Doporučení z první ruky

Vojtěch Urbánek — specialista kreativní komunikace & copywriter


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Na spolupráci s panem Urbánkem oceňuji především jeho profesionální přístup. Žádné nahodilé vytváření textů, ale jasné definování účelu, rozsahu, časového harmonogramu, rozpočtu i přesné dodržování dohodnutého plánu.

Mgr. Ing. Petr Fejfárek
jednatel společnosti Odškodněte mě, s.r.o.

Vojtěch pro nás vytvořil fundraisingové e-maily. Oceňuji precizní přípravu a autentické zpracování textů, které přesně vystihlo styl naší komunikace. Díky tomu jsme fundraisingové e-maily měli hotové „na první dobrou“. Kampaň byla velmi úspěšná a vložená investice se nám vrátila více než desetinásobně. Spolupráci s Vojtěchem mohu jen doporučit!

Damián Koch
sekretář politického klubu PRAHA SOBĚ

Hledali jsme textaře pro pozvednutí public relations materiálu našeho klienta. Dlouhý a spletitý text nutně potřeboval refresh a novou myšlenku. Vojtěch přišel s komplexním řešením. Rychle se zorientoval v tématu, nastudoval background a pak jasně, přehledně a srozumitelně realizoval výstupy. Navíc s vtipem, nápadem a pointou. Byli jsme spokojeni s komunikací i s inovativním přístupem, a tak můžeme spolupráci s Vojtěchem jedině doporučit.

Barbora Vostradovská
studio manager, kreativní studio Artbureau