Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vlasta Žďárská

Vlasta Žďárská

lektorka německého jazyka

Vlasta Žďárská

Konverzace v němčině pro dospělé zahrnující všechny aspekty jazyka – výslovnost, aktivní dialog, gramatiku, porozumění jazyka v souvislostech. Připravím vás na zkoušky, testy, k získání jazykových certifikátů a diplomů. Naučím vás mluvit. Dám vaši němčinu do pohybu.

Používám interaktivní metodu výuky:

  • Face to face – osobní individuální nebo skupinová konverzace.
  • Mediální pedagogika – individuální výuka přes Skype s videokamerou nebo vytvoření virtuální třídy, tedy skupinová výuka přes Skype.

Moje praxe:

Žila jsem 7 let v Německu, kde jsem studovala na Univerzitě v Regensburgu mediální vědy a podnikovou ekonomiku. Následně jsem pracovala v Mnichově. Během svého studia jsem byla tutorka pro zahraniční studenty programu Erasmus a učila je němčinu používat v praxi. Pravidelně jsem pořádala neformální setkání (meet upy) v Německu pod názvem Kaffestunde. Rok jsem žila v Kanadě ve Vancouveru. Zúčastňovala jsem se pravidelného anglicko-německého a německo-anglického tandemu. Člověk se setkává s cestovateli a lidmi z celého světa, takže respektuje i mezikulturní rozdíly a stává se tolerantnější vůči jiným druhům komunikace.

Ceník: individuální výuka 500 Kč za hodinu, skupinová výuka (2–3 osoby) 400 Kč za osobu a hodinu.

Status:

k vašim službám

Působnost:

země EU

Jazykové vzdělání a diplomy:

  • Univerzita v Norinbergu – diplom DaF (Deutsch als Fremdsprach); němčina jako cizí jazyk.
  • Univerzita v Mnichově Deutschkurse bei der Universitaet in Muenchen e.V. – úspěšné absolvování jazykových kurzů pro zahraniční uchazeče o studium, zahraniční studenty a externí vědecké pracovníky.
  • Univerzita v Regensburgu – diplom DSH (Deutsch Studienhochschulzugang); všeobecná závěrečná státní zkouška z němčiny pro cizince opravňující studovat na univerzitě.

Kontaktní informace

Vlasta Žďárská
U Kamýku 1001
Praha 4
140 00
Mobil:723 250 440
Telefon:722 277 089
(SMS pro rychlé objednávky)
Email:vlasta.zdarska@centrum.cz
Skype:Skype Wlastacz
Účet:1453704021 / 3030
IBAN:CZ30 3000 0000 1453 7040 21
:07294352

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS