Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. et Mgr. Vladimíra Válková

Mgr. et Mgr. Vladimíra Válková

copywriterka

Mgr. et Mgr. Vladimíra Válková

Píšu webové texty, články a navrhuji obsah.

Dám vašemu byznysu slova.

  • Píšu články – Starám se o tematické plány, strategii, ale především píšu. Kontinuálně připravuji náplň firemních blogů, píšu články pro časopisy i web, PR články, produktové texty i e-mailing. Při tvorbě textů je pro mě na prvním místě čtenář, kterému chci něco sdělit.
  • Copywriting – Píšu texty pro jednostránkové weby i velké portály. Na rozsahu nezáleží, důležitý je pro mě účel a smysl textů. Proto si od vás ráda před začátkem spolupráce nechám vyprávět o vaší firmě, její vizi a produktech či službách, které nabízíte. Probereme spolu vaše očekávání od nových textů a já se je potom pokusím naplnit. Texty napíšu tak, aby zákazník ani vteřinu neváhal, kam má kliknout.
  • Navrhuji obsah – Abych mohla připravit smysluplné texty pro váš web, potřebuji potkat vaše zákazníky. Budu si s nimi povídat o tom, jaké mají potřeby, obavy a touhy. Díky tomu bude váš web reflektovat reálné potřeby a problémy klientů, a odpovídat na dotazy, které ještě nestihli položit. Díky rozhovorům s vašimi zákazníky můžeme snadno sestavit persony, podle kterých budu pracovat nejen já, ale i vaše marketingové oddělení nebo webdesignér.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Brno, Praha, Vídeň

Kategorie katalogu:

Proč si vybrat mě?

Dodám excelentní výsledek. V termínu a s dotaženými detaily. Píšu, dokud není klient spokojený.

O všem, co dělám, uvažuji v souvislostech. U práce přemýšlím.

Mám šest let zkušeností z redakcí a agentur. Dva roky jsem pracovala jako projekťačka, takže rozumím tvorbě webu od začátku do konce.

Stojí za mnou dlouhodobá kontinuální práce pro stálé klienty a prokazatelné reference: Masarykova univerzita, Tvrz Krassa, rodinná firma Pleva, košile na míru Andrew Wright, systémy odvodnění TopWet, Jan Melvil Publishing, Burza cenných papíru Praha, Moravia Propag…

Dělám to, co mne baví.

Zajímá vás ještě víc?

Naučila jsem se naslouchat klientům svého klienta, vést hloubkové rozhovory a navrhovat obsah ne jako pomníček pro majitele firmy, ale jako funkční nástroj, který má určité cíle a přináší výsledky. Nikdy nepíšu bez podkladů a poctivého rešeršování. Budeme si rozumět, pokud nestojíte o načančané fráze, ale o texty, které prodávají.

Vytvářela jsem obsahovou strategii pro čtyřhvězdičkový hotel, psala texty pro banku, e-shop s dětskými autosedačkami, rezidenci bytových domů, Burzu cenných papírů Praha i pro web o transformačních technologiích. Ráda poznávám nové obory a baví mne, když moje klienty jejich práce fascinuje.

Pomohla jsem na svět třem desítkám vydaných knih o 6824 stranách. O první knižní projekty jsem se starala v Jotě, teď s ohromnou radostí edituji knížky pro Jan Melvil Publishing.

Když zrovna nejsem online, přednáším o psaní a textech a knížkách na Masarykově univerzitě.

Kontaktní informace

Mgr. et Mgr. Vladimíra Válková
Litobratřice 230
Jiřice u Miroslavi (Jihomoravský kraj)
671 78
Mobil:728 764 129
Email:valkovavladimira@gmail.com
Účet:206841200 / 0600 (GE Money Bank)
:05080151

Doporučení z první ruky

S Vlaďkou Válkovou jsem spolupracoval na projektech malých i velkých, jednoduchých i na těch složitějších. Všechny projekty však měly společný lehoučký a plynulý průběh. Dodržování termínů klidně i na několika projektech současně je při spolupráci s Vlaďkou hračka. Její bohaté zkušenosti s řízením webových projektů, ať už z agentur nebo ze spolupráce s freelancery, se přeměňují na obrovskou dávku empatie jak vůči dodavatelům, tak i vůči zadavatelům projektů. Každému, kdo se mě zeptá na projekťačku, rozhodně doporučuji na prvním místě Vlaďku. Vám také. Všemi deseti!
Tomáš Štrbák
UX designer, House of Řezáč

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS