Doporučení z první ruky

Bc. Veronika Mayová — nutriční a osobní koučka


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Veronika je profík. Její lidský přístup pomáhá s postupným progresem odstraňování vnitřních bariér. Ze začátku jsem byla skeptická, ale už po prvním sezení jsem v sobě cítila změnu a těším se na další sezení.

Klientka Klára
fotografka

Chtěla jsem Ti ještě poděkovat za tu příležitost a za péči, kterou mi věnuješ. Opravdu mi to hodně dává a začínám mít zase pocit, že bych to mohla „tentokrát“ zvládnout. Tak ještě jednou moc děkuju.

Klientka Lucie

Na Veroniku jsem se obrátila, když jsem potřebovala urovnat myšlenky a rozhodnout se. Splnilo to očekávání. Velmi trefnými otázkami a vcelku přátelským rozhovorem mě dovedla k AHA momentu, který jsem potřebovala. A taky mě uklidnila, a to jsme se „viděly“ online 🙂 Za sebe mohu doporučit.

Barbora Lelovicsová
virtuální asistentka
www.asistentkabara.cz info@asistentkabara.cz

Měla jsem možnost s Verčou absolvovat 3 online setkání ohledně jídla, stravovacích návyků a diet. Verča říkala, že pro ni nejsem typická klientka. Měla jsem 56 kg, takže jen pár kil navíc, ale spokojená jsem nebyla s tím, že mi váha jde nahoru, jakmile se přestanu omezovat a hlídat. Ze začátku to vypadalo jako typické nutriční poradenství, kde jsem vyplnila tabulku, co kdy jim. Postupně jsme se ale dostaly k hlubokým blokům plynoucích z dětství a rodiny. Mohla jsem si díky Verčině přímé a upřímné komunikaci a otázkám uvědomit přesvědčeni o jídle, které mne neslouží a díky tomu postupně měnit v to, co se mnou rezonuje. Ať už jste baculatá nebo jen nemáte nejlepší vztah k jídlu, doporučuji se podívat na témata hlouběji s Verčou, než jen přes čísla. Takže děkuji Veru za Tvůj čas.

Tereza Z.
intuitivni terapie a konstelace
m.facebook.com/groups/953477562045129/?r…