová nám překládala odborný německý text, byla velmi milá, ochotná, odpovídala vždy okamžitě na telefon či mail, poradila si se složitými převody formátů. Vše bylo perfektní a za velmi dobrou cenu. Děkuji a rozhodně doporučuji.

Jana Grolmusová

G-interier – kuchyňské studio, interiery
www.g-interier.cz ~ grolmusova@g-interier.cz ~ 739 043 902
S paní Macháčovou jsem byla velice spokojená. Byla ochotná i přes to, že se mnou komunikovala jen přes e-mail. Všechno dopadlo na jedničku. Překlad mě paní Macháčová zhotovila co v nejbližším termínu. Až bude zase potřebovat nějaký překlad, určitě se na ni znovu obrátím.

Vera Dyml

vera.dyml@seznam.cz ~ 775 052 154
Veronika pro nás překládala text realitní nabídky do němčiny, a přestože jsme text potřebovali urgentně, tak reagovala velmi pohotově a byla moc vstřícná. Komunikace s ní je perfektní, přístup profesionální a s překladem jsme byli velmi spokojeni. Rozhodně ji všem vřele doporučuji!

Kristýna Koryčanská

S Mgr. Macháčovou spolupracujeme delší dobu a jsme s její prací velmi spokojeni. Překládá velmi dobře a rychle, je pohotová a ochotná.

Barbora Uldrychová

Ústav jazykové přípravy ZČU v Plzni
Veronika začala letos pro naši firmu dodávat odborné překlady. Zasílá nám jak texty převedené z češtiny do angličtiny, tak i naopak. S výsledky jsme spokojení.

Kateřina Rosová

Slečna Machačová nám úředně překládala dokumenty nutné ke svatbě Australana v Čechách (rodný list, prohlášení o osobním stavu atd.). Byla velice vstřícná a překlad byl perfektní, bez dlouhých zdržení a do nejmenších detailů. Zajistila nám také tlumočení na obřadu, které bylo velice profesionální a ulehčilo nám průběh dne.

Jana Mrázová

studentka doktorského studia, vysoškolská lektorka
Mgr. Veronika Macháčová je zkušená překladatelka z/do českého a anglického jazyka. Pro eWay System překládá již několik let převážně marketingové, byznysové a technické texty se zaměřením na software a CRM. Pracuje přesně a překlady vyhotovuje vždy v daném termínu. Sama jsem bývalá tlumočnice a jsem k práci kolegů velmi kritická. S Veronikou jsme velmi spokojeni a hodláme s ní i nadále spolupracovat. Již nevyužíváme služeb jiných překladatelů, raději s termínem počkáme na její precizní práci.

Petra Kováčová

Marketing Manager
www.eway-crm.com ~ 603 564 446
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS