Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Vladimír Klaus > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Vladimír Klaus — programátor desktopových a webových aplikací na klíč, IT konzultant

Zobrazuji č. 1120 z celkem 23 doporučení prezentace Ing. Vladimír Klaus:
Spolupráce s Vladimírem Klausem je pro mě přínosná nejen profesně, ale i lidsky. Ve výsledku jeho práce člověk najde nejen funkčně a prakticky zpracované zadání, ale především také design, který je moderní a nenudí. Do práce i na malém projektu vnese invenci a sám navrhne řešení. Neméně důležitý je pro mě jeho způsob komunikace, který je vždy humorný a hlavně pozitivní!

Ing. Pavlína Frajtová

auditor
S přístupem a službami společnosti AUDREY jsem byla velice spokojená. První kontakt proběhl obratem, na základě obdrženého e-mailu s dotazem. Přestože nebyla precizně specifikována, a ze své povahy ani nemohla být, během cca dvou dnů jsem obdržela kvalitně a po položkách zpracovaný cenový návrh a smlouvu. Následná komunikace probíhala velice plynule a úpravy byly prováděny obratem. Velice jsem ocenila i aktivní přístup k řešení zakázky, který spočíval ve zpracování pomocného softwaru, který velmi urychlil práci s vytvořenými daty. Cena, pokud mohu posoudit i na základě proběhlé elektronické aukce, byla velmi příznivá. Jednání pana inženýra Klause považuji za velice profesionální po všech stránkách.

Lenka Klepáčková

Teva Pharmaceuticals CR
Po dlouhém rozhodování, zda webové stránky nechat předělat, jsem se rozhodla pro firmu AUDREY software. Nerozumím IT terminologii, ale od pana Klause jsem pochopila vše. Jsem opravdu šťastná, že firma AUDREY splnila mé očekávání. Spolupráce je důležitá z obou stran a v našem případě byla dokonalá. Skutečně byly splněny termíny, vize, cena a jakékoli mé přání. Mohu jen vřele doporučit.

Gabriela Kušnírová

Nářadí Kušnír
Zabýváme se výrobou vánočních dárků, a když jsme si všimli, že máme více e-mailů, než jeden člověk stihne vyřídit za měsíc, potřebovali jsme najít řešení. Po zvažování jestli si pořídit nějaký freeware nebo se vydat vlastní cestou, jsem dnes rád, že jsme se vydali cestou nechat si napsat vlastní řešení, a že jsme si zvolili firmu AUDREY. S firmou AUDREY jsme postupně vyvinuli řešení víceuživatelské správy e-mailů, které se nám osvědčilo, a již jsme stíhali e-maily zpracovávat. Spolupráce s firmou AUDREY probíhala dle domluveného harmonogramu, což mě velmi mile překvapilo, protože jsem měl asi smůlu, ale s tímto jsem se v minulosti nesetkal. Oceňuji, že se pan Klaus snažil do nového řešení zanést i své letité zkušenosti a přemýšlel nad jeho praktičností, použitelností a především jednoduchostí. Když jsme si vymysleli složitou kombinací funkcí, našli s kolegou jednoduchou cestu, jak se dostat k vyřešení požadavku. Vývoj aplikace byl hotový před naší vánoční sezónou a z mého pohledu předčila naše očekávání a nelituji vynaložených prostředků, které byly sice vyšší než za freeware, ale podstatně nižší, než řešení nemít vůbec.

Tomáš Mikulenka

jednatel, Centrum digitálních služeb MINO, CDSM.cz
Vladimír Klaus pro naši společnost připravoval několik aplikací šitých na míru. A to jednak aplikací interních, tak hlavně databázový software, který využívají desítky našich klientů. Více než deset let tento software tvoří jednu z našich největších konkurenčních výhod. Při tvorbě aplikací vždy naslouchal pečlivě našim požadavkům a někdy přímo i požadavkům našich klientů, které poté ochotně, včas a cenově přijatelně realizoval. Rádi využíváme i některé jeho freewary, které nám usnadňují práci. Spolupráce s panem Klausem byla a je pro nás přínosem.

Eva Strachotová

vedoucí obchodního oddělení Anopress IT, a.s.
Naše společnost spolupracovala s Ing. Vladimírem Klausem a jeho společností AUDREY software po dobu přibližně tří let. Předmětem spolupráce byl multimediální projekt pro osvojení hudebních znalostí s výstupem v podobě DVD, které zahrnovalo výukové, testovací i zábavné prvky. Ing. Klaus byl v tomto projektu autorem softwarové části, kterou zpracoval zcela podle našich představ. Pracoval samostatně, systematicky a přesně podle zadání, všechny dílčí práce odevzdával ve stanovených termínech. Jeho přístup k zakázce byl nejen zodpovědný, ale také velmi aktivní ve smyslu dodávání vlastních nápadů, hledání atraktivnějších či úspornějších řešení, rovněž předem upozorňoval na případné nedostatky námi navrhovaných postupů. Z hlediska klientské zkušenosti byl projekt po softwarové stránce zpracován tak, že může být po aktualizacích použit i u nově zaváděných typů software. Ing. Klaus na těchto aktualizacích již několik let ochotně participuje. Cenu za výše popsané služby považujeme za odměnu plně odpovídající rozsahu provedených prací. Položka byla dojednána předem a ze strany V. Klause nedocházelo k žádnému navyšování finančních požadavků v průběhu projektu. Ze všech uvedených důvodů můžeme plně doporučit spolupráci se společností AUDREY software, a jejím ředitelem Ing. Vladimírem Klausem.

Mgr. Martina Řehořová, Ph.D.

Černošická investiční, s. r. o.
Naše podnikání je založeno na využití IT technologií. Část systému nám dodává firma AUDREY software. Vše bylo vždy zpracováno rychle a precizně přesně dle našich požadavků včetně poskytnutí následné podpory a snadných online aktualizací systému. Výborná práce s rychlým a přesným zpracováním našich požadavků a pohotová následná uživatelská podpora, firmu 100% doporučujeme!

Petr Čížek

zakládající advokát Čížek Partners
Společnost AUDREY jsem poznala při práci pro Ottovu encyklopedii, kdy jsem vytvářela grafický návrh pro tištěnou verzi, AUDREY elektronickou podobu. CD bylo zpracováno profesionálně, přehledně s čistou jasnou grafikou. Encyklopedii dalo další rozměr. Zcela logicky jsem se pak na Ing. Klause obrátila s prosbou o vytvoření osobní prezentace na CD. Přístup ke klientům je úžasný, aktivní, plný porozumění ke zvolenému námětu, tvůrčí. Po pár letech se znovu obracím na Ing. Klause, tentokrát s přáním o webové stránky. Potěšil mě opětovně vstřícný, přátelský přístup i dokonalé nasměrování k preciznímu výsledku. Společnost AUDREY mohu zodpovědně doporučit.

Lucie Pítrová

výtvarnice
Se spoluprací s panem Vladimírem Klausem jsem velmi spokojen. Kvalita jeho práce, pečlivost, erudovanost, cena i rychlost je jeho velkou předností. Mohu jen vřele doporučit.

Jaroslav Policar

optometrista
Pan Klaus pro nás vytvářel dle našeho zadání webové stránky na prodej pozemků v Brandýsku (www.pozemky-brandysek.cz). Spolupráce s ním byla na velmi dobré úrovni, jeho přístup je velmi vstřícný a veškeré další požadavky na úpravu webu byly realizovány velmi promptně a kvalitně dle našeho zadání.

Ing. Petr Valeš

Pozemky Brandýsek
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS