Doporučení z první ruky

Mgr. Veronika Reicheltová — markeťačka, copywriterka a redaktorka


Zobrazuji č. 11-13 z celkem 13 doporučení

Veronika je velmi chápavý a samostatný specialista na komunikaci v sociálních sítích a médiích. Stačilo nastínit pár hlavních priorit a vypracovala pro moji firmu strategii a mediální plán, který plně korespondoval s cíli, které jsme si stanovili na začátku. Dotahuje věci do konce, rozumí své práci a je na ni spolehnutí. Pečlivost, s jakou podklady a strategii připravila, bylo přesně to, co jsem si představoval a trefila velmi přesně nabídku svých služeb v souladu s potřebami mé firmy.

Jaroslav Novák
CEO, ePace

S Veronikou jsme navázali spolupráci za účelem otextování nového webu a vylepšení SEO. Nemohli jsme si vybrat lepšího člověka. Spolupráce byla rychlá a přesně podle našich představ, Veronika se vcítila do naší značky a skvěle vystihla náš příběh. Textům dala nejen hlavu a patu, ale také hloubku, proto jsme s nimi byli spokojeni na první dobrou. Potěšilo nás, že Veronika automaticky zahrnula SEO i do produktových textů a s celkovou optimalizací stránek jsme spokojeni. Je vidět, že Veronika ví, co dělá, zná svůj obor a v textech dokáže promítnout to, co si představujeme.

David Kubný
zakladatel značky Woxkon

Verča vládne copywritingu duší i tělem. V Donio se starala o sociální sítě a komunikaci s komunitou. Ať už se jednalo o nelehký úkol podat těžké životní příběhy zakladatelů sbírek našim sledujícím stravitelnou formou nebo trpělivě komunikovat s dárci či potenciálními zakladateli sbírek a projektů, vždy vše zvládla s lehkostí. Verča je pečlivá, plná nápadů, nebojí se naučit cokoliv nového a komunikace s ní je vždy příjemná a rychlá. Věřím, že Verča svými schopnostmi obohatí každý tým.

Michaela Kulhánková
marketing a PR Manažer, Donio