Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zdeněk Krčál > Ukázky práce > Celková tvorba a programování složitého a rozsáhlého firemního systému.

Celková tvorba a programování složitého a rozsáhlého firemního systému.

Zobrazuji položku č. 1 z celkem 62 položek v této galerii:

Celková tvorba a programování složitého a rozsáhlého firemního systému.
« Poslední Celková tvorba a programování složitého a rozsáhlého firemního systému.  (náhled aktuálně zobrazené položky)Kódování dodané grafiky a naprogramování celého webu včetně administrace.  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba webu s administrací pro amerického komika Kevin Lee  (zobrazit v plné velikosti)Kompletní programování portálu a kódování grafiky.  (zobrazit v plné velikosti)Kódování webu z dodané grafiky včetně programování funkcionalit jako kalkulačka úvěrů.  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Zdeněk Krčál

Ing. Zdeněk Krčál

programovací jazyk PHP MySQL databáze Nette Framework redakční systém WordPress
webdesignér a programátor — Komplexní tvorba a správa www stránek a eshopů na klíč, nebo jako dílčí služby: webdesign včetně kódování, programování v PHP/MySQL, redakční systémy typu Joomla! či WordPress, SEO optimalizace, webhosting aj. Odborné vzdělání v oboru, reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 7 doporučení
Mobil: 774 148 159 ~ Email: zdenekkrcal@seznam.cz ~ Web: vicnezweb.cz
Místo: Brno ~ Působnost: celý svět

2005 – 2017 © Robert Vlach a Ing. Zdeněk Krčál Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS