Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Vojtěch Bruzek

BcA. Vojtěch Bruzek

webdesignér a UX designér

BcA. Vojtěch Bruzek
BcA. Vojtěch Bruzek - logo

Dopřejte svým zákazníkům dokonalý digitální zážitek. Vytvořme společně našlapaný web, inovativní aplikaci nebo prvotřídní online produkt, který si uživatelé zamilují. Jako profesionální webdesignér a UX designér vám pomohu zrealizovat vaše digitální nápady. Navrhnu vám web, který je intuitivní a zaměřený na výkon, vtáhne uživatele a dovede ho k vytčenému cíli – konverzi. Kromě prezentačních webů designuji i rozhraní webových a mobilních aplikací, aby se uživatelům snadno používaly.

  • Webové stránky – prezentační a firemní weby, nadesignuji ale i složitější portály a e-shopy.
  • Webové aplikace – na míru navrhuji systémy usnadňující podnikání: rezervační a management systémy, aplikace pro návštěvníky webu.
  • Mobilní aplikace – design aplikací pro iOS a Android.
  • UX design – veškerá příprava webu před samotným designováním: analýza, návrh webu pomocí wireframů, prototypů, maket, scénáře prostupnosti uživatelů, vedení zákazníka, nákupního procesu apod.
  • Development – programování a kódování vytvořeného designu je nedílnou součástí mých služeb. Zajistím pro vás nejefektivnější cestu realizace všech vašich požadavků při vývoji.

Mám za sebou přes 9 let praxe s firmami různých velikostí, mnoho dokončených projektů a spokojených zákazníků. Zakládám si na férovosti, krátké reakční době a dodržování termínů. Vystudoval jsem grafický design na Ostravské univerzitě.

Ceník: Konečnou cenu služeb stanovuji individuálně dle požadavků a možností klienta. Grafické práce 850 Kč bez DPH za hodinu (účtováno po minutě). Odborné konzultace 1.800 Kč bez DPH za hodinu (účtováno po minutě). Při dlouhodobé spolupráci smluvní ceny.

Potkejme se v Ostravě u kávy, online při videohovoru nebo mi napište na email info@vojtechbruzek.cz

Design webů a aplikací:

Design webových stránek a webové aplikaceDesign webuDesign webuDesign webuDesign webu a mobilní aplikace
Zobrazit všech 27 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Ostrava

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

BcA. Vojtěch Bruzek
Stadická 1368/8
Ostrava
700 30
Email:info@vojtechbruzek.cz
Web:www.vojtechbruzek.cz
LinkedIn:LinkedIn vojtechbruzek
Účet:1033498866 / 6100 (Equa Bank)
:88738931 (plátce DPH)
DIČ:CZ9101076039

Doporučení z první ruky

S Vojtou dlouhodobě spolupracujeme na projektech různého typu a rozsahu a máme za sebou několik úspěšně dokončených zakázek. Oceňujeme především jeho spolehlivost, profesionalitu, proaktivní přístup, cit pro detail, kreativitu a také dodržování smluvených termínů. V neposlední řadě je také potřeba vyzdvihnout Vojtu jako člověka, komunikace s ním je vždy uvolněná a přátelská, avšak efektivní a konstruktivní. S jeho službami jsme velice spokojeni.
Miroslav Hořejší
jednatel firmy Topinfo s.r.o.

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS