Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zdeňka Kolláriková

Zdeňka Kolláriková

propagátorka bio potravin a kreativního vaření

Zdeňka Kolláriková
Zdeňka Kolláriková - logo

Ukazuji lidem, že zdravé jídlo může úžasně chutnat a zároveň pěkně vypadat. Zdravé stravování je dostupné pro každého, jen je potřeba mít informace, pochopit souvislosti a umět kvalitní suroviny prakticky používat.

  • Nové receptury – vymýšlím originální recepty z prvotřídních surovin. 50 receptů najdete v mé kuchařce Moje bio pochoutky nebo na mém webu. Vymyslela jsem receptury, pečeme a prodáváme luxusní sušenky Gently z bio surovin.
  • Přednášky a ochutnávky – pro výživové poradce, restaurace, firmy, školy a školky. Cesta ke zdravému stravování začíná kvalitní ochutnávkou.
  • Workshopy a kurzy vaření – naučím vás vybírat správné suroviny a připravovat zdravá jídla pro sebe a celou rodinu. Mými kurzy prošly tisíce zájemců.
  • Poradenství a konzultace – pomohu vám ozdravit vaše stravování, ukáži cestu k úpravě hmotnosti, při potravinové alergii a dietním omezení. Radím veřejnosti, rodinám i firmám.
  • Jídelníčky – sestavím vám vhodný jídelníček a dám preventivní výživová doporučení s ohledem na váš zdravotní stav. Připravuji i rodinné a firemní jídelníčky.

Provozuji bio prodejnu s širokým sortimentem potravin, eko drogerie a bio kosmetiky v Třinci (Koperníkova 1151). Prodávám potravinové doplňky Together a také je dodávám do prodejen Country Life. Jsem odbornou garantkou projektu Zdravý styl. Ráda spolupracuji s organizacemi, firmami i restauracemi. Posledních 5 let intenzivně spolupracuji se sportovním areálem Vitality na přípravě chutných jídel pro jejich hosty. Příjemný zážitek z jídla každoročně připravuji účastníkům setkání portálu Na volné noze ve Valticích.

Fotogalerie:

Z přednášky a ochutnávky pro výživové poradceV r. 2013 firma PRO-BIO uvedla na trh „rychlé pánve“ – hotová jídla v BIO kvalitě podle mých receptůV mé prodejně Bio i nebio pro zdraví v TřinciO zdraví a o léčbě nemocí v inspirativní talk show MUDr. Kateřiny CajthamlovéVystoupení v Dobrém ránu na ČT1
Zobrazit všech 14 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Kontaktní informace

Zdeňka Kolláriková
Koperníkova 1151
Třinec (Moravskoslezský kraj)
739 61
Mobil:602 442 399
Email:zdenka.kollarikova@gently.cz
Web:zdenkakollarikova.cz
Facebook:Facebook zdenka.kollarikova
:02304651
DIČ:CZ02304651

Doporučení z první ruky

Ing. Mira Vlach
Když pořádám sraz nezávislých profesionálů Na volné noze, snažím se každý rok poskládat dream team členů týmu, partnerů a dodavatelů, se kterými pro účastníky vykouzlíme ten nejlepší zážitek a atmosféru. Zdenka Kolláriková je pro mě už od první spolupráce jasná volba. Moc oceňuji její nekompromisní nadšení pro zdravé a dobré jídlo, milou povahu, profesionální přípravu a ochotu věnovat pozornost i těm nejmenším detailům. Rozhodně doporučuji – jak její recepty a jídlo, tak spolupráci s ní!
projektový manažer, trenér a konzultant

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS