Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Dudková > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Dudková — průvodkyně a koučka se zaměřením na kariérní rozvoj a podporu podnikání

Zobrazuji č. 3140 z celkem 40 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Dudková:
Zažila jsem u Zuzany ochutnávku koučování v rámci projektu Káva s koučem. Bylo to velice milé a příjemné setkání, kdy jsem i během relativně krátké doby měla možnost poznat, o čem je koučování a co by mi mohlo přinést. Přijala jsem i Zuzčinu nabídku práce s prostorem a pohybem, která mě velice nadchla a vidím v ní skvělé propojení s koučováním. Zuzana je profesionální, sympatická a dokáže vytvořit pocit bezpečí. Moc doporučuji.

Lucie Váchová

lucie.vacha@gmail.com
Měl jsem tu čest sejít se s p. Dudkovou při příležitosti akce „Káva s koučem“ a mohl jsem tak nezávazně přičichnout k tomu, co je to koučování. Byla to moje první zkušenost tohoto druhu, tedy nemůžu srovnávat. Zuzana je příjemný člověk, se kterým si člověk rád popovídá. Měli jsme setkání hodinu, během které jsem se dozvěděl něco o ní, něco o koučingu obecně a o metodách, které používá se svými klienty. Potom jsme se věnovali mé současné situaci, kterou řeším. Díky vedení, vhodným otázkám, které vedly moje myšlení jinam než běžně, jsme dali dohromady ucelený obraz toho, co je vlastně mým problémem, co vlastně doopravdy chci a jaké překážky se mi staví do cesty. Sám bych si to takhle dohromady nedal. Takže: bylo to jako setkání s přítelem, který fundovaně poradí, nebo spíš navede tak, aby si člověk poradil sám :)

Ondřej Kaláb

salik.saly@seznam.cz
Paní Dudkovou můžu jedině doporučit. Koučování v příjemném prostředí její Budišovské koučovny bylo velmi přínosné a hodně jsem si z něj odnesl. Oceňuji její profesionální a systematický přístup, díky kterému jsme si jasně stanovili cíl, kterého jsme za krátkou chvíli dosáhli.

Tomáš Svoboda

tommy.svoboda@seznam.cz
Se Zuzanou jsem se setkala v rámci projektu Káva s koučem. Bylo to velmi příjemné setkání. Za hodinu jsme se stihly podívat na situaci, kterou řeším, z několika úhlů pohledu a vzdáleností. Výsledek našeho sezení byl pro mě hodně povzbuzující. Vůbec jsem si do té doby neuvědomila, jak velký kus práce už mám za sebou. Metody, se kterými Zuzana pracuje, byly pro mě velmi efektivní a přínosné. Ještě jednou děkuji, že jsem se tohoto projektu mohla zúčastnit.

Petra Zmátlová

www.petrazmatlova.cz
Káva s Vámi pro mne byla rozhodně přínosem. Pomohla jste mi zastavit se na chvíli, uklidnit se a uvědomit si v podstatě velmi jednoduché principy.

Jitka Mattyašovská

odborný zaměstnanec (marketing v oblasti turismu)
Setkání s koučkou paní Mgr. Dudkovou bylo pro mne velmi inspirativní, i když se jednalo o pouhou „ochutnávku“ v rámci akce Káva s koučem. V uvolněné atmosféře a při popíjení výborného čaje jsem si pod jejím nenápadným (přesto velmi účinným) vedením a směrováním vlastně sama dokázala srovnat své momentální priority a také pojmenovat co, kdy a jak musím pro jejich naplnění učinit. Důležité pro mne bylo, že jsem vše musela vyslovit nahlas a nemohla jsem tak zůstat jen u povšechných, často ani nedokončených myšlenek… Ano, přesvědčila jsem se, že to opravdu funguje a jsem ráda, že to vím. Až bude třeba, tak už vím, kde hledat někoho, kdo mě nejen vyslechne, ale také mě dokáže posunout dál.

Ivana Vyvážilová

odborná konzultantka a mediátorka
ivana.vyvazilova@gmail.com
Hodinka se Zuzanou v rámci „Kávy s koučem“ pro mě byla velmi příjemná a povznášející. Došlo mi, že pokud si něco přeji a zároveň tomu nevěřím, tak se to s největší pravděpodobností nesplní. Dostala jsi ze mě informace, které bych si sama sobě nahlas nikdy neřekla. Celkově jsem se teď začala sama sobě více věnovat, takže to všechno bylo takovým zapadajícím střípkem k tomu, abych si našla nějaký směr a vydala se jím. Pracuji na tom a další schůzku bych určitě uvítala. Hodinka byla málo :-)

Eva Neumanová

technolog potravinářské výroby
Po příchodu jsem netušila co mě na Kávě s koučem čeká, ale po pár minutách bezprostředního rozhovoru jsem se opravdu nadchla. Bylo to nenucené a příjemné posezení. Při rozhovoru si člověk uvědomí spoustu věcí, které chce ve svém životě změnit nebo alespoň na nich zapracovat. Z kavárny jsem odcházela s jasným cílem a dobrou náladou jak bych chtěla, aby se můj život dále ubíral. Za to paní Dudkové moc děkuji, je člověkem na svém místě.

Ivana Tvrdá

Se Zuzanou jsem se setkala na ochutnávkovém koučování na akci Káva s koučem. Velmi mile mne překvapila její přirozenost spojená s profesionalitou, se kterou mne provedla koučovací hodinou. Za tento čas jsme udělaly velký kus práce, podívaly se na důležitost tématu, se kterým jsem přišla. Díky jejím otázkám jsem se velmi rychle zorientovala v tom, co je pro mne nejdůležitější a na tom jsme po zbývající čas pracovaly. Zuzana používala rozmanité metody, díky kterým jsem přicházela na nápady a způsoby řešení mé situace. Sama jsem byla na konci hodiny velice spokojená a odcházela jsem s jasným a srozumitelným akčním plánem, na jehož realizaci jsem se těšila. Zuzanu můžu jedině doporučit.

Jana Škarková

janinaskarkova@gmail.com
Paní Dudková mi poskytla hodinku koučinku v rámci akce Káva s koučem. I během tak krátké doby mi pomohla uvědomit si několik důležitých věcí a dosáhnout cíle, který jsme si na začátku stanovily. Při sezení jsem se cítila uvolněně a bezpečně, a také mi velmi vyhovovalo, že koučink měl jasnou strukturu. Paní Dudková na mě působila velmi příjemným a profesionálním dojmem.

Alena Konečná

studentka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS