Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zuzana Bílková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Zuzana Bílková — výrobce přikrývek z prvotřídní ovčí vlny

Zobrazuji č. 2126 z celkem 26 doporučení prezentace Ing. Zuzana Bílková:
S přikrývkou jsem ohromně spokojená a v kombinaci s futonem je to to nejlepší spaní, jaké jsem zatím měla! Chtěla jsem se vyhnout všem umělotinám a jsem zimomřivec a teď jsem konečně našla přesně to, co jsem hledala. Ovečky mě okamžitě zahřejí, jakmile pod ně vlezu, a zároveň pod nimi není horko. Když nespím doma, těším se, až budu zase v ovečkách. Veliké díky!

Kristýna Farag

Jesenice
kristyna.farag@gmail.com
Naprosto nejlepší koupě, kterou jsem mohla udělat!! Přikrývky jsou velmi teplé (zvolila jsem u výplně zlatou střední cestu) a přitom lehké, příjemné. Jsem moc ráda, že jsem mohla také podpořit zlaté české ručičky a poctivé řemeslo. Moc děkuji za vaši práci!

Dana Doleželová

Plumlov
d.dolezelova@seznam.cz
Mockrát děkuju za úžasné deky. Koupi jsem dlouho promýšlela, bála jsem se, že deky budou těžké a tvrdé. A teď lituju, že jsem je nekoupila dřív! Jsou měkoučké, lehké, neuvěřitelně příjemné. Odvážím se tvrdit, že jsou mi příjemnější než moje milovaná prošívaná péřová deka. K dekám jsem koupila rovnou i povlečení. Decentní vzory jsou moc hezké, bavlna je kvalitní a navíc má povlečení zapínání po celé délce na zip, takže se s ním výborně manipuluje. Také děkuju za perfektní a milý servis!

Evelina Färberová

Praha
eveli@email.cz
Dneska jsem obdržela zboží a jsem nadšená. Opravdu. Polštářek je nádherný a ta látka na něm – úplně je mi líto ho povlíknout. A mykaná vlna? Vůbec jsem netušila, jak to může ve skutečnosti vypadat. Krása! A jak to voní! Skutečně mám radost. Moc vám děkuji. Jakmile syn povyroste, tak mu objednám přikrývku a časem si ráda objednám i polštáře a přikrývky pro mě a přítele. Ještě jednou moc děkuji. A věřte mi, že vás budu doporučovat všem koho znám.

Zdena Houdková

Praha
zdenahoudkova@seznam.cz
Firmu Batex velice vřele doporučuji. Velká spokojenost v komunikaci a hlavně s výrobky – přikrývka a polštáře luxus! Firma nemá žádný problém i posílat své výrobky mimo ČR, mně osobně byly výrobky zaslány do Irska. Takže ještě jednou doporučuji a vím, že kdo využije služby firmy Batex, bude na 100% spokojený.

Linda Křížová

Waterford (Irsko)
krizovalinda@seznam.cz
Vlněné podložky společnosti Batex doporučuji. Již před časem jsem zakoupila dvě vlněné podložky a byla jsem velice spokojena, nyní jsem potřebovala vlněnou podložku nestandardních rozměrů, která ale nebyla v nabídce. Kontaktovala jsem společnost Batex, která mi vyšla vstříc a vlněnou podložku mi vyrobila na zakázku. Jsem spokojena s kvalitními výrobky i milým vystupováním kontaktních osob firmy. Vaše výrobky budu ráda doporučovat svým známým.

Gabriela Návratová

Hlučín
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS