Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zita Sanetrníková

Zita Sanetrníková

výrobce přírodní vlasové kosmetiky Haaro Naturo, lektorka přírodního barvení, kadeřnice

Zita Sanetrníková
Zita Sanetrníková - logo

Jako přírodní kadeřnice rozumím vlasům a umím se o ně postarat i bez chemie. Ve svém kadeřnictví vyrábím profesionální, čistě přírodní vlasovou kosmetiku vlastní značky Haaro Naturo. Jako první se začaly prodávat šampony, které obsahují jen přírodní ingredience, jsou maximálně účinné a vhodné pro všechny typy vlasů:

  • na uhlazení – pro tuhé, silné, suché, krepaté nebo poškozené vlasy
  • na objem – pro velmi jemné i normální vlasy
  • na mastné vlasy – pro všechny vlasy se sklonem k silnému maštění; pro regulaci nadměrného maštění obsahuje nálev ze světlíku a jmelí
  • na lupy – antibakteriální šampon s konopným a nimbovým olejem, šalvějí, řebříčkem, lněným semínkem a jmelím
  • před barvením – unikátní šampon, který dokonale připraví vlasy na přírodní barvu

Šampony dodáváme ve dvou velikostech. Dobře padnou do ruky, nedrobí se a lze je vymydlit až do velmi malého zbytku. Balíme do českého recyklovaného papíru s eko certifikátem.

Letos chystáme několik novinek: šampony na velmi šetrné a ekologické no-poo mytí, a také něco jen tak pro parádu na šedivějící vlasy.

Postupně bychom vám rádi nabídli všechny vychytávky, které nám ulehčují každodenní práci s vlasy. A doufáme, že ji brzy budou ulehčovat a zpříjemňovat i vám.

Galerie:

Přírodní šampony (šampuky) značky Haaro Naturo | přírodní certifikovaná vlasová kosmetikaPřírodní šampony (šampuky) značky Haaro Naturo | přírodní certifikovaná vlasová kosmetikaPřírodní šampony (šampuky) značky Haaro Naturo | přírodní certifikovaná vlasová kosmetikaKadeřnictví Haaro Naturo v LiberciProvozovna pro výrobu přírodní vlasové kosmetiky
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Liberec

Kategorie katalogu:

Z čeho vyrábíme?

Výběr surovin je pro nás velmi důležitý. Vše, co používáme, musí být povolené pro přírodní certifikovanou kosmetiku. Oleje lisované za studena, v co největší míře v bio kvalitě, byliny pochází z volného sběru. Éterické oleje z prověřených zdrojů, zaručující stabilní kvalitu a maximální účinek. Přednost mají lokální suroviny.

Kde vyrábíme?

Součástí našeho kadeřnictví v Liberci je schválená výrobní provozovna a zde všechno vzniká.

Kadeřnictví v Liberci

Kadeřnictví provozuji už šest let, a jako jediní v Česku pracujeme pouze s přírodními barvami. Všechny vlasové výrobky pečlivě testuji a nejlepší odměnou jsou pro mě spokojené zákaznice, kterým přírodní kosmetika pomáhá. Své zkušenosti s barvami, vlasovou péčí a produkty sdílím na blogu.

Školení přírodního barvení vlasů

Také nabízím školení pro kadeřnice, které se chtějí naučit přírodní barvení. Na kurzu vás seznámím s přírodní péčí o vlasy, principem barvení, vysvětlím rozdílné působení chemických a přírodních barev, předvedu techniky barvení, výběr barev a mnoho dalšího. Termín: 30. 5. 2019, od 10 do 17.00, počet účastníků 3–6.

Kontaktní informace

Zita Sanetrníková
Haaro Naturo s.r.o.
Chelčického 293/5
Liberec 5
460 05
Mobil:775 374 065
Email:salon@haaro-naturo.cz
Web:www.haaro-naturo.cz
Facebook:Facebook haaronaturo
Účet:2301137827 / 2010 (Fio)
:01772902 (plátce DPH)
DIČ:CZ01772902

Doporučení z první ruky

Mohu jen doporučit! Příroda je příroda. Moc děkuji za skvělý přístup a profesionální služby. Až budu v Čechách, zase se zastavím.
Ludka Vloemans

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS