Doporučení z první ruky

Zdeněk Matouš Vainar — interiérový designér aplikující principy filosofie taoismu wu-vej


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Jsem vděčná panu Vainarovi za mnohé, hlavně za konečný výsledek rekonstrukce našeho rodinného domu v Chotěšově. Interiéry a představivost, celá ta stavařina s bouráním, předěláváním, elektrikou a vším ostatním je pro mě na míle vzdálený svět, s jehož realizací mi tak moc pomohl. Já si vlastně nejvíc cením toho, že jsme spolu celou dobu měli velmi super otevřený a transparentní dialog, že bral ohledy na moje představy ohledně barev, designu a nějakého osobního nastavení. A nic netlačil na sílu… tedy skoro nic :-DDD Mohu jeho služby vřele doporučit a také tak činím skoro všude, kudy chodím.

Blanka Zemanová
Personalistka
blanka.tt@centrum.cz

Pana Vainara mohu jen doporučit. Známe se již 15 let, dělal nám nejprve náš první byt na Cibulce, následně pak interiér do domu na Hanspaulce. A teď i terasu. Co nejvíce oceňuji, je rozměr a rozsah jeho přístupu. Jako člověka, který si neprosazuje jen svůj pohled, jako designéra, který má oči a zkušenosti, jako odborníka, který dokáže koordinovat řemeslníky při práci a ví, kam se obrátit, když sháníme přesně to, co bychom chtěli, ale nevíme kde. A v neposlední řadě i to, že je férový. Veliké plus.

Rosica Průchová
odborné poradenství v oblasti managementu

Doporučení pro pana Vainara se mi píše velice snadno. Naše spolupráce trvá již několik let a pokaždé šlo o poměrně rozsáhlé projekty, ať už o rekonstrukci domu ve Slivenci, nebo kompletní interiéry na bytech na Červeném Vrchu či na Dalejském údolí. Vždy byl hbitě k dispozici, v jakékoliv fázi projektu klidný, věcný, vstřícný a schopný najít řešení i tam, kde se mi zdálo obtížné ho nalézt. A je s ním i legrace, což je pro mě veliké plus. A ještě větší plus je pro mě realizační stránka věcí, kde je schopen vést celý průběh prací a koordinovat mnoho řemesel do jednoho celku. Protože práce s lidmi je jednou z těch nejtěžších.

Michael Janovský

Velké díky panu Vainarovi za jeho lidský a zároveň profesionální přístup k našemu záměru přebudovat části domu, do kterého jsem se přestěhovali po našem návratu ze Spojených států. Jak jsem zjistila, tento přístup není v Čechách běžný. Máme tři děti a oba s manželem pracujeme z domova, a tak bylo potřeba dům přizpůsobit našim potřebám. Pan Vainar nám pomohl vybudovat nové pracovny, kuchyň, sklad a dětský pokoj. Stejně tak zařídil instalaci retenční nádrže v zahradě. Celý proces byl pro nás bezstarostný a v poklidu. Pan Vainar se s lehkostí a samozřejmostí o vše postaral. Je to nejen profesionál jak má být, ale i příjemný komunikativní člověk, který naslouchá. Rádi znovu využijeme jeho služeb a s radostí ho budeme doporučovat dál.

Markéta P. Randall
marketa575@yahoo.com