Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zdeněk Hrabálek

Zdeněk Hrabálek

internetový marketér se zaměřením na eshopy

Zdeněk Hrabálek

Profesionální poradenství pro eshopy a související internetový marketing. Zejména pomoc se zvýšením obratu a získání nových zákazníků:

 • PPC marketing – AdWords, Sklik
 • email marketing – MailChimp, SmartEmailing
 • SEO/optimalizace pro internetové vyhledávače
 • vyhledávače zboží a napojení na systémy Zboží a Heureka
 • UX design – návrhy a úpravy uživatelského rozhraní
 • poradenství – pomoc s výběrem eshopového systému, domény apod.

Vlastní blog o provozování eshopu a internetovém marketingu. Přes 9 let praxe v oblasti provozu a rozvoje eshopů s obratem 35 mil. ročně. Dobré reference.

Akce: první konzultace zdarma!

Reference:

NabytokMirek.sk - konzultace ohledně internetového marketingu a správy PPC kampaníStavbaOnline.cz - správa internetového marketingu, PPC kampaní a linkbuildingStavebni-bazar-online.cz – správa PPC kampaní a linkbuildingOnlineGastro.cz - konzultace ohledně internetového marketingu a správu PPCProfiTechnika.com – výběr systému webu, tvorba webdesignu, internetový marketing, správa
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

4 důvody proč se mnou spolupracovat

 1. Když řeknu, že vím, co dělám, věřte mi – v roce 2006 jsem založil e-shop se stavebním materiálem, který jsem provozoval až do letošního roku (2016). A protože jsem si prošel tím, čím právě procházíte vy, pomohu vám ušetřit spoustu peněz a navíc efektivními kampaněmi získat další.
 2. Nezdržujte se vlastními chybami, využijte těch mých – vše kolem e-shopu StavbaOnline.cz jsem dělal sám, včetně začátečnických chyb. Naučil jsem se spoustu nových věcí, zdokonalil se v programování, internetovém designu i marketingu. A ty chyby? Využil jsem jich a získal díky nim cenné zkušenosti. Velmi cenné.
 3. Získejte zkušenosti v hodnotě desítek miliónů – váš e-shop bude vydělávat, protože využijete mých zkušeností a znalostí SEO a PPC. Poradím vám, jak upravit web k tomu, aby se stal pro návštěvníka a zákazníka přehlednějším a aby mu vyšel vstříc. I v detailech na vás čekají peníze.
 4. Nikdy v tom nebudete sami – prodejem e-shopu jsem si uvolnil ruce pro marketing, ale zůstal jsem novým provozovatelům e-shopu k dispozici. Stejně tak i po předání hotových zakázek svým partnerům dál pomáhám a radím, takže ve mně budete mít stále oporu.

Kontaktní informace

Zdeněk Hrabálek
Bellova 13
Brno
623 00
Mobil:736 528 758
Email:info@zdenekhrabalek.cz
Web:www.zdenekhrabalek.cz
Facebook:Facebook zdenekhrabalekmarketing
Twitter:Twitter zdenekhrabalek
:66566568

Doporučení z první ruky

Musím vyjádřit maximální profesionalitu, konstruktivní kritiku a reálně účinné nápomocné rady, kterými Zdeněk Hrabálek vylepšil naše internetové obchody na Slovensku a v Čechách. Spolupráci s panem Hrabálkem mohu doporučit.
Ing. Jakub Mirek
county manager Nábytok Mirek

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS