Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Vladimír Klaus > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Vladimír Klaus — programátor desktopových a webových aplikací na klíč, IT konzultant

Zobrazuji č. 2123 z celkem 23 doporučení prezentace Ing. Vladimír Klaus:
S panem inženýrem Klausem spolupracuje nakladatelství Prometheus již déle než 10 let. Během této spolupráce jsme se přesvědčili, že je to spolehlivý, vstřícný a erudovaný odborník, který umí vyřešit problém, ochotně poradit a najít nejoptimálnější řešení. Ke všem našim zakázkám přistupoval vždy zodpovědně a zadanou práci odevzdal včas k naší plné spokojenosti.

PaedDr. Bohuslav Rothanzl

zástupce šéfredaktora, Prometheus, spol. s r. o.
S Vláďou je naprosto skvělá spolupráce, neexistuje e-mail, na který by neodpověděl, neexistuje volání, na které by nezareagoval. Co slíbí, to vždy splní. Pokud na něčem začne dělat, nedá pokoj, dokud svoji práci nedotáhne do konce. Případné další problémy řeší prakticky okamžitě. Málokdy jsem se setkal s takovou ochotou, pracovitostí, poctivostí a svědomitostí. Mohu jen vřele a s čistým svědomím doporučit!!!

Jaroslav Rejmont

Pan Klaus pro nás vytvořil aplikaci, která nám výrazně usnadnila řízení naší zakázkové výroby. Na spolupráci s panem Klausem oceňuji kvalitu, rychlost a zejména empatii, se kterou rozpracovával a rozvíjel naše myšlenky. Součástí aplikace je i celá řada vychytávek, které umožňují jednoduché nastavení pro zpříjemnění práce uživatelů různých úrovní a rolí. Aplikace nám jednoduše a efektivně umožňuje monitorovat a řídit proces řízení zakázkové výroby. Implementace ve firmě díky důkladné přípravě proběhla v řádu jednotek dní. Uživatelé si pochvalují, že jim velmi usnadnila práci proti předchozímu stavu.

Jiří Grubner

DESCON Engineering, s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS