Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zdenka Hrázská

Zdenka Hrázská

konzultantka a lektorka komunikace a terapeutka pro odstranění stresu a bariér v komunikaci

Zdenka Hrázská

Nabízím profesionální workshopy a poradenství zaměřené na oblast komunikace pro management a vedení firem. Součástí konzultací může být také terapie na odstranění stresu či léčení k uzdravení těla a duše. Díky tomu se klient uvolní, pocítí příliv energie a lépe komunikuje i pracuje, což zase příznivě působí na celý pracovní kolektiv.

Tato nezvyklá kombinace přístupů vychází ze zkušenosti, že osobní růst managementu má široký dopad na celou firmu, zlepšují se mezilidské vztahy, zvyšuje se efektivita práce a spokojenost všech zaměstnanců.

Mám 18 let praxe jako komunikační konzultant pro top management českých firem. Absolvovala jsem zahraniční studijní pobyty v zemích EU a Spojených státech, získala jsem certifikáty v oblasti komunikace i terapeutické práce. Od roku 2017 vedu skupinové ozdravné meditace. V minulosti jsem spolupracovala hlavně s majiteli a řediteli firem. V současnosti spolupracuji s každým, kdo chce žít radostný život.

Galerie:

Foto ze semináře zaměřeného na loajalitu ve firměFotografie z firemního seminářeFotografie z firemního semináře (na golfu)Fotografie z firemního semináře na horáchKonzultantka a lektorka komunikace Zdenka Hrázská
Zobrazit všech 15 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Zdenka Hrázská
Karlovice 368 (Moravskoslezský kraj)
793 23
Mobil:736 509 212
Email:firkom@seznam.cz
:70017875

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS