Doporučení z první ruky

Mgr. Vladana Bačová — copywriterka, UX writerka a konzultantka pro B2B technologické firmy


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Lukáš Nádvorník

Na spolupráci nejvíc oceňuji, že se Vladka nejdříve do hloubky ponořila do smyslu a fungování celé aplikace. Poté připravila textace na míru potřebám uživatelů jak pro aplikaci samotnou, tak i pro veškerou další komunikaci – od mailingu přes texty pro App Store a sociální sítě. Vladka je velmi precizní a má smysl pro detail, ale zároveň je otevřená připomínkám. Vše bylo dodané přesně dle dohody a včas. Spolupráci mohu vřele doporučit.

Lukáš Nádvorník
grafický designér se specializací na návrh digitálních produktů a webů

Velice mě těšila spolupráce s Vladkou. Blesková komunikace i domluva, okamžité ujasnění zadání a dodání výsledku dle domluvy. Maximální spokojenost.

Michal Jilka
Marketing Strategist
www.closeit.co

Bez Vladky bychom nikdy nerozjeli naše podcasty! Má úžasný cit pro text, téma si sama dostuduje a nad věcmi opravdu přemýšlí. Díky své orientaci na váš cíl se nebojí proaktivně navrhnout mnohá vylepšení a výstup skutečně stojí za to. Pokud by někde chtěla začít pracovat full-time, u nás má vždy dveře otevřené!

Jan Lalinský
Owner of eWay System, s.r.o.
www.eway-crm.com

S Vladkou jsme úzce spolupracovali dva roky, během kterých nám pomohla nastavit a naplnit obsahovou strategii a zrealizovat nové webové stránky. Spolupracovala s námi i při uvedení nového produktu na trh. Vladka fungovala jako stratég, projekťák i textař v jedné osobě a dala úkolům pevný řád a smysl. Určitě ji rád doporučím.

Tomáš Čermák
Marketing Director & Co-Owner, eMan s.r.o.
www.eman.cz

Prezentace, případové studie i texty na web. Vladka se vcítí do našich klientů a umí podat informace tak, že to naše cílovka přesně pochopí. Dokonale si nastuduje problematiku, dohledá dostupná data, vytáhne z nás potřebné podklady a dává nám vědět, v jaké fázi projekt zrovna je. Je tvůrčí, přesná, zodpovědná a dodržuje všechny domluvené termíny. Ve spolupráci hodláme pokračovat a doporučujeme ji na 200 %. Vytrhla nám mega trn z paty :)

Kristýna Bártová
obchodní manažerka, Orgis IT (UNIOSO s.r.o.)
www.orgis.cz

Vladka je profesionál, který rozumí byznysu i mimo svůj obor. Nepotřebuje dlouze vysvětlovat zadání, je rychlá a kvalitní. Předvídá následující kroky a celá práce je pak nejen efektivnější, ale i příjemnější. Navíc pokrývá všechny služby, co potřebuju – od textů na web po scénáře k animacím.

Martin Petrásek
CEO Kreativní huť s.r.o.
www.grafickahut.cz

Kombinace kreativity a důsledného systematického přístupu je poměrně vzácná. Vladka umí vymyslet strategii i konkrétní řešení a zároveň vše spolehlivě zpracovat a dotáhnout. V tom, co dělá, je na špičce. Má přehled a neustále na sobě pracuje, což je vidět na všech výstupech. Proto se můžete těšit na perfektní spolupráci a spoustu nápadů, které vás posunou zase o kus dále.

Daniel Bohuslav
Marketing Manager, MEMOS Software
www.memos.cz daniel.bohuslav@memos.cz

Za rok spolupráce se Vladka stala nepostradatelnou členkou našeho týmu. Díky kombinaci znalostí UX, uživatelského testování a copywritingu přináší do každého projektu vhled z různých směrů – a přesně to od marketingové specialistky očekávám. Na Vladce si nejvíc cením její proaktivní komunikace, férovosti a faktu, že neslibuje nic, co by nedokázala splnit.

Marian Hurta
spoluzakladatel ENGETO Academy
www.engeto.cz

Nejvíc oceňuji pečlivost a osobní přístup, se kterým Vladka řeší každý úkol nebo projekt. Sjednotila všechny naše marketingové aktivity do uceleného plánu tak, aby byl každý krok jasně definovaný a plnil svůj účel.

Jakub Vondráček
jednatel Jake&James Accounting s.r.o.
www.jake-james.cz jakub.vondracek@jake-james.cz

Chtěli jsme, aby se návštěvníci našich stránek cítili jako na dovolené u moře. A to se Vladce skvěle povedlo! Texty příjemně plynou a pomohla nám správně komunikovat i ostatní aspekty webu. Vladka je kreativní profesionál a určitě s ní budeme spolupracovat i na dalších projektech.

Jiří Pechar
zakladatel Seaborn Digital
www.seaborndigital.com