Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zuzana Bílková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Zuzana Bílková — výrobce přikrývek z prvotřídní ovčí vlny

Zobrazuji č. 1120 z celkem 26 doporučení prezentace Ing. Zuzana Bílková:
Zboží firmy Batex všem velice doporučuji, jedná se o opravdu kvalitní zboží. Také zde pracují fundovaní profesionálové, kteří odpoví na každou otázku.

Zlatuše Erbenová

Brno
Zboží je kvalitní a pěkné. Firma je profesionální. Skvělý a vstřícný přístup k zákazníkovi. Jednoznačně doporučuji.

Jaromíra Kratochvílová

Odolena Voda
Nakoupila jsem dětské dečky, kojicí polštář a pohankové polštářky. Výrobky jsou moc hezky zpracované a vypadají přesně jako na stránkách, hned jsme si je oblíbili. Jsem velice spokojená.

Kateřina Klicnarová

Praha
katerina.klicnarova@seznam.cz
Příjemné a milé jednání při nákupu, dobře Vám poradí. S přikrývkami jsem velmi spokojená. Určitě doporučuji všem, koneckonců je potřeba podporovat místní výrobce a podniky.

Dagmar Indrstová

Frýdek-Místek
Bezva obchod, super zboží a hlavně zboží-surovina z ovčího rouna z okolí. To by se mělo propagovat, a ne ty předražené věci ostatních přeprodejců.

Olga Jelínková

Jílové
ojajelinkova@atlas.cz
Batex nabízí za velmi dobré ceny ryze přírodní, lety prověřený produkt, jehož užitné parametry jsou mnohem vyšší než parametry vesměs dražších přikrývek z umělých vláken.

Jiří Děd

Praha
Firmu Batex mohu jen doporučit a mezi známými tak již činím. Každý, kdo k nám přijde, obdivuje jejich výrobky. Až našetříme, koupíme si další.

Eva Václavková

Velké Popovice
evavaclavek@gmail.com
V Batexu jsme nakoupili dvakrát – deky, polštáře a sadu povlečení. Všechno je výborně zpracované a za férové ceny.

Libuše Brodská

Praha
skliba001@gmail.com
Deky firmy Batex jsem koupila opakovaně, jsou přírodní, kvalitní a z nabídky si může vybrat opravdu každý. Rozhodně doporučuji.

Miluše Hroudová

Velké Popovice
miluskahroudova@seznam.cz
Deka z Vaší firmy dorazila úspěšně do Německa. Po týdnu spaní mohu říci, že se pod ní spí opravdu skvěle, v noci už je mi konečně teplo a tak se už v klidu vyspím celou noc. Je velice příjemná a splňuje všechny moje požadavky. Dlouho jsem procházel různé obchody a internet a jsem rád, že jsem tehdy narazil na Váš obchod. Děkuji Vám za Váš vstřícný servis a rychlé jednání, byl jsem naprosto spokojen s Vašimi službami.

Bořek Klaban

Cottbus (Německo)
borekklaban@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS