Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Vojtěch Bruzek

BcA. Vojtěch Bruzek

webdesignér a UX designér

BcA. Vojtěch Bruzek
BcA. Vojtěch Bruzek - logo

Dopřejte svým zákazníkům dokonalý digitální zážitek. Vytvořme společně našlapaný web, inovativní aplikaci nebo prvotřídní online produkt, který si uživatelé zamilují. Jako profesionální webdesignér a UX designér vám pomohu zrealizovat vaše digitální nápady. Navrhnu vám web, který je intuitivní a zaměřený na výkon, vtáhne uživatele a dovede ho k vytčenému cíli – konverzi. Kromě prezentačních webů designuji i rozhraní webových a mobilních aplikací, aby se uživatelům snadno používaly.

  • Webové stránky – prezentační a firemní weby, nadesignuji ale i složitější portály a e-shopy.
  • Webové aplikace – na míru navrhuji systémy usnadňující podnikání: rezervační a management systémy, aplikace pro návštěvníky webu.
  • Mobilní aplikace – design aplikací pro iOS a Android.
  • UX design – veškerá příprava webu před samotným designováním: analýza, návrh webu pomocí wireframů, prototypů, maket, scénáře prostupnosti uživatelů, vedení zákazníka, nákupního procesu apod.
  • Development – programování a kódování vytvořeného designu je nedílnou součástí mých služeb. Zajistím pro vás nejefektivnější cestu realizace všech vašich požadavků při vývoji.

Mám za sebou přes 8 let praxe s firmami různých velikostí, mnoho dokončených projektů a spokojených zákazníků. Zakládám si na férovosti, krátké reakční době a dodržování termínů. Vystudoval jsem grafický design na Ostravské univerzitě.

Potkejme se v Ostravě u kávy, online při videohovoru nebo mi napište na email info@vojtechbruzek.cz

Design webů a aplikací:

Design webu a webové aplikaceDesign webových stránek a mobilní aplikaceDesign mobilní aplikaceDesign mobilní aplikaceDesign webu Bystroň Group
Zobrazit všech 27 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Ostrava

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

BcA. Vojtěch Bruzek
Stadická 1368/8
Ostrava
700 30
Email:info@vojtechbruzek.cz
Web:www.vojtechbruzek.cz
LinkedIn:LinkedIn vojtechbruzek
Účet:1033498866 / 6100 (Equa Bank)
:88738931 (plátce DPH)
DIČ:CZ9101076039

Doporučení z první ruky

S Vojtou dlouhodobě spolupracujeme na projektech různého typu a rozsahu a máme za sebou několik úspěšně dokončených zakázek. Oceňujeme především jeho spolehlivost, profesionalitu, proaktivní přístup, cit pro detail, kreativitu a také dodržování smluvených termínů. V neposlední řadě je také potřeba vyzdvihnout Vojtu jako člověka, komunikace s ním je vždy uvolněná a přátelská, avšak efektivní a konstruktivní. S jeho službami jsme velice spokojeni.
Miroslav Hořejší
jednatel firmy Topinfo s.r.o.

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS