Doporučení z první ruky

Ing. Zuzana Bílková — majitelka tradiční beskydské manufaktury Besky na výrobu vlněných přikrývek a lůžkovin


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 36 doporučení

Deky firmy Batex jsem koupila opakovaně, jsou přírodní, kvalitní a z nabídky si může vybrat opravdu každý. Rozhodně doporučuji.

Miluše Hroudová
Velké Popovice
miluskahroudova@seznam.cz

Deka z Vaší firmy dorazila úspěšně do Německa. Po týdnu spaní mohu říci, že se pod ní spí opravdu skvěle, v noci už je mi konečně teplo a tak se už v klidu vyspím celou noc. Je velice příjemná a splňuje všechny moje požadavky. Dlouho jsem procházel různé obchody a internet a jsem rád, že jsem tehdy narazil na Váš obchod. Děkuji Vám za Váš vstřícný servis a rychlé jednání, byl jsem naprosto spokojen s Vašimi službami.

Bořek Klaban
Cottbus (Německo)
borekklaban@gmail.com

S přikrývkou jsem ohromně spokojená a v kombinaci s futonem je to to nejlepší spaní, jaké jsem zatím měla! Chtěla jsem se vyhnout všem umělotinám a jsem zimomřivec a teď jsem konečně našla přesně to, co jsem hledala. Ovečky mě okamžitě zahřejí, jakmile pod ně vlezu, a zároveň pod nimi není horko. Když nespím doma, těším se, až budu zase v ovečkách. Veliké díky!

Kristýna Farag
Jesenice
kristyna.farag@gmail.com

Naprosto nejlepší koupě, kterou jsem mohla udělat!! Přikrývky jsou velmi teplé (zvolila jsem u výplně zlatou střední cestu) a přitom lehké, příjemné. Jsem moc ráda, že jsem mohla také podpořit zlaté české ručičky a poctivé řemeslo. Moc děkuji za vaši práci!

Dana Doleželová
Plumlov
d.dolezelova@seznam.cz

Mockrát děkuju za úžasné deky. Koupi jsem dlouho promýšlela, bála jsem se, že deky budou těžké a tvrdé. A teď lituju, že jsem je nekoupila dřív! Jsou měkoučké, lehké, neuvěřitelně příjemné. Odvážím se tvrdit, že jsou mi příjemnější než moje milovaná prošívaná péřová deka. K dekám jsem koupila rovnou i povlečení. Decentní vzory jsou moc hezké, bavlna je kvalitní a navíc má povlečení zapínání po celé délce na zip, takže se s ním výborně manipuluje. Také děkuju za perfektní a milý servis!

Evelina Färberová
Praha
eveli@email.cz

Dneska jsem obdržela zboží a jsem nadšená. Opravdu. Polštářek je nádherný a ta látka na něm – úplně je mi líto ho povlíknout. A mykaná vlna? Vůbec jsem netušila, jak to může ve skutečnosti vypadat. Krása! A jak to voní! Skutečně mám radost. Moc vám děkuji. Jakmile syn povyroste, tak mu objednám přikrývku a časem si ráda objednám i polštáře a přikrývky pro mě a přítele. Ještě jednou moc děkuji. A věřte mi, že vás budu doporučovat všem koho znám.

Zdena Houdková
Praha
zdenahoudkova@seznam.cz

Firmu Batex velice vřele doporučuji. Velká spokojenost v komunikaci a hlavně s výrobky – přikrývka a polštáře luxus! Firma nemá žádný problém i posílat své výrobky mimo ČR, mně osobně byly výrobky zaslány do Irska. Takže ještě jednou doporučuji a vím, že kdo využije služby firmy Batex, bude na 100% spokojený.

Linda Křížová
Waterford (Irsko)
krizovalinda@seznam.cz

Vlněné podložky společnosti Batex doporučuji. Již před časem jsem zakoupila dvě vlněné podložky a byla jsem velice spokojena, nyní jsem potřebovala vlněnou podložku nestandardních rozměrů, která ale nebyla v nabídce. Kontaktovala jsem společnost Batex, která mi vyšla vstříc a vlněnou podložku mi vyrobila na zakázku. Jsem spokojena s kvalitními výrobky i milým vystupováním kontaktních osob firmy. Vaše výrobky budu ráda doporučovat svým známým.

Gabriela Návratová
Hlučín

Ráda bych Vám z celé duše poděkovala! Úplně jsem se zamilovala do vašich výrobků. To je něco nepopsatelného spát pod přikrývkou a na polštáři, který prostě má vlastní duši. Každý večer se těším do postele. I manžel si uvědomuje ten rozdíl. Nikdy bych tomu nevěřila. Děkuji za Vaši práci.

Kateřina Vítková
Praha
katerinawitkova@gmail.com

Potěšilo mě nejen zboží samotné (přesně jak se píše v nabídce – čisté, voňavé polštáře v tuhosti, kterou jsme si přáli) a telefonické jednání s paní, která dobře při výběru poradila, ale i to, jak bylo zboží zabalené (každý polštář v samostatném plátěném obalu a krabice ještě vyložena běloskvoucí vložkou z netkané textilie). Již při rozbalování jsme (mile překvapeni) pochopili, s jakou úctou se v Besky přistupuje k lidské práci a přírodním zdrojům. Kéž by tak další věci, které nás obklopují, byly z přírodních materiálů, trvanlivé a ne jen na jedno použití.

Barbora Novotná
Bukovany u Týnce nad Sázavou
www.barinotoulavedivadlo.cz