Doporučení z první ruky

Ing. Zuzana Bílková — majitelka tradiční beskydské manufaktury Besky na výrobu vlněných přikrývek a lůžkovin


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 36 doporučení

Obchod mohu všem jen doporučit. Objednala jsem set polštář, peřina a podložka. Vše nádherně voní a je krásně ušité. Úžasně se nám v nich spí.

Zuzana Matoušková
Praha

Vše, co jsem nakoupila, je domácí produkce a mohu se spolehnout na kvalitu zboží. Vyhovují mi také 100% bavlněné materiály použité na přikrývky nebo podložky. Doporučuji všem tento obchod, který za slušnou cenu nabízí poctivé výrobky.

Božena Stolinová
b.stolinova@centrum.cz

Zboží firmy Batex všem velice doporučuji, jedná se o opravdu kvalitní zboží. Také zde pracují fundovaní profesionálové, kteří odpoví na každou otázku.

Zlatuše Erbenová
Brno

Zboží je kvalitní a pěkné. Firma je profesionální. Skvělý a vstřícný přístup k zákazníkovi. Jednoznačně doporučuji.

Jaromíra Kratochvílová
Odolena Voda

Nakoupila jsem dětské dečky, kojicí polštář a pohankové polštářky. Výrobky jsou moc hezky zpracované a vypadají přesně jako na stránkách, hned jsme si je oblíbili. Jsem velice spokojená.

Kateřina Klicnarová
Praha
katerina.klicnarova@seznam.cz

Příjemné a milé jednání při nákupu, dobře Vám poradí. S přikrývkami jsem velmi spokojená. Určitě doporučuji všem, koneckonců je potřeba podporovat místní výrobce a podniky.

Dagmar Indrstová
Frýdek-Místek

Bezva obchod, super zboží a hlavně zboží-surovina z ovčího rouna z okolí. To by se mělo propagovat, a ne ty předražené věci ostatních přeprodejců.

Olga Jelínková
Jílové
ojajelinkova@atlas.cz

Batex nabízí za velmi dobré ceny ryze přírodní, lety prověřený produkt, jehož užitné parametry jsou mnohem vyšší než parametry vesměs dražších přikrývek z umělých vláken.

Jiří Děd
Praha

Firmu Batex mohu jen doporučit a mezi známými tak již činím. Každý, kdo k nám přijde, obdivuje jejich výrobky. Až našetříme, koupíme si další.

Eva Václavková
Velké Popovice
evavaclavek@gmail.com

V Batexu jsme nakoupili dvakrát – deky, polštáře a sadu povlečení. Všechno je výborně zpracované a za férové ceny.

Libuše Brodská
Praha
skliba001@gmail.com