Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Veronika Telehuz > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Veronika Telehuz — copywriterka a digitální vypravěčka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Veronika Telehuz:
S Verčou spolupracujeme dlouhodobě a nemůžeme si spolupráci vynachválit. Její největší předností je to, že se dokáže bravurně vcítit do čtenářů/zákazníků, a proto její texty vždy zaujmou a osloví cílovou skupinu bez ohledu na zaměření projektu. Pokud hledáte spolehlivého a profesionálního copywritera, tak jste ho právě našli!

Zuzana Ševčíková

Digital Marketing Specialist Suzzie.cz
Pro naše webové stránky kliniky Dermaestet jsme hledali spolehlivého copywritera, který dokáže napsat čtivé texty, dbá na SEO a zároveň si dokáže poradit i s odbornější medicínskou tématikou. Jsme moc rádi, že jsme na Veroniku narazili a postupně naši spolupráci rozšířili i o další produktové texty.

Ing. Oskar Vykutil

jednatel kliniky Dermaestet, s.r.o.
Naprostá spokojenost. Oceňuji Veroničinu schopnost napsat čtivý text, který vždy opírá o své znalosti z oblasti výživy a potravin. Bezproblémová spolupráce, poutavé texty, rychlost a spolehlivost. Všechny napsané texty splnily naše očekávání!

Martin Vlček

produktový specialista e-shopu Inkospor.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS