Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zuzana Jahodová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Zuzana Jahodová — účetní

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Zuzana Jahodová:
Paní Jahodovou jsem oslovil z důvodu konzultace ohledně OSVČ daňové agendy. Komunikace byla rychlá, k věci, navíc doplněná o odkazy na odborné portály, kde jsem se mohl dozvědět další podrobnosti o dané problematice. Paní Jahodovou mohu doporučit jako profesionálku, která má přehled o všech aspektech svého oboru. A pro OSVČ začátečníky má výtečný e-book zdarma. :)

Ludvík Wiejowski

Zuzanu Jahodovou doporučuji pro spolehlivou a dochvilnou spolupráci v oblasti účetnictví.

Martin Čepelík

senior zákaznická podpora ve společnosti Rohlik.cz
Zuzana Jahodová je velmi pečlivá a svou pílí a dobrovolnickou překladatelskou pomocí přispěla k činnosti a rozvoji Nadace Mezinárodní potřeby. Jako účetní ji znám ze soukromého kontaktu. Je spolehlivá, vstřícná a rychlá, se vším si poradí. Mohu ji jen doporučit.

Daniela Horáčková

provozní a projektová manažerka ve společnosti Nadace Mezinárodní potřeby
Náš spolek využívá účetních služeb paní Jahodové a jsme s nimi velice spokojeni. Vychází vstříc našim potřebám a požadavkům a vždy řeší věci pečlivě a spolehlivě. Sleduje aktuální stav legislativy a je schopná dobře poradit. Vřele její služby doporučujeme.

Mgr. Silvie Janovská

předsedkyně Gate2you z.s.
ac.duchcov@volny.cz ~ 739 524 710
Po osobním jednání mám s paní Zuzanou Jahodovou velmi dobré zkušenosti. Je to opravdu člověk na správném místě a velice pozorně naslouchá potřebám svého klienta.

Vítězslav Hnyk

OSVČ
hnykv@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS