Doporučení z první ruky

Veronika Vimmerová — fotografka pro firmy, freelancery a rodiny


Zobrazuji všech 6 doporučení

Antonín Bureš

S Verčou spolupracuji už nějaký ten pátek na projektu WORKSPACE15. Od samého začátku mě bavily fotky, které dodává k jednotlivým projektům. Verča je jednoduše skvělá fotografka. Mohu zodpovědně říct, že jestli hledáte někoho spolehlivého, originálního a lidského, kdo dodá perfektní výsledek (za každého počasí :-)), Verča je ta správná volba. Od ní prostě chcete mít fotky na zdi. A to i virtuální.

Antonín Bureš
UI/UX designér

Velmi příjemná a profesionální fotografka s originálními nápady a přátelským přístupem.

Dominika Čiklová

Veronika je skvělá fotografka, která to umí nejen s fotoaparátem, ale i s lidmi. Fotili jsme společně s mým pejskem, v docela pochmurném počasí a vyšlo to skvěle.

Eva Cao Thi

Focení s Veronikou bylo dokonce i pro mne jako člověka, který se nerad fotí, velmi příjemným zážitkem. Vznikly krásné rodinné momentky s naším pejskem, které teď zdobí nás domov. Rozhodně doporučuji!

Jakub Wittka

Celé focení s bylo super a velmi profesionální. I přes to, že na takové focení nejsem zvyklá, tak Verča byla velmi empatická a focení byl jeden hezký zážitek. Mimo jiného, že mám krásné fotografie, tak na to velmi ráda vzpomínám. Ještě jednou moc děkuji.

Alena Janíčková

Focení s Veronikou bylo naprosto úžasný. Mojí temperamentní fence se nechtělo moc čekat na místě, natož koukat do kamery, ale výsledné fotky dopadly skvěle. Veronika má velkou trpělivost a velký dar na zachycení krásného okamžiku.

Lukáš Šaněk