Doporučení z první ruky

Ing. Vladimír Klaus — programátor desktopových a webových aplikací na klíč, IT konzultant


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 24 doporučení

Pana inženýra Vladimíra Klause jsem poznal jako člověka mimořádně spolehlivého a vstřícného. Nebojí se výzev při plnění na první pohled i dost nerealizovatelných zadání, ale je veden typicky „americkým“ přesvědčením, že na vše se dá najít řešení. V neposlední řadě je na místě zde připomenout i solidnost jeho vyjednávání a plnění podmínek spolupráce, včetně časových lhůt a jejich dodržování a poskytnutí různých slev při kalkulaci ceny za poskytnuté služby. Z uvedených důvodů jsem se spoluprací s Ing. Klausem byl vždy naprosto spokojen a hodlám v ní dále pokračovat. Delší období vzájemné spolupráce mě přesvědčilo v tom, že se v jeho osobě jedná o jednoho ze špičkových expertů ve své oblasti v celé České republice.

Adrian Portmann – von Arburg
Předseda Conditio humana, o. s.

Profesionalita, kvalita, zkušenost, odpovědnost a rychlost. Tato slova pro mě vystihují spolupráci s Vladimírem Klausem. Vladimír udělá maximum pro vaši spokojenost a perfektní výsledek. Nesnaží se vnutit složitá řešení, ale vyhovět zadání. Dokáže představu proměnit v reálný funkční výsledek podle požadavků. Děkuji za vstřícné jednání a perfektní servis. Cením si naší spolupráce, která předčila očekávání. Vladimír je odborník, kterému můžete s důvěrou svěřit řešení v oblasti IT.

Mgr. Hana Tošovská
ČSRES

Když mne pan Klaus požádal o referenci na jeho práci, byl jsem rád, že mohu svoji pozitivní zkušenost předat i dalším potenciálním zákazníkům. Nestává se tak často, že naleznete dodavatele, který nejenže vždy splní dohodnuté zadání, termín i cenu, ale zároveň je schopen přispět i svými postřehy a vylepšit tak výsledný produkt. Velmi mi vyhovuje lidský přístup pana Klause a v neposlední řadě i rozumná cena za profesionálně odvedenou práci.

Bořek Carda
Director IT & Finance & Operations, Colliers International

Spolupráce s Vladimírem Klausem mne překvapila. Výhradně pozitivně. Ze svých zkušeností z IT firmy, kdy z mého pohledu programátoři mluví divnou řečí, neplní termíny, pořád něco padá a nikdo neví proč a nikdo za to nemůže, jsem byla nadšena. Profesionální, lidský a vstřícný přístup, vše funkční, uživatelsky přítulné a včas. Pan Klaus má obrovský přehled, poradí, doporučí, ale do ničeho netlačí, vše trpělivě vysvětlí i několikrát po sobě. Poměr cena / výkon výhodný pro zákazníka. Mohu jen doporučit.

Petra Štěpánová
Mediex, s.r.o.

Pana Ing. Vladimíra Klause, ředitele společnosti AUDREY, jsem poznal náhodou a jsem za to velice rád. Již delší dobu jsem nutně potřeboval kvalitně zpracovat webové stránky, ale vždy mě odradilo jednání, nezájem, případně cena od firem a lidí, na které jsem se obrátil. Na první schůzce s panem Ing. Klausem jsem zběžně načrtl, jak bych si stránky představoval a v následujících dnech začalo vše vznikat neuvěřitelnou rychlostí a přesně podle mých představ. Navíc společnost AUDREY bez problémů připraví na míru nejen internetové stránky, ale i jakoukoliv grafiku, včetně fotografií, vizitek, letáků atd. Vše je tak mnohem jednodušší, protože odpadá nutnost obracet se na více firem zároveň. Vždy jsem dostal více možností na výběr a vše mi bylo jednoduše vysvětleno. V dnešní době obzvlášť oceňuji naprosto profesionální, ale zároveň lidský a příjemný přístup. Také cena za tyto vysoce nadstandardní služby je naprosto akceptovatelná. Služby společnosti AUDREY a pana Ing. Klause mohu zkrátka jen doporučit!!!

Ondřej Černík
lektor angličtiny

S Vláďou Klausem se známe a spolupracujeme již dlouhé roky. Není to nijak souvislá spolupráce na dlouhodobém projektu. Vždy se jedná o jednorázové akce. V naší spolupráci mi vyhovuje styl jednání, kvalita, odbornost a rychlost provedení, dodržení termínu a předem stanovené ceny. Neméně důležité je pro mě i následné finální doladění aplikace s ohledem na její používání v reálu. Výsledkem je kvalitní a uživatelsky jednoduchá aplikace, která funguje tak jak má. Je také nutné ocenit servis a hotline, který máme k dispozici, ale s ohledem na funkčnost aplikací jej de facto nevyužíváme. Osobně mohu spolupráci jen doporučit!

Barbora Filipová
Insight Home, a.s.

S Vláďou spolupracuji již mnoho let a za tu dobu má na kontě spoustu projektů. Menších, velkých, jednoduchých i složitých. K jeho práci nemám žádnou výtku. Důvod je jediný, vždy je precizní, přemýšlí mnoha způsoby a dokáže navrhnout i nevšední řešení. Pokud se na něj obrátíte, jeho přednosti poznáte okamžitě. Soustředí se na řešení problému, který máte. Cena, kterou za to zaplatíte? Vzhledem k tomu, že je opravdu odborník a ví co dělá, tak je adekvátní a férová pro obě strany! Vláďu jednoznačně doporučuji dále jakožto konzultanta projektů či programátora.

Tomáš Adl
CYGNI SOFTWARE, a.s.

S panem Klausem spolupracuji již delší dobu a mohu ho jen doporučit. Vyhovuje mě jeho profesionální přístup, rychlé jednání, dobré nápady a vstřícnost. Vždy se s ním bez problémů na všem domluvím. Abych nezapomněla, tak i cena za jeho práci je rozumná. Opravdu vřele doporučuji.

Iva Koželuhová
Květinový ateliér

S Vladimírem Klausem se známe již téměř 15 let. Za tu dobu jsme se setkali u celé řady projektů a vždy se ke spolupráci s ním rád vracím. Hlavním přínosem jeho práce je vždy velmi věcné řešení a aktivní přístup ve všech fázích projektů. Neomezuje se na pouhé naprogramování podle zadání, ve většině případů je schopen nabízet také své alternativy řešení. Z pohledu programátora je to sice pracnější, ale pro výsledný efekt projektu je to maximálně cenné a přínosné. Proto pokud řeším nějaké projekty, vždy se na prvním místě obracím právě na něj. Vzhledem ke kvalitně odváděné práci nejsem zdaleka sám, a tak je velmi obtížné získat pro svůj projekt jeho kapacitu.

Martin Líbal
vedoucí projektu Pronajemstromku.cz

Velmi si vážím spolupráce s p. Klausem a vím, že je na něj vždy spoleh a vše, co jsme si domluvili, platilo, což je v dnešní době pro mě osobně velmi cenné a šetříme si tak vzájemně mnoho času. Už si ani nevybavím, co všechno jsme společně řešili, ale FTP Downloader je myslím ukázkou toho, jak spolupráce skutečně funguje. Na jeho práci je vždy vidět, že jí nedělá jen z povinnosti, ale také proto, že ho skutečně baví a to dává výsledku pokaždé něco navíc. Z toho plyne, že pokud mohu, rád mu tímto dělám pozitivní reklamu.

Lukáš Glimmer
ředitel a jednatel LNT