Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zdenka Hrázská

Zdenka Hrázská

konzultantka a lektorka komunikace a terapeutka pro odstranění stresu a bariér v komunikaci

Zdenka Hrázská

Nabízím profesionální konzultace zaměřené na oblast komunikace a mezilidských vztahů. Součásti konzultace mohou být také terapie na odstranění stresu či léčení na uzdravení těla a duše. Převádím bytosti z nižších dimenzí do vyšších pomocí andělské energie. Vedu ozdravné skupinové a firemní meditace.

Tato nezvyklá kombinace přístupů způsobuje rychlý osobní růst. Má široký dopad nejen na zdraví klientů, také na jejich vztahy doma, ve firmě a hlavně na vztah k sobě samému. Rovněž se zabývám osobním rozvojem dětí.

Mám 20 let praxe. Absolvovala jsem studijní zahraniční pobyty v zemích EU a ve Spojených státech. Získala jsem certifikáty v oblasti komunikace a terapeutické práce. V minulosti jsem pracovala v oblasti managementu, obchodu a personalistiky. Spolupracovala jsem hlavně s majiteli a řediteli firem. Přes práci v oblasti managementu jsem se dostala ke komunikaci a mezilidským vztahům. Dnes spolupracuji s každým, kdo chce žít radostný život.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Zdenka Hrázská
Karlovice 368 (Moravskoslezský kraj)
793 23
Mobil:736 509 212
Email:zdenka.hrazska@seznam.cz
:70017875

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS