Doporučení z první ruky

Ing. Zuzana Bílková — majitelka tradiční beskydské manufaktury Besky na výrobu vlněných přikrývek a lůžkovin


Zobrazuji č. 31-36 z celkem 36 doporučení

Ráda bych se podělila o nadšení z výrobků beskydské manufaktury Besky. Pořídila jsem teplou peřinu, polštáře pro děti a anatomický polštář. Vše přišlo obratem, skvěle zabalené v látkových pytlích, i s dárečkem a rouškou k tomu. Větší komfort při spaní jsem nezažila. Vše je heboučké, lehoučké, poctivě vycpané, ze všeho je cítit příroda. Velikost výrobků je parádní, krásně se vejde do běžného povlečení. Už mi není zima, jako pod jinou (také teplou) peřinou, necítím bolest za krkem, ráno nekýchám (mám alergii na prach). Jsem opravdu maximálně spokojená, už bych neměnila. Děti mají také „ovečkové“ polštáře a moc si je pochvalují. Moc se mi líbí samočisticí schopnost vlny, když vlněné výrobky vyvětrám na vzduchu, jsou stále jako nové. Pokud váháte, jděte do toho :)

Kamila Parpelova
k.parpelova@seznam.cz 605 440 553

Balíček dorazil rychle a byl nádherně zabalený. K objednávce přiložena roztomilá rouška. Vlněná peřina byla moc nejen hezky zabalená, ale byla i v povlaku pro snadnější uskladnění. A co hlavně, konečně mi není zima, neboť jsem „věčně zmrzlej typ člověka“.

Petra Hapalová
peczka.blogspot.cz velamen@seznam.cz 608 224 987

Skvělá volba teplé vlněné přikrývky Besky Grunt se nám potvrdila hned několikrát. Komunikace byla přímo láskyplná, dodání balíčku velmi rychlé (snad do 3 dnů), balení precizní, důsledné a roztomilé (přikrývka byla zabalená v ochranném vaku a vedle ní pár dárků). No a samotný produkt předčil očekávání. Zahřeje okamžitě, drží teplo a celkově lahodí svým přirozeným působením. Srdečně děkujeme.

Monika Mária

Objednaný produkt dorazil velice rychle, byl skvěle zabalený a vevnitř byl přiložený dáreček, který mi udělal radost. Velice oceňuji pytel, ve kterém je peřina uložena a dá se využít na další věci. Na peřině je vidět, že je opravdu kvalitní výroby, je příjemná na dotek, lehoučká a je mi pod ní moc příjemně. Budu doobjednávat další produkty, protože jsem naprosto nadšená.

Kristýna M.

Objednala jsem si celoroční přikrývku Besky Grunt a jsem jedním slovem nadšená. Peřina přišla fantasticky zabalená v krabici a ve velkém látkovém pytli. Velikost peřiny je akorát, do klasického povlečení se vejde dobře. Na peřině jde vidět kvalitní výroba, je lehoučká, příjemná a prodyšná. Hodně se mi zlepšila alergie, ráno nevstávám s plným nosem a křaplavým hlasem, takže za mě mohu všem doporučit.

Pavla Tomanová

Besky můžu doporučit. Krásné, kvalitně ušité, voňavé a příjemné přikrývky Na zboží je vidět poctivá ruční práce. Rychlé doručení a celková spokojenost s obchodem na 100%. Všechno přišlo pečlivě zabaleno v plátěných pytlích, které se dají použít na uskladnění věcí a za mě je to super praktická věc. Jsem se všemi výrobky moc spokojena a určitě doporučuji vyzkoušet na vlastní kůži.

Jana Jenčovská