Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vladana Bačová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Vladana Bačová — UX writer a software copywriter

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Vladana Bačová:
Velice mě těšila spolupráce s Vladkou. Blesková komunikace i domluva, okamžité ujasnění zadání a dodání výsledku dle domluvy. Maximální spokojenost.

Michal Jilka

Marketing Strategist
www.closeit.co
S Vladkou dlouhodobě spolupracujeme v naší agentuře SalesGen. Když děláme na projektu, nestalo se nám, že by byl náš klient s copy nespokojený. Naopak, často si texty chválí.

Lukáš Holovský

zakladatel digitální agentury SalesGen
salesgen.agency ~ lukas@salesgen.agency ~ 603 548 311
Bez Vladky bychom nikdy nerozjeli naše podcasty! Má úžasný cit pro text, téma si sama dostuduje a nad věcmi opravdu přemýšlí. Díky své orientaci na váš cíl se nebojí proaktivně navrhnout mnohá vylepšení a výstup skutečně stojí za to. Pokud by někde chtěla začít pracovat full-time, u nás má vždy dveře otevřené!

Jan Lalinský

Owner of eWay System, s.r.o.
www.eway-crm.com
S Vladkou jsme úzce spolupracovali dva roky, během kterých nám pomohla nastavit a naplnit obsahovou strategii a zrealizovat nové webové stránky. Spolupracovala s námi i při uvedení nového produktu na trh. Vladka fungovala jako stratég, projekťák i textař v jedné osobě a dala úkolům pevný řád a smysl. Určitě ji rád doporučím.

Tomáš Čermák

Marketing Director & Co-Owner, eMan s.r.o.
www.eman.cz
Prezentace, případové studie i texty na web. Vladka se vcítí do našich klientů a umí podat informace tak, že to naše cílovka přesně pochopí. Dokonale si nastuduje problematiku, dohledá dostupná data, vytáhne z nás potřebné podklady a dává nám vědět, v jaké fázi projekt zrovna je. Je tvůrčí, přesná, zodpovědná a dodržuje všechny domluvené termíny. Ve spolupráci hodláme pokračovat a doporučujeme ji na 200 %. Vytrhla nám mega trn z paty :)

Kristýna Bártová

obchodní manažerka, Orgis IT (UNIOSO s.r.o.)
www.orgis.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS