Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vladana Bačová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Vladana Bačová — UX writer a software copywriter

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Mgr. Vladana Bačová:
Velice mě těšila spolupráce s Vladkou. Blesková komunikace i domluva, okamžité ujasnění zadání a dodání výsledku dle domluvy. Maximální spokojenost.

Michal Jilka

Marketing Strategist
www.closeit.co ~ michal.jilka@closeit.co
Bez Vladky bychom nikdy nerozjeli naše podcasty! Má úžasný cit pro text, téma si sama dostuduje a nad věcmi opravdu přemýšlí. Díky své orientaci na váš cíl se nebojí proaktivně navrhnout mnohá vylepšení a výstup skutečně stojí za to. Pokud by někde chtěla začít pracovat full-time, u nás má vždy dveře otevřené!

Jan Lalinský

Owner of eWay System, s.r.o.
www.eway-crm.com ~ info@eway-crm.cz
S Vladkou jsme úzce spolupracovali dva roky, během kterých nám pomohla nastavit a naplnit obsahovou strategii a zrealizovat nové webové stránky. Spolupracovala s námi i při uvedení nového produktu na trh. Vladka fungovala jako stratég, projekťák i textař v jedné osobě a dala úkolům pevný řád a smysl. Určitě ji rád doporučím.

Tomáš Čermák

Marketing Director & Co-Owner, eMan s.r.o.
www.eman.cz ~ tomas.cermak@eman.cz
Prezentace, případové studie i texty na web. Vladka se vcítí do našich klientů a umí podat informace tak, že to naše cílovka přesně pochopí. Dokonale si nastuduje problematiku, dohledá dostupná data, vytáhne z nás potřebné podklady a dává nám vědět, v jaké fázi projekt zrovna je. Je tvůrčí, přesná, zodpovědná a dodržuje všechny domluvené termíny. Ve spolupráci hodláme pokračovat a doporučujeme ji na 200 %. Vytrhla nám mega trn z paty :)

Kristýna Bártová

obchodní manažerka, Orgis IT (UNIOSO s.r.o.)
www.orgis.cz ~ kristyna.bartova@orgis.cz
Vladka je profesionál, který rozumí byznysu i mimo svůj obor. Nepotřebuje dlouze vysvětlovat zadání, je rychlá a kvalitní. Předvídá následující kroky a celá práce je pak nejen efektivnější, ale i příjemnější. Navíc pokrývá všechny služby, co potřebuju – od textů na web po scénáře k animacím.

Martin Petrásek

CEO, Kreativní huť s.r.o.
www.grafickahut.cz ~ info@grafickahut.cz
Na spolupráci nejvíc oceňuji, že se Vladka nejdříve do hloubky ponořila do smyslu a fungování celé aplikace. Poté připravila textace na míru potřebám uživatelů jak pro aplikaci samotnou, tak i pro veškerou další komunikaci – od mailingu přes texty pro App Store a sociální sítě. Vladka je velmi precizní a má smysl pro detail, ale zároveň je otevřená připomínkám. Vše bylo dodané přesně dle dohody a včas. Spolupráci mohu vřele doporučit.

Lukáš Nádvorník

UI/UX Designer, Co-owner of Loowner App
www.ln92.eu ~ hello@ln92.eu ~ 721 604 807
Kombinace kreativity a důsledného systematického přístupu je poměrně vzácná. Vladka umí vymyslet strategii i konkrétní řešení a zároveň vše spolehlivě zpracovat a dotáhnout. V tom, co dělá, je na špičce. Má přehled a neustále na sobě pracuje, což je vidět na všech výstupech. Proto se můžete těšit na perfektní spolupráci a spoustu nápadů, které vás posunou zase o kus dále.

Daniel Bohuslav

Marketing Manager at MEMOS Software
www.memos.cz ~ daniel.bohuslav@memos.cz
Za rok spolupráce se Vladka stala nepostradatelnou členkou našeho týmu. Díky kombinaci znalostí UX, uživatelského testování a copywritingu přináší do každého projektu vhled z různých směrů – a přesně to od marketingové specialistky očekávám. Na Vladce si nejvíc cením její proaktivní komunikace, férovosti a faktu, že neslibuje nic, co by nedokázala splnit.

Marian Hurta

spoluzakladatel ENGETO Academy
www.engeto.cz ~ marian.hurta@engeto.com
Nejvíc oceňuji pečlivost a osobní přístup, se kterým Vladka řeší každý úkol nebo projekt. Sjednotila všechny naše marketingové aktivity do uceleného plánu tak, aby byl každý krok jasně definovaný a plnil svůj účel.

Jakub Vondráček

jednatel Jake&James Accounting s.r.o.
www.jake-james.cz ~ jakub.vondracek@jake-james.cz
Chtěli jsme, aby se návštěvníci našich stránek cítili jako na dovolené u moře. A to se Vladce skvěle povedlo! Texty příjemně plynou a pomohla nám správně komunikovat i ostatní aspekty webu. Vladka je kreativní profesionál a určitě s ní budeme spolupracovat i na dalších projektech.

Jiří Pechar

zakladatel Seaborn Digital
www.seaborndigital.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS